Polecane posty

Arek    218

U mnie czasem stoi rok w garażu i lekko się zbryli ale wystarczy lekko puknąć go deską w rozsiewaczu i się ładnie rozsypuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

ADOB Mirko 20l 130zł netto,Adob BOR 20l 157zł netto, Siarczan magnezu 25zł netto


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25512

To ten siarczan masz w super niskiej cenie. U mnie ostatnio po 36 wołali. Na początku sezonu był  po 31 zł. Udało mi się kupić w nowym sklepie po 29 - wszystko ceny brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

W najbliższym sklepie cenią się 31 lub 32zł brutto za ten sam woreczek a tak dzwonie z wyprzedzeniem i mam na miejsce przywiezione.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGROSUP    0

Siarczan Magnezu Siedmiowodny - 700 zł NETTO odbiory w Gdańsku lub dostawa za dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

cena ultry 8 przy 24t jak ktoś będzie miał oferty niech da znać cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Dzwoniłem za utlta 5 narazie nigdzie nie ma a saletra przy 24 t 930 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245
Dnia 15.05.2018 o 20:16, TheBociek1996 napisał:

polifoska 6 zamówiona 1350 netto/t

gdzie kupujesz, przy jakiej ilości?


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paawell10    5
kolego ciekawe tylko czy to Poli 6 czy import bo wolę sprawę nazywać po imieniu a nie cudowne ceny których nikt nie ma, bełkot Polska jest importerem nawozów głównie ze wschodu
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Paweł, jeżeli to odp do mnie, to co ty widzisz nadzwyczajnego w tej cenie? Jakie Ty masz Propozycje na Polifoski?


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1301

W Ampolu dzisiaj pytałem o Yarabela Extran 27% to w BB 960zł brutto przy jednej tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paawell10    5
akurat nic do ceny nie mam, ale bardziej i firma i cena na import pasuje bo w tym kierunku poszukuje polifosek już kilka lat nie stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

Dostałem dzis oferty na NPK i saletre.

 

4 14 21 za 1050

9 15 28 za 1260

saletra francuska (gruba) 870

saletra angielska (bardzo podobna do naszej pulawskiej czy anwilowej) 855

ceny netto przy całym aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

ktoś brał z Ampol- merolu na przechowanie ? jak to się ma w rzeczywistości do ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Jak będzie po 150 tona granula wapna to przestanę kupować sypkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Musiałem dziś dokupić rsms 26 po 880 brutto i mocznik poniżej 1300 nie wiem dokładnej ceny bo dopiero przyjechała na plac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Ultra mocno drożej to i 8-19... robi się dobry ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

No nie powiedziałbym ;) Aczkolwiek nie ma sensu się nad tym roztrząsać w niedzielę rano...

Jakieś wieści z polskich pól nt Micheli? :)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Kto ma w ofercie ultre ten chwali a  Fixationpolska widocznie nie ma więc złowieszczy.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj