Skocz do zawartości
yaboll

Wtryskiwacze od Poloneza 1.9Gld

Polecane posty

Ja swoje również kupowałem w Inter Cars, wówczas,płaciłem za Bosch ponad 100pln.

Mrc1005 generalnie jestem zadowolony. Spalanie raczej bez większych zmian. Trudno jednoznacznie powiedzieć. :)

W mocy też nie zauważyłem jakiejś większej różnicy.

dawido15    0

I ja się przyłączę do dyskusji. Może mi ktoś powiedzieć co może być przyczyną strzelania z tłumika na zimnym silniku ? Strzela na czarno i trochę biało, jak się trochę rozgrzeje to jest w miarę ale jak znowu postoi powiedzmy pół godziny znowu strzela :/ 

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1515

po pierwsze kolego to raczej nie trafiles w temat, do sprawdzenia jest wiele rzeczy, zawory, filtr, zawieszona koncowka.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

dawido15    0

a czy może to być pompka zasilająca ? bo koncówki wtrysków były zmieniane gdyż znalazłem jeszcze ze starych zapasów. 

Uziu92    1515

pompka albo dziala albo nie i nie powodowala by takich objawow.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Witam w 2015 roku :D

będe chyba zamawiał rozpylacze do swojej c 330 i mam pytanie

mam zawieść rozpylacz do wmontowania w wtryskiwacz i ustawienia na 140 barów czy inne ciśnienie(w katalogu dla orginalnych rozpylaczy jest 135-140barów)

u mnie rozpylacze po 70zł w sklepie

Uziu92    1515

wuzetem po 70 zl ? czy te od 1,9D ?

Kupię opony 480/65/R28

KULAWA_KOZA    88

Na Bosh-a ciągnik mniej pali i lepiej wkręca się na obroty.Ładniejsza praca silnika.Tyle z mojego doświadczenia.Aaaaaaaaaa noi mało co kopci.

Uziu92    1515

czy na boscha mniej pali i lepiej chodzi ? mysle ze to subiektywne odczucie. Jak stare byly zjechane ciurkaly, nie mialy cisnienia , to na jakich kolwiek nowych bedzie poprawa.

Kupię opony 480/65/R28

dominikano    0

a cały temat trudno przeczytać,kilka osób opisuje swoje spostrzeżenia

Zamontowałem do mojej c328  rozpylacze Bosch DN0SD287+ ,ciśnienie 130 atmosfer tak mają  niestety jest gorzej niż na orginalnych silnik stuka i dymi mocniej. Czy na 299A będzie ok czy tak samo co jest nie tak?

radek1983    0

mam dokładnie tak samo jak kolega wyżej z tym ze w c360 i dodatkowo ustawiane były zawory i też jestem ciekaw co jest nie tak a rozpylacze zakupiłem firmy wu-zetem

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co to ma do rzeczy? Przecież 360 ma zupełnie inne rozpylacze, więc po co mieszasz te dwa ciągniki?

pawlus224    1552

To ile wam te c-330 po wymianie wtryskiwaczy palą ? 1,5l/mth ? :D  Przecież to i tak bezpaleniowcy :)

patrykc330    149

Witam koledzy, wlaśnie załozylem do ciapka koncówki Bosha 299a, silnik ladniej pracuje ale dalej pusza dymka tak jak przedtem. Ciśnienie 140 bar.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Butu
      Witam. Przez drobną nieuwagę, zapomniałem wlać wody do chłodnicy. Jechałem na przegląd ciągnika. Podczas jazdy zaczęło go lekko chwytać, zmienił trochę głos. Zatrzymując traktor, okazało się, że jechałem bez wody. Przejechałem około 1-1,5km - Ursus c335. Dolałem gorącej wody, aby nie pękł blok. Odpalił bez żadnych problemów, po czym zajechałem spokojnie do domu. Czy mogło się coś stać? coś pęknąć?

Proszę o pomoc
    • Przez denis667
      Witam mam takie pytanie :
      Czy silnik z ursusa c-330 pasuje bez wielkich przeróbek do c-325 ?
    • Przez lukman2
      witam chciałem sie dowiedziec jak sie podkreca pompe w C-330???? <_<
    • Przez tata1
      Witam
      Na jesieni oddałem pompę wtryskową do regeneracji. Mechanik twierdzi że wymieniał sekcje. Wtryskiwacze są nowe założone (warszawskie) i ustawione. A mimo to ciągnik ciężko zapala, szczególnie w zimie. Na zimnie kręci ze 20 sekund i wychodzi biały dymek, po czym wreszcie zapala. Jak ciepły to prędzej. czemu tak się dzieje? CO może być.
    • Przez 330CUrsus
      Witam. Czy orientujecie się jakie są najlepsze i lepsze zestawy naprawcze do C-330(chodzi o silnik).Bo w dzisiejszych czasach to można kupić i za 120 zł ale to Chińskie i nie chcę nawet na to patrzeć.Myślałem o tych z Krotoszyna.Czy do wyjęcia tłoków trzeba zdejmować wał korbowy?I czy da się ocenić jego kondycję bez zdejmowania go? Z góry dzięki.Pozdro