Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Misiak1177    5

Z tego co widzę ten bak jest do 4 cylindrowego. Ja potrzebuję do 6.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl

IMM    0

Zadzwoń do kolesia i sie spytaj, ja od niego tez kupiłem niedawno bak do 1634. Ma wiele części do ursusów.

Misiak1177    5

Dzwoniłem dzisiaj wieczorem do tego Pana i Ten bak jest do 4 cylindrowego i nie ma nic do szóstek z turbo. więc lipa ;/ Macie jakieś inne propozycje ?

Misiak1177    5

Bo ja po prostu zakładałem Turbo do 12. Pod bakiem przechodzi łącznik z kolektora ssącego do turbo. Bak mam oryginalny od 12. tylko został podniesiony z maską do góry tak aby łącznik wszedł. Dlatego szukam baku aby to wszystko obniżyć i żeby nie było takiej szpary pomiędzy deklami zaworów, a bakiem :)

tomek73    186

Naciąć go nad kolektorem, parę dobrych młotków i wspawać blachę półautomatem.I po problemie.

Misiak1177    5

Myślisz, że byłby to dobry pomysł ? Bo jak na razie nic innego nie wymyśliłem... zbiornika do turbo nie mogę nigdzie kupić ;/

tomek73    186

Kiedyś znajomy mechanik to mówił że samym młotkiem tak robi. Ja trochę wątpię żeby młotkiem aż tyle się podało.Ale można spróbować.

Kwestia jest porządnego pospawania.Spawałem już baki w ciągnikach i nie ma się czego bać. Bez wody spawałem. Na szczelność to najlepiej gazem spawać, ja nie mam i pół automatem spawam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się