Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
loquito    14

Ktoś coś na temat cen nawozów azotowych na Podkarpaciu? Jedynie wiem że w Markowej saletra bb 945zł netto tona. 

Kamilo1888    30

TAK usłyszałem od gościa z którym współpracuje bo zapytałem o NPK-i  i poradził mi poczekać chyba że z Yary to nie

stosowaliście Adob dolistne bo mam ofertę na 36 extra 2.0 i nie wiem czy brać 1000l z terminem płatności lipiec , 36 jeszcze nie stosowałem

Ja stosowałem ADOB , przyjrzyj sie na skład micro moim zdaniem no niezbyt duża ich jest ilosć , jest duza zawartośc azotu i też coś wiecej magnezu ale mikroelementy no nie ma takich rewelacji chyba ze przeliczymy to na najwyższą dawkę czyli 12 L to mamy 

324 %  N 

38 % Mg

0,24  % B

2,4% Cu

0,24% Fe

12% Mn

0,06% Mo

0,12% Zn 

porównując do Prolife max chelat 

to mamy w 2 L zalecanych 

4% Cu

13,5 % Mn 

5,5%Zn

0,8% Mo 

i Cena wychodzi za jeden Litr 18,3 zł ProLife wiec masz porównanie ;) 

Edytowano przez Kamilo1888

Wiadomość z agroFakt.pl

cobrap    0

dzis udalo sie zamówic  YaraCan 27 oraz Sulfan (lacznie 48t)  po starych cenach, czyli odpowiednio 840 i 830 netto. Obecnie cena +100 do tony.

kramer    0

saletra 1030 saletrosan 930 rsm 720 26 i 800 32

Przy jakich ilościach te ceny bo u mnie saletrosan 940 Big Bag do 1000 zależy od punktu a RSM 28 - 770 zł a RSM 32 - 840 przy małych ilościach tzn kilka ton.

RSM 32 w przeliczeniu za kg azotu wychodzi taniej niz 28 i tak myśle czy nie wziasc po 1000 kg w mauzery i dolać wody aby nie zamarzł

Ursus932    10

Saletrzak canwil 860 maly worek i wapno polcalc 420 bigbag ceny brutto,lokalny sklad w Czestkowie woj lodzkie

ChiquitaB    50

No teraz podobno azotowe pną sie w gore. Mialem ta gruzinska saletre i lepiej mi sie ja sialo jak polska

patryk2411    23

Dwa lata temu miałem gruzińską, żadnych zastrzeżeń. W tym roku zdecydowałem się na litewską, zobaczę jak się spisze.

TheBociek1996    515

zuch, u kogo taka cena za RSM? Poda ktoś jeszcze ceny jakie się kształtują za RSM teraz?
jeszcze jakbyście mogli podawać jednostki cen RSMu w litrach czy w kilogramach bo to duża różnica.

Edytowano przez TheBociek1996

lukejro    157

zuch, u kogo taka cena za RSM? Poda ktoś jeszcze ceny jakie się kształtują za RSM teraz?

jeszcze jakbyście mogli podawać jednostki cen RSMu w litrach czy w kilogramach bo to duża różnica.

RSM sprzedaje się wyłącznie na wagę.

RolnikTivi    1

Rsm 32 900 brutto a saletra Pulawska 34N 940 big bag. Wychodzi na to że 1 kg składnika wychodzi tsk samo a nawet rsm wiecej. Jak zle policzyłem przepraszam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.