Skocz do zawartości
Piotrz98

FENDT 614 LSA Turbomatik [obsługa codzienna]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
Piotrz98    1

Witam serdecznie! Zakupiłem ciągnik taki jak w temacie rocznik 93. Potrzebuję informacji odnośnie tego gdzie w tym ciągniku jest miarka oleju w silniku? Nie mogę znaleść, a może dysponuje ktoś instrukcją obsługi i chciałby odsprzedać czy cuś? Pozdrawiam i z góry dziękuję

Piotrz98    1

Wiem już, wczoraj znalazłem miarkę a w zasadzie jej brak:P Nie mogłem jej znaleśc dlatego że po 1 jest w miejscu ciężko dostępnym mało widocznym a po drugie miarka była ułamana widać przez poprzedniego własciciela bo tylko została ta rureczka króciutka a w niej jakby ułamany plastik czy coś w tym stylu, wydłubałem i skombinowałem miarkę.

tomek1777 masz może jakąś instrukcję do EHR, dopiero co ten ciągnik kupiłem i wszystkiego jeszcze nie wiem, a myślę ze 612 i 614 nie różnią się za wiele, z góry dzięki

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek1777    0
http://www.agrofoto.pl/forum/topic/16574-do-czego-to-suy/ tu masz troche opisane ale tak z grubsza: Ta dzwigienka służy do podnoszenia i opuszczania ( do przodu opuszczasz, do tyłu podnosisz, po środku stop). Pokretło służy do ustawienia wysokości opuszczania maszyny ( na 10 maszyna opusci się do końca a na 0 bedzie podniesiona na max) 1 małe pokrętło od prawej służy do ustawienia wysokości do jakiej traktor ma podnosic maszyne, 2 pokrętłem ustawiasz szybkość opadania podnośnika, pozostałe 2 masz opisane w linku. A i przełacznik służy do przełączania miedzy sterowaniem z kabiny a sterowaniem podnośnikiem z zewnatrz traktoru czyli za pomocą przycisków na błotniku. To chyba wszystko.

Piotrz98    1

powiedzcie mi proszę gdzie jest w tym fendzie ukryty filtr hydrauliczny? i jeszcze jedno, ma ktoś może objaśnienia kontrolek na desce rozdzielczej? Nie mam teraz zdjęcia to ciężko mi jest wytłumaczyć ale palą mi się dwie kontrolki, jedna z nich wygląda tak jakby kropla w żarówce i z boków jej strzałki z grotami skierowanymi w jej kierunku. Nie wiem czy to nie jest od ciśnienia oleju w silniku? A druga kontrolka pierwsza od lewej z góry taka jakby literka T do góry nogami??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się