Zaloguj się, aby obserwować  
czarnyyyy

Jaka jest najlepsza skrzynia??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
czarnyyyy    4

Chodzi mi o ciągnik 6330 z ładowaczem czołowym,ale będzie też pracował w polu. Zastanawiam się która skrzynie biegów zamówić. Uzasadnienia mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Zalezy od zasobności portfela bo dobrym rozwiązaniem będzie Power Quad Plus ,który sam przełancza biegi pod obciążeniem , a jeszcze lepszym Auto Power ,ponieważ możesz sobie idealnie dobrac prędkość do warunków i rodzaju wykonywanej pracy . AP wiąże sie jednak z większym wydatkiem niż PQ Plus , który myslę ,że jest wystarczający do prac ciąnikiem tej mocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

on ci radzi ap bo jest droższe i on ma w tym zysk ;) . ja ci nie powiem nic na ten temat bo sie nie znam


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Jasne ,że ci radzil AP bo jest napewno lepsze ,ale jak juz wspomniał zetor droższe hehe . Powiedz ile mth orientacyjnie bys robił tym ciągniczkiem to wtedy się okaże czy warto inwestować w AP . nom chyba ,że masz dużo kasy to wtedy bez wahania AP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Kasy zawsze szkoda...ale jak jest lepsze to moze warto inwestowac,tymbardziej ze chce to na prow wziasc. Ja tak licze,ze okolo 700mth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Mysle ,że starczyła by PQ plus , no ale jesli masz dodatkowe okolo 20 tys. zł to myslę ,że warto zainwestować w komfort jazdy z AP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalepa.p    1
Zalezy od zasobności portfela bo dobrym rozwiązaniem będzie Power Quad Plus ,który sam przełancza biegi pod obciążeniem , a jeszcze lepszym Auto Power ,ponieważ możesz sobie idealnie dobrac prędkość do warunków i rodzaju wykonywanej pracy . AP wiąże sie jednak z większym wydatkiem niż PQ Plus , który myslę ,że jest wystarczający do prac ciąnikiem tej mocy .

 

 

 

Auto Quad przelacza sam Power Quad niestety ty musisz nacisnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

AP dziala troche jak przyspieszacz w kombajnie. Masz dzwignie, krora przesuwasz i ciagnik jedzie szybciej na tych samych obrotach. Wszystko od 0 do max odbywa sie bardzo plynnie. Super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golas5720    0

Ja mam w johndeerku powrquad plus i naprawde moge ją polecić. Ogólnie uważam że jeżeli niechcesz wyrzucać kasy to możesz sobie ją wybrać. Jeżeli to ma być ciągnik z turem to jeszcze lepiej. Co do auto power plus to nielubię bo przy zmianie biegu musze patrzeć na jaki bieg pod obciążeniem zmienił sobie traktor.

Polecam power quad plus.

P.S. Ale jeżeli chcesz mieć komfort w traktorze oczywiście autopower :)


Oj niekażdy może być dealerem john deere-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1
AP dziala troche jak przyspieszacz w kombajnie. Masz dzwignie, krora przesuwasz i ciagnik jedzie szybciej na tych samych obrotach. Wszystko od 0 do max odbywa sie bardzo plynnie. Super sprawa

 

Czyli podobnie jak vario u Fendt-a ? czy może inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Coś w tym stylu jak Vario, to prawie identyko w innym opakowaniu. W którymś poście mav to superancko opisał :)

 

Nie musisz trzymać takich samych obrotów, możesz zmieniać przełożenie i dodawać gazu, ogólnie to ma właściwie nieograniczone możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
a mi sie wydaje ze nawet TO można zdusić... :P

oczywiscie wjedz za duzym gleboszem, na odpowiednia glebokosc i nic nie pomorze, albo tak jak moj znajomy co jedzie fendtem 930 na 5 lap z predkoscia 2 km/h, a obroty tak wysokie ze nie da sie porozmawiac w obrebie 15 metrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Mam podobny problem jak czarnyyy, a mianowicie chodzi mi o skrzynię dla 6630. Ciągnik pracowałby na ok 160 ha tj. nasze i część wujka, a rocznie robiłby ponad 1000ha (zetor od lipca zrobił 500). Myślałem nad AutoQuad Plus, lub AutoQuad Plus ECOSHIFT ze względu na liczny transport.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Ja juz po kilku rozmowach i jezdzie stwierdzam,ze AutoQuad Plus ECOSHIFT to dobry wybor. Mozna myslec nad AP,ale czy warto przeplacac ok 7000 euro? Kazdy musi sie zastanowic,czy mu sie to wroci. Jak cianik bedzie bardzo duzo pracowal,no to taki zakup moze byc uzasadniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
Mam podobny problem jak czarnyyy, a mianowicie chodzi mi o skrzynię dla 6630. Ciągnik pracowałby na ok 160 ha tj. nasze i część wujka, a rocznie robiłby ponad 1000ha (zetor od lipca zrobił 500). Myślałem nad AutoQuad Plus, lub AutoQuad Plus ECOSHIFT ze względu na liczny transport.

 

 

masz na myśli 1000 godzin pracy silnika tak?

 

o dopiero zauważyłem, zdecydowałeś się na 6630? już nie nastepca TS-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

a jak jest najbardziej optymalna ilość przełożeń w Auto powerQuad lub PowerQuad? Usłyszałem fajny tekst dzwoniąc do przesiębiorstwa Zawadzkai pan mówił że oni nie sprowadzają innych skrzyń do serii 6030 poniżej PowerQuad 20x20. Prawda to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj