Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

koczas    60

Saletra:
920 brutto Anwil
940 brutto zaksan
Okolice 6-7 ton. Brać już czy czekać?

koczas    60

A ja właśnie jeszczę liczę, że spadnie bo słyszałem głosy, że litewska 34,4N po 720 netto. Skorzystałbym ale niepełne auto to już różnice cenowe będą mniejsze a trzeba trochę wesprzeć Anwil, żeby na koszykówkę więcej kasy dali :)

mysza103    0

Polifoska 8 big bag-1505 brutto                                                                                                                                                                                                                     Polifoska tytan big bag  1505                                                                                                                                                                                                                         Sól potasowa 1310 brutto

d4rek    16

A ja właśnie jeszczę liczę, że spadnie bo słyszałem głosy, że litewska 34,4N po 720 netto. Skorzystałbym ale niepełne auto to już różnice cenowe będą mniejsze a trzeba trochę wesprzeć Anwil, żeby na koszykówkę więcej kasy dali :)

Z czego masz ta cene ? Jak granulacja wieksza niz w pulan 34 ?

koczas    60

Dla mnie Pulan jako nawóz nie istnieje. Anwil bez porównania granula, grubsza, siewka czysta po sianiu, miałem w tym roku tonę puławskiej bo potrzebowałem trochę w małym worku ale już więcej nie biorę.
Granulacja litewskiej saletry jest bardzo ładna, powiedziałbym że nawet lepsza od Anwilowskiej. Kupiłem 150 kg na lokalnym składzie na próbę i było bardzo w porządku. Ciekawe jak działanie, bo rozsiałem niedawno na burak po prostu na próbę.
Rolserwis Kutno
A ta z Litwy to nie wiem. Pewnie scandagra

Edytowano przez koczas

masio513    7

Też tak kolego słyszałem, ale dopiero lipiec sierpień i może być poniżej 700 zł netto:) No i Grupa Azoty też trzeba wesprzeć przecież skoczki od listopada zaczynają już sezon :D :D :D

corrado    243

Ja tam nie widziałem różnicy między pulanem a anwilem. 

Po za napisem dla mnie różnicy też nie ma.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

koczas    60

Raczej ze za cały. W ampolu był po 1220.
Mniejsze ilości około 1290 agrolok i chemirol.

Alio    61

Ja wziąłem ultra 8 z Agrosimexu po 1260 netto/ auto. 

Sprzedam tegoroczne nasiona facelii tanio. 

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....

koczas    60

Nawet agrosimex ma ultre, świat się kończy. U mnie zawsze najlepsza cenę na ultra 8 na pelny skład miał ampol merol a mniejsze ilości chemirol.

TheBociek1996    515

I bardzo dobrze. Jak by nie było konkretnej konkurencji to polifoska teraz była by droższa o dobre 400-500zł na tonie. W sezonie jeszcze droższa. Tak trzymać.

Wiem, że nic nie wiem.

kryssr    50

miałem w tym roku saletrę litewską z achemy i saletrzak i nawozy są bardzo dobrej jakości bez pyłu, wschodnie npk z wiosny potrafią się troszkę skawalić ale lekko wystarczy lekko ze dwa razy opuścić na ziemię big baga i jest ok :) nie ma co przepłacać i brać tańsze ale mimo wszystko bierzcie świadectwo jakości i jak coś nie tak badąć :) nieuczciwa konkurecja w momencie zginie :) 

andrzej1988    102

Cenniki na nawozy azotowe zapewne bedą na przełomie lipca i sierpnia. Jakie obstawiacie ceny na saletre i RSM. W chwili obecnej w moich okolicach saltra jest na poziomie 1100-1200 zł brutto za tone. Podejrzewam że nowe ceny bedą poniżej 1000 zł w okolicach 900-950 zł brutto za saletre

nunu85    82

azoty mają ogłosic cennik w poniedziałek

Anwilową saletre juz mozesz dostac po 830 przy całym aucie, brytyjską Nitram podobnie

Edytowano przez nunu85

koczas    60

Chyba mówisz o brutto. Netto przy pełnym aucie 750 spokojnie z Anwilu podobno chodzi

Edytowano przez koczas

nunu85    82

Ot dzwoniła do mnie babka z agroloku i tyle zaoferowała, to tez piszę. O niższej cenie narazie nigdzie nie słyszałem z całą pewnością (poza plotami, że podobno ktos....i to tylko z Twojej strony na tym forum).

JAkby mi ktoś oferował auto za 800 lub mniej, to od razu bym sie decydował.

edit

żeby było jasne, netto

Edytowano przez nunu85

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.