Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stempos1980    38

NASZYM URZĘDASOM SIE NUDZI ZA BIURKAMI I DLATEGO WYMYŚLAJĄ DURNE PRZEPISY A POTEM ZGANIAJĄ ŻE TO UNIJNE WYMOGI I DLATEGO ATO JEST NIEPRAWDA BO UNIA WYMYŚLI JEDEN PRZEPIS A POLACY STWAŻAJĄ 10 INTERPRETACI TEGO PRZEPISU

mmarcinn001    12

kizeryt 1400zł

polifoska6 1530

polidap 1850

sól 1390

siarczan magnezowyn 34zł za 25kg

ceny brutto

@szymek gdzie taka cena polifoski i przy jakiej ilości?

staszek131415    2045

Już całkiem ich popier... wg nowych przepisów bez uprawnień ADR nie będzie można przewozić azotu, rzeczywiście niebezpieczna substancja

A co chciałeś handlować nawozami ;) ? Stosuje ktoś z Was Microtop dolistnie jak jest z przyswajalnością tego nawozu?

Wiadomość z agroFakt.pl

pedro2    350

Staszek ty chyba jeszcze nigdy nic mądrego nie napisałeś, wystarczy przejrzeć twoje posty. Zobaczymy jak będziesz śpiewał jak to wprowadzą jakie będą ceny i obostrzenia, już sam transport będzie droższy jak wrzuca to pod adr. Jak twoj tatus bedzie musiał naginać po nawoz, bo lokakny sprzedawca nie będzie mial uprawnień.

pedro2    350

Nie wiem, ale pewnie piątkę trzeba szykować. Kierowca musi mieć uprawnienia i firma

Alio    61

Ja dziś zamówiłem takie niedobitki nawozów na sezon.

Saletrzak 3 tony bb po 1010 brutto

siarczan magnezu siedmiowodny 1200 kg po 1320 brutto

Mocznik już 1460 brutto a była nawet propozycja po 1500

Wszystko z przywozem na podwórko w niedalekim punkcie sprzedaży. 

karolr2    180

Nie wiem, ale pewnie piątkę trzeba szykować. Kierowca musi mieć uprawnienia i firma

Więc jak nie wiesz to po co zgadujesz, Podstawa ADR 500zł

pedro2    350

Kierowca ok, ale przewoźnik/szef buli duuzo więcej. Pisze nie wiem kolega mówił, ze w sumie ok 5 tys rok temu

damianzbr    988

Za gaśnicę :D

Oj bez przesady, za każdym krzakiem nie stoi ITD więc jakoś ten nawóz nam dowiozą tymi gminnymi ścieżkami.

Alio co sugerujesz z tym mocznikiem że była propozycja już po 1500zł. Że tanieje ?

the1mati1    45

polfoska 6 1570

polifoska 5 1520

salmag 1010

tarnogran 1040

sól potasowa 1420

Przy paru tonach po jakieś 20-30 złotych można urwać z ceny. woj. łódzkie

pedro2    350

Sorry moj błąd, pochrzaniło mi się. To nie było tylko adr, wybaczcie. Kierowca coś ok 500-550 podstawa, cysterna 350, odnowienie 200, jeszcze egz nie wiem czy już w tej cenie. Niemniej jednak trzeba poświęcić trochę czasu trudno zdać.
Damian tak, ale formalnie będą mogli, chyba ze jakieś limity zrobią zobaczymy. Napisałem to tylko żeby staszkowi zobrazować. Szwagier będzie musiał ogarnąć adr bo jak wprowadzą to lipa, chyba połowa tras to z nawozami same rodzynki z tarnowa na warmie mazury i do Szczecina

GucioJUMZ    283

NASZYM URZĘDASOM SIE NUDZI ZA BIURKAMI I DLATEGO WYMYŚLAJĄ DURNE PRZEPISY A POTEM ZGANIAJĄ ŻE TO UNIJNE WYMOGI I DLATEGO ATO JEST NIEPRAWDA BO UNIA WYMYŚLI JEDEN PRZEPIS A POLACY STWAŻAJĄ 10 INTERPRETACI TEGO PRZEPISU

Tu bardziej chodzi co można zrobić z Saletry amonowej poza wykorzystaniem rolniczo .A ten Artykuł w Agro Biznesie tyczył się wyłącznie saletry a nie wszystkich Azotów .

robi57362    56

Wczoraj dokupilem 100 kilo polidapu na koniczyne cena z nóg zwala 2150. Dobrze ze tylko 100 kilo

wiesiek63zmc    24

Tu bardziej chodzi co można zrobić z Saletry amonowej poza wykorzystaniem rolniczo .A ten Artykuł w Agro Biznesie tyczył się wyłącznie saletry a nie wszystkich Azotów .

Co można zrobić to pewnie wszyscy wiedzą , ale idąc tym tokiem myślenia to na siekiery też trzeba bedzie pozwolenie i jakieś testy psychologiczne

GucioJUMZ    283

Wiesiek63zmc - Spokojnie Antoni czuwa i pewnie zarządzi inwentaryzację na siekiery . Odnośnie broni powiedział kategorycznie NIE .chcą ograniczyć wolny przepływ i nie kontrolowane zakupy ponoć Brunon K zamówił 4t na sejm .Wracając do tematu ceny Polodap 1960zł Saletra 1200 Saletrzak /Salmag 1100 .

Thomas2135    1222

Nawozy zamówione tylko ceny trochę chore. Mocznika brak, korn kaki brak.
Stosował ktoś Luboplon Kalium?

pedro2    350

Dobrze, ze w listopadzie kupiłem jak tak teraz patrzę... Ale polidapu jeszcze nie dowiezli.
Stosował ktoś coś takiego Dominator plus 6 16 32 (5) bodajże...? Kolega dzisiaj to rozsiewał zerknalem na przyczepę pierwszy raz się z takim spotykam. Warte to coś, jaka cena?

mk9422    110

Nawozy zamówione tylko ceny trochę chore. Mocznika brak, korn kaki brak.

Stosował ktoś Luboplon Kalium?

Pytałeś w agroloku? Po 1160 zł korn kali mieli jak pytałem ze 2 tygodnie temu

Thomas2135    1222

Właśnie od nich biorę na dłuższy termin i nie mają teraz. Mocznik może będzie, ale pewności nie ma. Zamówiłem ten Luboplon. Cena ok 1300. Jak dostanę fakturę to napiszę dokładnie.

mk9422    110

Nie lepiej było by wziąć sól potasową? Cena nie wiele droższa a ma o połowę więcej potasu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.