Skocz do zawartości

Polecane posty

ekozar    3

to super cena za pol.6

Saletrosan po ile wam proponują?

ppiotr    28

Ostatnio za polifoskę 6 w big płaciłem 1435 zł brutto.

grzen    177

saletra przy zakupie 17.5 tony 1033 zł za tonę . przyjechała pare dni temu ,teraz podobno podrożała

Wiadomość z agroFakt.pl

Alio    61

Propozycja z dziś na saletrzak z borem (rozpoczęli produkcję) 980 brutto. Trzeba coś wziąć pod buraki na przyszły rok. 

Przemo188    6

Trzeba chyba kupować bo ceny będą szły tylko w górę aż do wiosny?

Lubelskie

Mocznik Puławski - 1300

Saleteosan 30 - 1000

ekozar    3

30 niema na razie w produkcji więc musi być stary więc uważaj na jakość

Przemo188    6

30 zatrzymali na dłużej czy chwilowa przerwa ?

W tym roku  stosowałem ja pierwszy raz na zboża i nawet dobrzesie spisala mimio ze nie bylo widac tak szybkiego "zielonego strzału" jak po saletrze

Ma ktoś jeszcze jakies doswaidczenia z tym nawozem? 

solek01    30

nie wiecie czy ktoś w okolicach Przemyśla bądź Jarosławia, woj. podkarpackie, sprzedaje ULTRĘ lub inne wschodnie nawozy NPK?

master20002    157

W Markowej gosciu miał, brałem pod rzepak, ale jak przywiózł mi kilka ton nie mając HDS-a to więcej nie brałem. Szkoda pleców, a żaden z pod sklepu nie chciał przyjsc.

20CBR12    52
24 minuty temu, master20002 napisał:

W Markowej gosciu miał, brałem pod rzepak, ale jak przywiózł mi kilka ton nie mając HDS-a to więcej nie brałem. Szkoda pleców, a żaden z pod sklepu nie chciał przyjsc.

Naprawdę? Wiele razy rozladowywałem  sam 10-15 ton ręcznie i jakoś dalej mam kręgosłup i nigdy mi nie przyszło do głowy żeby do takiej ilości kogoś wołać do pomocy

master20002    157

Widzisz, ciesz się ze nie masz przepuklin i rwy w wieku dwudziestukilku lat. Daruj sobie takie komentarze bo z leżenia takie rzeczy się nie porobiły...

koczas    54

Dajcie spokój,  ja zużywam około 15 ton rocznie nawozów i nie wyobrażam innego rozwiązania niż big bag. Jakiś maszt od widlaka do ciągnika za 1500 zł i po jednym sezonie się zwraca a plecy zdrowe. Problemem jest siewka, ale ja nie kupowałem przyczepy i pluga tylko w pierwszej kolejności siewka na 600 litrów i inna robota. Pomijając precyzję wysiewu w stosunku do lejka. A tyle żeby podnieść big bag i metr przeciągnąć to trzydziestki da rade.

solek01    30

podzwoniłem dzisiaj i już są nowe ceny na polifoskę 6, mam 3oferty w big bagu: 1410-1435- 1490 ceny brutto.Chyba taniej nawet wschodnich NPK jak to 1410 to nie kupi?

Uziu92    1409

no to NPK w dół. Ja za ultre 8 placilem 1350 chyba brutto, za polifoske 8 1530 albo 1540 brutto w BB. Frajera się ucieło bo azot był tanszy jak teraz, a znowu w tamtym roku najtanszy był w listopadzie, za mocznik na pewno mniej jak 1000 zł placilem.

Agrest    401

Czyli wieloskładniki tanieją. Dziwna ta polityka marketingowa, jak sami handlowcy mówią  " nie kupuj wieloskładnika bo stanieje" Człowiek  się gubi  kiedy prawdę mówi a kiedy picuje.

Co do postów wyżej odnośnie rozładunku.  Tak jak koczas pisze - maszt od wózka widłowego super sprawa. A jak ktoś więcej robót wykonuje z paletami czy BB to wózek widłowy na gaz i bajka. Kiedyś śmiałem się ze znajomego, po co Ci wózek, dopóki dwa razy nie pożyczyłem. Za trzecim razem już stał mój w garażu i szczerze polecam.

Tomek90    196

Jakieś ceny RSM 32 bądz 28? 

Ilości 24t oczywiście. 

Piotrek1975    318

Saleta 1120 zł tona saletrzak sandomierski 980 zł tona worki. Mazowieckie pow zwoleński.

andrzej1988    102

Dziś zamówiona 1 tona nawozu Holist NK w cenie 1020 zł brutto pod wiosenne zasiewy soi.

Polidap jest po 182 zł brutto worek

Saletra 112 brutto

polifoska 6 - 150 brutto

TheBociek1996    515

ktoś wie, czy w małopolsce mogę gdzieś zkupić nawozy ultra? Ewentualnie śląsk. ilości około 5-6 ton

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.