Polecane posty

Cześć:)

Założyłem nowy temat aby się dowiedzieć w jakieś cenie są warzywa w waszej okolicy. Głównie pietruszka, marchew i ziemniaki mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

ziemniak zołty po 2-2,5 zł worek


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Ceny jakie uzyskuje w hurcie na giełdzie towarowej w Legnicy

Por 50gr szt

Seler z liściem 50gr szt

Seler luz 1zł kg

Burak czerwony (podłużny cylinder)50gr kg


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

woj. Opolskie

Ziemiak hurtownia 35gr

Ostatnio były w Lidlu po 39gr

Ja sprzedaje po 55-60gr.Cena jest tragiczna :( .Na giełde nie jade bo Sieradz po 20groszy sprzedaje banda debil... .Ludzie szanujcie swoją prace .U mnie nakłady wyszły na hektar grubo ponad 8 tyś za ha .Dobrze że mam gdzie trzymać w przechowalni czekam na pierwsze śniegi . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Dzisiaj w Legnicy

Ziemniak po 3 zł/15kg


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Na zjazdowej worek kupisz za 5zł


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

@szpeniek26 gdzie po tyle sprzedajesz? ja jestem z okolic Krakowa i u nas są 20gr.

A ja też jestem z okolic Krk. I z dowozem na miejsce (do 15km) sprzedajemy po 60 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    55

w takim razie DUCH1986 ,szpeniek26 ja wam sprzedam po 20gr ,z tego co widzę ma cie do mnie dość nie daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezewianin    0

w Bydgoszczy płacą:

marchew- 0,5-0,7zł/kg

burak- 0,5-0,6zł/kg

pietruszka 2

seler 1-1,4zł/kg

por 2

kapusta biała 0,4zł/kg

czerwona 0,7

włoska 1,5zł/szt

pekina 1zł

 

ziemniak poniżej 0,4zł/kg

cebula poniżej 0,5zł/kg

ogólnie ceny niskie, problem ze sprzedażą.te ostatnie pozycje napisałem tak bo giełda jest zapchana wiec obowiązuje cena dnia jak najedzie dużo producentów to leci w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidpl    21

@Jezewianin pekinka 1zł :blink: To ja szykuje towar i jadę do Bydgoszczy :P U mnie na skupach płacą 0,40zł <_<

Edytowano przez dawidpl

-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

koledzy chyba trzeba swijać interes z tą gospodarką dziś w wiadomośćiach mówili że ropa dojdzie do 10 zł masakra siąść i tylko płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu_33    8

Ja sprzedawałem cebule bo 0,20zł/kg, szczerze mówiąc to cena bez szału, ale w tym roku wszystkie warzywa kiepsko płacą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidpl    21

Ludzie są nie mądrzy,jak coś płaciło w tamtym roku to się na to rzucają,a potem jest kiepsko <_< no chyba,że będzie jakaś klęska to jest cena:P

Edytowano przez dawidpl

-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

w Bydgoszczy płacą:

marchew- 0,5-0,7zł/kg

burak- 0,5-0,6zł/kg

pietruszka 2

seler 1-1,4zł/kg

por 2

kapusta biała 0,4zł/kg

czerwona 0,7

włoska 1,5zł/szt

pekina 1zł

 

ziemniak poniżej 0,4zł/kg

cebula poniżej 0,5zł/kg

ogólnie ceny niskie, problem ze sprzedażą.te ostatnie pozycje napisałem tak bo giełda jest zapchana wiec obowiązuje cena dnia jak najedzie dużo producentów to leci w dół.

jak tam u was drogo

handel jest w jakich godzinach i jakie ilosci schodza np ziemniakow?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris19911    9

No mnie też te ceny jakoś zatykają, u nas w małopolsce to można powiedzieć że połowa tego co u was, ja za takie ceny jak podał @jezewianin to wszystko co mam bym handlował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

Okolice Proszowic, ceny ze skupów:

ziemniak 12 gr/kg

seler brudny25gr

seler myty 40 gr

cebula 15 gr

kap. biała 15gr

kap. czerwona 20gr

pietruszka 1.2 -1.5

a ku.... wszystko za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

detal? a jesli hurt to jakie ilosci?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezewianin    0

@Jezewianin pekinka 1zł :blink: To ja szykuje towar i jadę do Bydgoszczy :P U mnie na skupach płacą 0,40zł <_<

to powodzenia, jak sprzedaż 200szt dziennie to będziesz mistrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj