Skocz do zawartości

Polecane posty

danielhaker    823

Na wiosnę pewnie znowu pójdzie cena w górę. Oni i tak wiedzą że rolnik i tak kupi nawóz tylko że najwyżej mniej ale kasy tyle samo przybędzie

dmowski1939    0

A ja myślę, że po 1 stycznia taniej nie będzie,bo popatrzcie na ceny paliw. A ktoś ten nawóz musi przewieźć. Do tego vat idzie w górę, wprawdzie symbolicznie, ale jednak. Ja dziś zamówiłem, a właściwie dołączyłem się do zamówienia sąsiada,fosforan-1930 zł polifoskę 8 1680 zł, saletrzak 970 zł i sól potasowa 1400 zł

danielek24    2

fosforan 1800 importowany zza wschodu a krajowy ok.2200 ja słyszałem że po nowym roku ma podrożeć ale ile w tym prawdy...?

Wiadomość z agroFakt.pl

zenekbizon    6

Jaka taniocha! U mnie za mocznik 1040zł saletra saletrzak 960zł saletra kędzierzyńska 1060zł polifoska 6 1640 polifoska 8 1670 ;)

kamieniak89    27

@mario3004 w końcu stanie się cud i będziemy drugą irlandią ;)

Co do nawozów to wychodzi że na moim terenie połowa już nie stosuje, a plony wiadomo jakie wówczas są, jeszcze zamierzam zakupić saletrę przed nowym rokiem (nie dużo bo tira już mam) i z zakupów to by było na tyle.

dmowski1939    0

Z zamówienia o którym wcześniej napisałem, wszystkiego nie byli w stanie zrealizować na razie, więc zadzwoniłem do przedsiębiorstwa Karpol z Międzyrzec Podlaskiego i w półtorej godziny przywieźli mi saletrzak po 980 zł i polifoskę 6 po 1670 zł. Stosował ktoś mączkę(mieszankę)fosforytową?

gwozd    101

Województwo lubelskie. Okolice Bychawy

saletra amonowa 1040 - 1100

saletrzak dolomitowy 950 - 990

mocznik 1350 - 1380

siarcan magnezu siedmiowodny 1000 - 1040

w zeszłym roku w lutym jak kupowałem nawozy takie były ceny: saletra 965zł, saletrzak 820zł, mocznik 1180zł, siarczan Mg 950zł i niech tylko ktoś powie że jest dobrze bo zboże jest drogie...

silva    18

Polifoska 6 - 1670

Sól Potasowa - 1450

Saletra amonowa - 1090

Mocznik - 1350

Polidap - 2040

Saletrzak - 990

Ceny Koło Lublina

No Polidap znów drożeje. Ja zakupiłem nawozy już w sierpniu.

Ceny brutto to Saletra kędzierzyńska- 900zł\t

Sól potasowa 60%- 1400zł\t

Polidap- 1550zł\t

Czyli to fosforan zdrożał najbardziej

zonk28    0

W moim regionie takie ceny nawozów , dostałem dopłaty unijne , więc rozglądam się powoli za nawozami , Najtaniej na składzie nawozów---1480 zł/t-Polifoska 8 , 900-saletra wapniowa 32% , 1200-mocznik ,870 saletrzak .

casemxu125    0

saletra amonowa- 1015

mocznik- 1310

po nowym roku saletra drożeje o około 24zł

ceny koło Elbląga (warmia)

silva    18

Dziś zakupione

Polidap - 2040zł

Sól Potasowa - 1500zł

Mocznik - 1380zł

Saletrzak - 980zł

Saletrosan - 980zł

Jak widze fosfor już narazie nie idzie w góre ale za do Potas w ciągu kilku dni poszedł o 50 zł.

Okolice Lublina

rafalkom555    13

Nawóz kupiony 22grudnia, okolice Janowa Lubelskiego a dokładnie kupione w Zdziłowicach.

Mocznik(Puławski) 135zł za 100kg czyli 1350zł za tonę, była brana 1paleta.

Saletrzak(Tarnów) 98zł za 100kg czyli 980zł za tonę, było brane 2palety.

Polifoska 8 (Police) 165zł za 100kg czyli 1650zł za tonę, była brana 1paleta.

W mojej okolicy była to cena najniższa, przy mniejszej ilości cena mogła być troszkę większa :D

rafalkom555    13

U mnie nie ma gospodarstw takich dużych, największe około 100ha, parę by było z 30-40ha, a większość w przedziale 5-25ha, to muszą o klienta zabiegać, z tej ceny co podałeś to ja kupiłem mocznik 30zł taniej od ciebie na tonie :D Punkty gdzie nawóz sprzedają w okolicy do 10km to ja wiem że jest ich z co najmniej 5-6 :P To jest gdzie wybierać? Na każdej palecie po 1200kg, to już troszke się tego nazbierało :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.