Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej1988    101

Jutro jade na jego skład to sie zapytam bo nigdy nie ma czasu mi podac cen nawozów. Taki zaganiany.

asmodan28    7

174o za Polidap 1160 za Korn Kali to dobra cena?

Korn Kali 1089 Fosforan (DAP) 1784 - ceny brutto.

Ale oferta do końca przyszłego tygodnia.. Później w gore :(

Mannlicher    2

Standardowo :) dopytaj co będzie brali czy zna już ceny no i daj znać. zapytaj czy ma npk z importu i po ile.

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej1988    101

Standardowo :) dopytaj co będzie brali czy zna już ceny no i daj znać. zapytaj czy ma npk z importu i po ile.

Byłem przed chwilą u Caryka w Suściu. Nawozów importowanych nie ma Mówi że nie chce tego bo ludzie narzekaja itp. Skup zbóż najprawdopodobniej bedzie zaczynał od września. Ceny na Azoty jakie mi zaoferował to Saletra Zaksan 1000 zł tona brutto i RSM z siarką 700 zł brutto. Małe ilości takie ponad tone do połtora. Polifoska 6 1450 zł brutto. Chyba w moich okolicach nie znajdę Saletry poniżej 1000 zł brutto.

lipnicak    0

Witam,
Chciałbym zasięgnąć informacji czy ktoś tu na forum miał styczność z fosforanem ultra dap typ black, nawóz jest podobno cały czarny, wie ktoś skąd on pochodzi i czy warto go kupić?

WOJTUNIO    2

lubelskie sciana wschodnia ceny w kojpaszu w wisznicach u przedstawiciela ceny brutto

saletra 1030 zł

polifoska 6 1530 zł

mocznik 1420 z

saletrosan 910 zł

andrzej1988    101

No... tak jak pisalem w lubelskim ciezko o cene ponizej 1000 zl brutto. Po niedzieli taki znajomy ma mi zrobic ponowna oferte z cenami na Rsm 28 i saletre bo powiedzialem ze moge kupic saletre 1000 zl brutto i rsm 26+s po 700 brutto a niego byla saletra po 1020zl brutto a Rsm 28 777 zl brutto. Zobaczymy co zaoferuje mi w poniedzialek.

kamils    4

Daleko masz do Zamość bo chyba gdzieś w okolicach jest temagro kuczynska ta sama firma co u mnie jest i tam saletra tańsza bo niedawno pytałem to chyba niecałe 900 netto a teraz to nie wiem

andrzej1988    101

60 km mam do Zamościa ale firma Kuczyńska chyba nie rozwozi ilości 2-3 ton a Caryk, Agrobit, Agrotech rozwożą.

lambogrand    26

w przyszlym tygodniu chce kupic rsm 28 i chce sie zorientowac jaka cena u was?

ekozar    3

łódzkie Mocznik 1200zł saletra 950 Rsm 26 690zł pol 6 1480zl ceny brutto

Alio    61

No... tak jak pisalem w lubelskim ciezko o cene ponizej 1000 zl brutto. Po niedzieli taki znajomy ma mi zrobic ponowna oferte z cenami na Rsm 28 i saletre bo powiedzialem ze moge kupic saletre 1000 zl brutto i rsm 26+s po 700 brutto a niego byla saletra po 1020zl brutto a Rsm 28 777 zl brutto. Zobaczymy co zaoferuje mi w poniedzialek.

Jakbyś brał całą cysternę RSM to mogę Ci dać namiary gdzie w lu belskiem po 777 RSM32. 

WOJTUNIO    2
Napisano (edytowany)

lubelskie sciana wschodnia ceny w kojpaszu w wisznicach u przedstawiciela ceny brutto

saletra 1030 zł

polifoska 6 1530 zł

mocznik 1420 z

saletrosan 910 zł

cena czystego N w saletrze nie wiele sie rózni od ceny N w moczniku. przy tych cenach brałbym tylko saletre jest uniwersalniejsza

Edytowano przez WOJTUNIO

andrzej1988    101

Jakbyś brał całą cysternę RSM to mogę Ci dać namiary gdzie w lu belskiem po 777 RSM32. 

Całej cysterny mi nie potrzeba jedynie calą tysiączke. RSM 32 tez odpada bo trzeba rozcienczyc do 28. Zobacze co jutro mi zaproponuje. Powinien coś z ceny zejść. 700 brutto RSM z siarką u Caryka to chociaż u niego żeby była 28 po 740 brutto to cena czystego skałdnika wyszła by na korzyść 28

ksys    2

60 km mam do Zamościa ale firma Kuczyńska chyba nie rozwozi ilości 2-3 ton a Caryk, Agrobit, Agrotech rozwożą.

Teamagro też rozwozi , a teraz jeszcze nie ma  zbyt dużego ruchu to szybciej przywiozą , przed siewami rzepaku bedzie trudniej i dłużej trzeba czekać

proxy8441    72

jutro mam mieć Zaksan paleta 1010zł brutto, saletrosan 26 BB 900zł brutto małe ilości, polifoskę 6 kupiłem końcem czerwca po 1540zł brutto worki.

ekozar    3

po ile można zapłacić za ultra 10 26 26 BB znacie może ceny ????

kamils    4

To taka polifoska 8 tylko z ultra wiem tyle że polifoska 6jest zawsze tańsza od 8 o jakieś 40 zł brutto ja kupiłem na początku lipca ultra 8 za 1400 brutto przy 6 tonach ale teraz już pewnie drożej

ansu    73

Ten azot -saletra RSM to teraz stosujecie czy do wiosny macie trzymać ????

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się