Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Baumax
      Witam kupiłem sieczkarnie pottinger mex 2s, niestety nie mam u siebie walka wiem taki który by pasował, wszystkie za długie.
      Nie mogę w żadnym sklepie zanleźć takiego wałka bo z tego co wymierzyłem to musi on mnieć 50cm, macie jakieś pomysły ?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Mam taki problem iż zapycha mi się bęben przed gniotownikiem i jak się kosi to sieczka jest tez wyrzucana na heder. Początkiem sezonu kosiło się bajkowo nic się takiego nie działo a ostatnim czasem zapycha się czesto nawet po przejechaniu 20 metrów. Co może być tego przyczyną?
    • Przez Oleksy
      Gdzie znajduje sie zawor odblokowywujacy cala hydraulike z przycisku? Zrobilo mi sie jakies zwarcie bo smierdziako spalenizna I maszyna nie reaguje na odbkokowany przycisk.
    • Przez bizar
      Kupiłem niedawno sieczkarnię mengele sh25 z przystawką do zielonek i kukurydzy , narazie używałem ją tylko w tym roku do robienia kiszonki z zielonek, bardzo dobrze się sprawowała z mf3080, mam pytanie jakie wy macie sieczkarnie dwurzędowe i jak się one sprawdzają w pracy.
    • Przez barolo_92
      Witam wszystkich , słuchajcie mam dylemat , mianowicie chodzi o waszą poradę .rozebralem sieczkarnie Mengele mamut 7800 I dobralem się do gniotownikow .(narazie ich nie demontowalem) i o to moja opinia :
      -górny gniotownik = Nówka nie szlifowana rowek po bokach jak i na środku powyżej 5mm 
      -Dolny gniotownik rowek ok 3 mm na całości.waha się od 2,8 mm do 3,2 mm
      Szczelina między gniotownikami aktualnie ustawiona na 2-3 mm . Regulacji zostało jeszcze ok 5-7mm . Więc szczelina jest spoko ... I teraz pytanie .
      Regenerowac dolny walec ? Czy na sezon jeszcze zostawić ? Dodam parę zdjęć jeszcze ...
      Pozdrawiam Was i czekam na porady .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.