Skocz do zawartości

Polecane posty

4 godziny temu, KlimekPL napisał:

To ja jestem niedaleko od ciebie, bo z gminy Radzymin i ja miałem od swojego dostawcy ofertę na saletrę 1100 i gość zapowiedział, że będzie już tylko drożeć. A skąd bierzesz nawozy?

W piątek dzwoniłem do KAZY tak mi zaproponowali jutro jadę do niego zobaczyć  jeszcze saletrzak węgierski. Zdziwiony jestem bo w Emilianowie na SKP juz jest po 1200 saletra wyszków 1120zł

Wiadomość z agroFakt.pl

daron64    121

U mnie saletra 1150, mocznik 1450, polifonii nawet nie mają. Ceny brutto, mały worek.

solek01    31
22 godziny temu, Sylwestero88 napisał:

Woj. mazowieckie gm. Nieporęt zamówione 5 ton Saletry - 1000zł/t , 2 tony saletrzak 27 - 900zł/t, paleta mocznika 1340zł/t , polifoska 6 1540zł 

Wszystko ceny brutto

Ja kupiłem 4,5t mocznika po  1200brutto i zamówiona polifoska 6 po 1410zł brutto. Inne oferty jakie miałem  na polif6 to 1440 i 1490.

aro1975    116
Dnia 12.11.2017 o 12:22, XTRO napisał:

swoją drogą jakie macie oferty na kizeryt ?

1070 netto

janczar810    252

Koledzy ja jestem przekonany ze na wiosne będą spore ............... OBNIŻKI !! 

Dlaczego? A ZAliczki w listopadzie :)

ON wiedzą kiedy rolnik ma pieniądze i wiedzą ze wówczas podniesienie cen to norma. 

XTRO    164
3 godziny temu, aro1975 napisał:

1070 netto

przy 8-mio procentowym vacie ?

Edytowano przez XTRO

mateo2662    9

Ja także byłem pewien obniżek na wiosnę tego roku i niestety one nie nadeszły, nauczony sytuacja z wiosny wolę teraz kupić nawozy bo na wiosnę obniżki będą albo i nie.

kr9292    80

Wiosną jedynie za azot przepłaciłem, bo w ubiegłym roku jesienią była na niego ekstra cena, a reszta na plus. 

soltys48    472

ja również tylko azot drożej reszta mnie zadawalała z ceną

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

JozB    26

PLD opolskiego, ultra 8 była po 1400 brutto, ale podobno już sprzedana. Polifoska 50 zł drozsza.  Polidap 12-52 ze wschodu przy płatności gotówką 1750, termin to 1850.

Azoty nie pytałem, ale drożeją, a jeszcze 2 tygodnie temu można było mocznik po 1200 brutto chapnąć. I po co ta durna agencja trąbi, że dopłaty płyną. Nie dość że ceny produktów rolnych są żenująco niskie w porównaniu do nakładów oraz pracy, to jeszcze chcą z paru złociszy handlarzyki nas obedrzeć. Mam nadzieję, że pisiory tej całej mafii trzymajacej rolnictwo również dobiorą się do d*py.

To jak obstawiacie pk na wiosnę? Są jakieś nadzieje na niższe ceny?

mk9422    123
21 godzin temu, kr9292 napisał:

Wiosną jedynie za azot przepłaciłem, bo w ubiegłym roku jesienią była na niego ekstra cena, a reszta na plus. 

50 minut temu, soltys48 napisał:

ja również tylko azot drożej reszta mnie zadawalała z ceną

Jakieś porównanie cen? Też byłem pewny że ceny spadną i nie spadły a nawet wzrosły. Patrząc po cenach z tamtego roku to np sól potasową można było kupić do połowy listopada w cenach 1300-1350 zł a od grudnia średnio 100 zł drożej. Dlatego już zamówione po 1280 brutto. Co prawda w maju cena spadła tylko co z tego jak w kwietniu trzeba siać. 

aro1975    116
23 godziny temu, XTRO napisał:

przy 8-mio procentowym vacie ?

a co za różnica, netto to netto  bez względu na stawkę VAT - tak 8%

XTRO    164

faktycznie. Przeczytałem, że brutto ale to byłoby nie realne 

Mam oferte:

Saletra - 1040zł

mocznik 1250zł

saletrosan 30- 980zł - prawdopodobnie z tamtego roku bo ktoś wczesniej pisał ze teraz go nie robią 

Jak radzicie co brać?

na piewszą dawkę zastanawiam się nad saletra/saletrosan 250kg co bedzie lepsze ?

druga dawka 100kg mocznika

20CBR12    56

U mnie saletrosan 1020

Mocznik 1300

Sól potasowa 1200

Polidap 1650

I nic nie chce być taniej, ja już od dłuższego czasu nie mogę kupić nawozów w ekstra niskich cenach jak tu niektórzy, chyba zacznę rozglądać się za nowymi dostawcami... 

Bugii    2

U mnie saletra anwilu po 1020

Mocznik import 1200, krajowy 1300

Polidap 1700

Sół potasowa 1400

polifoska 6 1410

Cihu    124

Dziś kupiona saletra Pulan 34% - 1120zł brutto, W niektórych punktach już po 1200 wołają. Trzeba było kupować miesiąc temu a nie w stołek pierdzieć. Teraz jak poszły dopłaty to już taniej nie będzie. Przy kilkunastu tonach dobry tysiak straty.

matetar94    1

saletrzak 870zł brutto, polifoska 6  1460zł brutto powiat łódzki wschodni

Edytowano przez matetar94

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.