Skocz do zawartości

Polecane posty

SAUTER    4

to żeś mnie zaskoczył mieszkam przez plot z nimi i jestem stałym klientem,jeszcze 28 pazdziernika chcieli odemnie za saletre 835

Wiadomość z agroFakt.pl

SAUTER    4

To wreszcie jak z tymi cenami powyżej,to były ceny dla ciebie po upustach czy dla wszystkich? Prywatne

Bizonlove    1

Człowieku 400 zl upustu na polifosce? Dobrze się czujesz?

Z upustem dali mi za 641 zł wiec jakie 400zł opuscili ,opuscili 150zł

Bez opustów teraz jest cena chyba 820 z groszami bo jak ja kupowałem było po 800zł

Trevorfarm    0

Ta cena 128 tysi to chyba za 100 ton a nie za dwieście, sprawdź doklanie fakturkę, bo jak polifoska po 641 to raczej cud (Tuska chyba?).

andrzej2110    529

Jest mocznik do kupienia po 1100zl/tona. W innych punktach w okolicy się droższy. Czekać na obniżkę czy kupić??

Bizonlove    1

Ta cena 128 tysi to chyba za 100 ton a nie za dwieście, sprawdź doklanie fakturkę, bo jak polifoska po 641 to raczej cud (Tuska chyba?).

Masz racje pomyliłem się

pawelec    85

panowie, spokojnie! w tym sezonie nie bedzie takich skokow cen na wiosne jak to bylo pare lat temu.

Top agrar przedstwaia sytuacje w taki sposob, ze nawozy beda jeszcze tansze na wiosne niz obecnie.

cytat:

"jak podkresla Rafał Kuźmiczonek z ZCH Police, od padziernika - niestety juz po sezonie jesiennych siewów - nawozy z jego firmy staniały o 1/3!. Zgodnie z cenami podanymi na stronie www.polifoska.pl, przez caly pazdizernik np. za Polifoske 8 (NPK 8:24:24) zaklady sugerowaly dystrybutorom cena na poziomie 1310zł, przed obniżką bylo to kilkaset zł wiecej. Cennik ten przewidziany byl jednak tylko na pazdziernik. Wtedy jeden z dystrybutorow na Pomorzu nawóz ten oferowal rolnikow po niespelna 1400zl/t. Obnizka ta spowodowała, że nawozy NPK od pazdziernika potanialy rowniez u innych producentow."

Jednak wiadomo ze wiosna najwiecej wysiewa sie nawoazow azotowcyh, wiec bedzie na nie popyt, co pewnie skrzętnie wykorzystają producenci i posrednicy ;/

rolnictwo - loteria dla ludzi o mocnych nerwach :)

TOREZ    34

Jest mocznik do kupienia po 1100zl/tona. W innych punktach w okolicy się droższy. Czekać na obniżkę czy kupić??

Wynegocjuj jak najtaniej i kup.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bizonlove albo masz 12 lat i p........isz jak małe dziecko albo ta polifoska którą kupiłeś jest jakaś lewa.

Bizonlove    1

Bizonlove albo masz 12 lat i p........isz jak małe dziecko albo ta polifoska którą kupiłeś jest jakaś lewa.

Oj sorry źle napisałem cenę

Widzieliście na allegro, że są tam tanie nawozy

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mocznik mam po 930 ale zamówiony wcześniej obecnie każdą cenę poniżej 1000 zł można uznać za właściwą. Bizonlove Polifoska za 850 brutto weź nie w.......j.

lulak    4

850 zł. :) dajcie już mu spokój, chłopczyna się zakręcił jak tamponik w miłym miejscu...

ceny w mojej okolicy:

polifoska 6 i 8 - 1300zł

mocznik - 960zł

saletra - 810zł

saletrzak - 720zł

nie wiem ile w tym prawdy, ale wczoraj dzwoniłem do jednego punktu i właściciel powiedział,że następna dostawa pod koniec tygodnia ma być jeszcze tańsza...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.