Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
warchest    44

panowie a mozna mieszac nawozy tak na polu mocznik rozsiac i drugim przejazdem polidap i 3 sol chodzi mi czy mocznik na polu z tymi nawozami jak sie zmiesza to nie bedzie jakichs zlych skutkow ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Agrest    353
Napisano (edytowany)

panowie a mozna mieszac nawozy tak na polu mocznik rozsiac i drugim przejazdem polidap i 3 sol chodzi mi czy mocznik na polu z tymi nawozami jak sie zmiesza to nie bedzie jakichs zlych skutkow ?

Jeśli Cię stać na taką ekstrawagancję ( 3 przejazdy) to czemu nie. Tylko po co chcesz dawać mocznik i polidap. To w polidapie jeszcze mało azotu?

Edytowano przez Agrest

GucioJUMZ    283

warchest - mieszaj nic się nie stanie sam mieszałem mocznik polidap i sól pod QQ . Pod pług i na ciętą słomę według mnie niema lepszego nawożenia 

Polidap -1920 

sól  - 1370 

kr9292    61

Zamówiłem wschodnie npk za 1350 brutto i saletre ale nie wiem jaką za 1000. Krajowa polifoska 6   100-150 zł droższa

KlimekPL    122

Gdzie na Mazowszu masz takie ceny? Mi proponowano saletrę po 1050...

bravo2    1

Rolserwis Płock ale cena z końca sierpnia pewnie teraz trzeba z 20 zł do tony doliczyć

mlodyhef    143

Zamówiłem wschodnie npk za 1350 brutto i saletre ale nie wiem jaką za 1000. Krajowa polifoska 6   100-150 zł droższa

te wschodnie npk jaki skład? i z jakiego regionu te ceny?

loquito    14

Saletrosan 30 jest jeszcze w sprzedaży, jak tak to się ktoś z Was orientuje jak cenowo wygląda?

kr9292    61

te wschodnie npk jaki skład? i z jakiego regionu te ceny?

Kupione w powiecie wys-maz. 6-20-30 i chyba jeszcze jakaś siarka.

dmowski1939    0

Polidap 1850, sól potasowa 1350 worek ceny brutto, ilości minimalne. U Mazurka w Radzyniu Podlaskim, jak brałem ww. nawozy to akurat była cysterna i nalewali w mauzery, pewnie rsm

koval103    2
Napisano (edytowany)

Wie ktoś gdzie można jeszcze dostać Ultre 8 ? Centrum Polski

Wciskają mi npk 8-19-29 +3s ,podobno skład prawie identyczny jak ultra 8, nawóz białoruski. Sam nie wiem co o tym myśleć, niby cena atrakcyjna , bo 1350 brutto. Ale mimo wszystko coś mi tu nie pasuje. Ktoś coś wie na temat tego nawozu?

Edytowano przez koval103

Wciskają mi npk 8-19-29 +3s ,podobno skład prawie identyczny jak ultra 8, nawóz białoruski. Sam nie wiem co o tym myśleć, niby cena atrakcyjna , bo 1350 brutto. Ale mimo wszystko coś mi tu nie pasuje. Ktoś coś wie na temat tego nawozu?

Na składach chemirolu ultra 8 będzie w listopadzie po 1200 netto, centralna polska. Ilości detaliczne

mlodyhef    143

mi agrolok to samo białoruskie nawozy proponował za 1400 tona ale przy małej ilości. 

ziomal_one    17

Gdzie na Mazowszu masz takie ceny? Mi proponowano saletrę po 1050...

Kolego jakie ilości? możesz sprawdzić PH Agrochemik 

KlimekPL    122

Jakoś dużo bym nie potrzebował, jakieś 5-6 ton na wiosnę.

Dzięki, sprawdzę. Ofertę na 1050 dostałem od lokalnego handlarza, polifoskę ma w normalnej cenie 1550.

RolnikTivi    1

Stosował ktos z was sól potasowa i superfosfat zamiast np Polifoski i jaki był tego efekt ? Dzięki z góry za odpowiedz !

akmaly    180

Taki sam albo lepszy:). Takie nawożenie powinno wykonywać się wraz z badaniem gleby - masz możliwość dostosowania dawki do konkretnej gleby.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się