Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Plagrafi    11

Troche nie w temacie, ale wiecie moze do jakiego nawozu ktory jest w tabeli wysiewu raucha podobna jest saletra i ultra 8 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    16

Troche nie w temacie, ale wiecie moze do jakiego nawozu ktory jest w tabeli wysiewu raucha podobna jest saletra i ultra 8 ?

 

Jest katalog online raucha wybierasz model i nawoz wszystko jest poszukaj nawet na af jest watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

proxy8441    72

Dzisiaj zamówiłem:

Saletra 920 zł

Mocznik 1060 zł

Saletrosan 860 zł

Canvil z magnezem 840 zł

Ceny brutto. W sumie 6,5 tony. Worki big bagi po 500 kg.

Dzisiaj gdy zamawiałem ceny były wyższe o średnio 30 zł na tonie niż 2 tygodnie temu, ale z uwagi że jestem stałym klientem dostałem stare ceny. Podobno fabryki już podnoszą ceny. Wachałem się z zakupem, czas pokaże czy dobrze zrobiłem.

dobre ceny dostałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIAN    2

kamils chyba jakieś złe obliczenia wyszły. Cena tony wychodzi 1515zł. A skład 18/46/60(5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    82

skład przeciez tez musisz na pół podzielic

wiec płącisz te 1515 za nawóz o składzie 9 23 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    27

Wapno granulowane z Nordkalk -AtriGran w bagu przy całym aucie 330zł/t/netto,dobra cena ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    73

RSM 32 1000 PLN/t brutto Piaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    139

O kuźwa, a ja się waham nad 32 za 720netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    102

1000 zł to drogo. za***iście drogo. To ja w tej cenie Saletre zamówiłem której jeszcze nie mam na podwórzu. U Caryka chyba ponad 800 brutto 32 w małych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    4

kamils chyba jakieś złe obliczenia wyszły. Cena tony wychodzi 1515zł. A skład 18/46/60(5)

Może i coś pomyliłem ale sposób jest dobry dzielimy kasę na pół i skład na pół i wychodzi coś koło polifoska 6 i porównujemy czy się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    50

dolicz jeszcze że musisz dwa rau po polu jeździć, a to czas i jakieś koszty paliwa to cena podbija według mnie jakieś 10-20 albo i więcej na tonie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    139

Czas się zgodzę, ale ile tego paliwa spalisz?

Co prawda też jestem zwolennikiem wieloskładnika ale mam działki gdzie musiałbym sam fosfor uzupełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    52

Czas się zgodzę, ale ile tego paliwa spalisz?

 

Co prawda też jestem zwolennikiem wieloskładnika ale mam działki gdzie musiałbym sam fosfor uzupełnić.

To wtedy nie będziesz dwa razy jeździć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    6

Potafoska mag 800 zł , tarnogran 900 zł , ktory z tych nawozow jest lepszy pod pszenżyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    139

To wtedy nie będziesz dwa razy jeździć...

No nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    54

Nie warto. Najlepiej iść na kompromis i wziąć ultra 8, cena będzie akurat pomiędzy wymienionymi przez Ciebie nawozami.ten 8-19-29 tez jest ok wiec smialbo bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    16

RSM 32 1000 PLN/t brutto Piaski

 

u mnie 950 zł brutto/t  - RSM32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    23

rsm 26 - 680 brutto

polidap - 1750 brutto wschodni

Zamówione i zapłacone 2 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
empro24    2

Dzisiaj zamówiłem:

Saletra 920 zł

Mocznik 1060 zł

Saletrosan 860 zł

Canvil z magnezem 840 zł

Ceny brutto. W sumie 6,5 tony. Worki big bagi po 500 kg.

Dzisiaj gdy zamawiałem ceny były wyższe o średnio 30 zł na tonie niż 2 tygodnie temu, ale z uwagi że jestem stałym klientem dostałem stare ceny. Podobno fabryki już podnoszą ceny. Wachałem się z zakupem, czas pokaże czy dobrze zrobiłem.

 

Podaj skład w którym zamawiałeś nawóz, bo coś nie chce mi się wierzyć w te ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    18

najpierw wykoscie co macie a potem sie martwcie o ceny nawozow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    139
Napisano (edytowany)

A co ma jedno do drugiego?

ZAKsan 890netto.

Edytowano przez Kula07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.
       
    • Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.










    • Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.
       
      Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.
       
      Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.
×