Polecane posty

mariusz2004    0

Grupa AZOTY ilości ok 5T okolice Ciechanowa płatność praktycznie gotówką

saletra netto 833  /  brutto 900

mocznik  1065  /  1150

polifoska 6    1333   /   1440

saletrzak i saletrosan 768  /  830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyrosz    2

Witam mam na sprzedaż saletre YARA 34,5 za 800 netto (dostawa wliczona w cene) ilosci całosamochodowe. Mój rejon ok 120 km wokół Bydgoszczy. Możliwość rozładunku w 2-3 miejsca jesli ktoś chciałby na spółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie ultra 8 w cenach: od 157brutto na teraz do 159 netto na termin grudniowy. Za 10-26-26 chcą 1540 netto, czemu tak drogo? Skąd Wy macie ceny na ultra poniżej 1300? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Polifoska 6 1320 netto i chyba taniej nie będzie, trzeba zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Szukam chętnego na pół beczki RSM 32 = około 13t Cena na dzień dzisiejszy 650zł netto/t Jestem z okolicy Kątów Wrocławskich TEMAT PILNY bo cena pewnie zaraz pójdzie w górę

Jak ktoś by chciał kupić taniej to można brać na przedpłatę po 590 netto dostawa koło listopada. Ceny z firmy z Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
1 godzinę temu, griga napisał:

Szukam chętnego na pół beczki RSM 32 = około 13t Cena na dzień dzisiejszy 650zł netto/t Jestem z okolicy Kątów Wrocławskich TEMAT PILNY bo cena pewnie zaraz pójdzie w górę

Jak ktoś by chciał kupić taniej to można brać na przedpłatę po 590 netto dostawa koło listopada. Ceny z firmy z Opola

Oni nie mają po 570 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
51 minut temu, lonoh napisał:

Oni nie mają po 570 ?

Nie wiem może i mają. Ja powiedział gdzie mieszkam i Pan podał takie ceny jak napisałem. A tą 570 widziałem ale nie dzwoniłem tam. Zresztą już ceny ruszyły w górę bo kolega kupił kilka aut po 600 z dostawą na teraz a jak Ja dzwoniłem to już cena była dużo wyższa tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anto    14
5 godzin temu, griga napisał:

Szukam chętnego na pół beczki RSM 32 = około 13t Cena na dzień dzisiejszy 650zł netto/t Jestem z okolicy Kątów Wrocławskich TEMAT PILNY bo cena pewnie zaraz pójdzie w górę

Jak ktoś by chciał kupić taniej to można brać na przedpłatę po 590 netto dostawa koło listopada. Ceny z firmy z Opola

co ta za firma ? jakaś nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
https://www.olx.pl/oferta/rsm-32-CID757-IDuL3nf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Griga handlowałeś z nimi wcześniej? 570 mają za przedpłatę z dostawą na jesień lub wiosnę. Taniej nie będzie, ale czy towar zostanie dowieziony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
6 minut temu, JozB napisał:

Griga handlowałeś z nimi wcześniej? 570 mają za przedpłatę z dostawą na jesień lub wiosnę. Taniej nie będzie, ale czy towar zostanie dowieziony:D

fakt ze nowa firma na rynku ,ale u nas gospodarstwo 2 tys ha sie tez zaopatruje u nich i w ciula nie leca.To w Opolu jest ,takze chyba twoje okolice to cos powinnes wiecej wiedziec

Edytowano przez lonoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Nie miałem styczności, więc pytam. Cena dobra i chyba lepsza nie będzie. Jak za 570 przedpłata, to super oferta. Za miesiąc będzie 100zł drożej, na wiosnę jeszcze droższa.

 Z tego co widzę, kilka lat na rynku, więc wcale nie taka nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
6 minut temu, JozB napisał:

Nie miałem styczności, więc pytam. Cena dobra i chyba lepsza nie będzie. Jak za 570 przedpłata, to super oferta. Za miesiąc będzie 100zł drożej, na wiosnę jeszcze droższa.

 Z tego co widzę, kilka lat na rynku, więc wcale nie taka nowa

4 lata to niewiele ,ale szerzej wypłyneli w zeszłym roku.Byłem u nich na wiosne to chca baze tez pod Wrocławiem zrobic

Edytowano przez lonoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Jeżeli robią coś na dużą skalę, to albo mają dobrych klientów, takich jak twój znajomy, albo na kredytach cisną. Tak czy siak cena dobra i warta zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi14    97

ja u nich zamowilem auto zaksanu po 740netto z dostawa na wrzesien, a lokalny spiewa 800netto z dostawa na lipiec. W zeszlym roku bralem od nich material siewny, wszystko bez prolblemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
Ja z nimi jeszcze nie handlowalem, ale jeśli znajdę kogoś na pół auta RSMu to pewnie zacznee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Dnia 16.06.2018 o 23:04, FarmerB napisał:

Witam koledzy z powrotem, nie skromnie się pochwale. dostałem bana za wpis z moich domyśleń chodziło o to, że zwróciłem uwagę o podawanie cen nawozów brutto w tym temacie ogólnie podaje się cenę brutto na każdy produkt). yacenty jego kiermki adminy mnie zbanowali ale trudno niech chopoki maja uciechę. Napisałem maila, wiadomość na fb. uzasadnienia nie dostałem, ale jestem to odpuścili, bo piszę ban minął.  W gorącej wodzie kąpani. wczoraj saletra amonowa całe autko za 920 propozycja Anwil od lokalnego sprzedawcy. Pozdrawiam

kolego nie siej fermentu bo nie masz zadnej historii ostrzeżeń a wstawiasz bajki o jakimś banie za cene brutto czy netto


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Jakie opinie macie o białoruskich NPK-ach?  Nie znam jeszcze ceny ale ponoć parę stówek taniej od polifoski, tylko czy warte swej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jakie macie ceny na sól i fosforan?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

NIe odbiegają jakością od polifoski.Sieje u siebie już z 10 lat i nie zauważyłem róznicy poza ceną

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj