Polecane posty

krilan06    99

W czerwcu zeszłego roku zakupiłem nawozy na cały rok i została mi tona saletrosanu. Mogę go przechować do przyszłego roku czy się może zbrylić? 

Arek    138

U mnie czasem stoi rok w garażu i lekko się zbryli ale wystarczy lekko puknąć go deską w rozsiewaczu i się ładnie rozsypuje.

Bartek933    1464

ADOB Mirko 20l 130zł netto,Adob BOR 20l 157zł netto, Siarczan magnezu 25zł netto

Wiadomość z agroFakt.pl

Agrest    1668

To ten siarczan masz w super niskiej cenie. U mnie ostatnio po 36 wołali. Na początku sezonu był  po 31 zł. Udało mi się kupić w nowym sklepie po 29 - wszystko ceny brutto.

Bartek933    1464

W najbliższym sklepie cenią się 31 lub 32zł brutto za ten sam woreczek a tak dzwonie z wyprzedzeniem i mam na miejsce przywiezione.

AGROSUP    0

Siarczan Magnezu Siedmiowodny - 700 zł NETTO odbiory w Gdańsku lub dostawa za dopłatą.

d4rek    22

cena ultry 8 przy 24t jak ktoś będzie miał oferty niech da znać cenę

ZUCH1234    77

Dzwoniłem za utlta 5 narazie nigdzie nie ma a saletra przy 24 t 930 brutto

proxy8441    94
Dnia 15.05.2018 o 20:16, TheBociek1996 napisał:

polifoska 6 zamówiona 1350 netto/t

gdzie kupujesz, przy jakiej ilości?

My siejemy, a Bóg daje plony

paawell10    1
kolego ciekawe tylko czy to Poli 6 czy import bo wolę sprawę nazywać po imieniu a nie cudowne ceny których nikt nie ma, bełkot Polska jest importerem nawozów głównie ze wschodu
  • Like 1

TheBociek1996    578

Paweł, jeżeli to odp do mnie, to co ty widzisz nadzwyczajnego w tej cenie? Jakie Ty masz Propozycje na Polifoski?

Wiem, że nic nie wiem.

marek1977    31

W Ampolu dzisiaj pytałem o Yarabela Extran 27% to w BB 960zł brutto przy jednej tonie.

paawell10    1
akurat nic do ceny nie mam, ale bardziej i firma i cena na import pasuje bo w tym kierunku poszukuje polifosek już kilka lat nie stosuje

nunu85    133

Dostałem dzis oferty na NPK i saletre.

4 14 21 za 1050

9 15 28 za 1260

saletra francuska (gruba) 870

saletra angielska (bardzo podobna do naszej pulawskiej czy anwilowej) 855

ceny netto przy całym aucie

d4rek    22

ktoś brał z Ampol- merolu na przechowanie ? jak to się ma w rzeczywistości do ceny ?

krychu    50

Jak będzie po 150 tona granula wapna to przestanę kupować sypkie. 

ZUCH1234    77

Musiałem dziś dokupić rsms 26 po 880 brutto i mocznik poniżej 1300 nie wiem dokładnej ceny bo dopiero przyjechała na plac

ASZv3    139

Ultra mocno drożej to i 8-19... robi się dobry ;)

ASZv3    139

No nie powiedziałbym ;) Aczkolwiek nie ma sensu się nad tym roztrząsać w niedzielę rano...

Jakieś wieści z polskich pól nt Micheli? :)

Bartek933    1464

Kto ma w ofercie ultre ten chwali a  Fixationpolska widocznie nie ma więc złowieszczy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez atomik
      witam
      czy ktoś z was bawi się w nawozy startowe koło nasion w postaci mikro granulatu, jakie firmy stosujecie, wasze opinie itd.
      z opinii użytkowników tych co znam najlepiej chwalili timac physiostart cena 180 zł na ha wychodzi chyba. Sam miałem ochotę spróbować ale już mam posianą w tym roku kukurydzę.

Zapraszam do dyskusji
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.
    • Przez roleeek
      witam  czy ktoś z rolników-forowiczów stosował RSM na czosnek ???? bo myśle ze jest to dobry nawóz azotowy ale nie wiem czy przypadkiem może poprzypalać czosnek.Z góry dziękuje za odpowiedzi. 
    • Przez EkoFarm
      Granulowane wapno nawozowe BioMaxx1000 firmy EKOFARM posiada CaCo3 90%(węglan wapnia) co w przeliczeniu mieszanki daje nam w czystym składniku ok. 52% CaO (tlenek wapnia) + mikroelementy: magnez, bor, cynk, miedź, żelazo, mangan, molibden.
      Reaktywność - 97%
      Średnica granulek - 4mm - 6mm

Zalety:
      -Pewne i szybkie podniesienie pH do optymalnego poziomu
      -Zwiększenie plonów do 30%
      -Poprawia cechy jakościowe roślin
      -Poprawia właściwości strukturalne i fizyko-mechaniczne gleby
      -Oszczędności w rozsiewaniu ( ok 500kg na hektar !!!! ) - rozsiewanie zwykłym siewnikiem

Cena 350zł brutto za tonę z transportem na miejsce*
      Wystawiam fakturę vat !!!
      *Przy zamówieniu 24t 

Zamówienia - 8t, 16t, 24t

W celu dokładnej wyceny proszę o kontakt telefoniczny.

Kontakt: 790 890 590
      biuro@ekofarm.org

• Przez golemiak
      Witam wszystkich agrofotowiczów,
      Powoli zabieram sie za plantacje borówki amerykanskiej narazie 30 ar zamierzam skonczyc na 3 ha
      Mam pytanie odnośnie nawożenia jakie nawozy chodzi mi tu głownie o nazwy np jakies polifoski czy tez inne (wiem ze nie moze byc wapn)...bo wiem ze to wychodzi taniej niz kupowac taki przenaczony dla sadzonek w ogrodzie gdzie 2 kilo kosztuje 10 zł Oraz w jakich ilosciach je stosowac i kiedy...
      Czekam na wasze sugestie  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.