Skocz do zawartości

Polecane posty

Za gotówkę czy na termin?

Biorę z tego miejsca prawie wszystkie środki do produkcji to normalnie faktura na koniec miesiąca ☺

Kula07    137

Rozumiem. Tak się wypytuje bo sam brałem Ultra 8, też płatność na koniec miesiąca i chciałem porównać ceny. Mi wyszło po 1360 brutto.

Wiadomość z agroFakt.pl

Agrest    357

Potrzebuję dobrać trochę RSM i mam możliwość RSM 28 po 600 brutto. Czy to dobra cena po ile jest dzisiaj RSM?

Bo to jest cena z jesieni i sprzedawca już wszystko prawie rozsprzedał i mu się trochę zostało i powiedział że ceny nie będzie już podnosił tylko sprzeda po tej cenie z jesieni aby tylko posprzątać.

Cena rewelacja. żeby za bardzo w przeliczanie się nie bawić to porównaj z ceną saletrzaku i już masz minimum 300 stówy do przodu przy  podobnej ilości azotu.

strzymek    15

npk 8-20-30 1340 mocznik 1290 ceny brutto nawóz import podlaskie

XTRO    159

Potrzebuję dobrać trochę RSM i mam możliwość RSM 28 po 600 brutto. Czy to dobra cena po ile jest dzisiaj RSM?

Bo to jest cena z jesieni i sprzedawca już wszystko prawie rozsprzedał i mu się trochę zostało i powiedział że ceny nie będzie już podnosił tylko sprzeda po tej cenie z jesieni aby tylko posprzątać.

600 brutto ? u nas za 26 w październiku tyle nie było tylko 620

damianzbr    977
Napisano (edytowany)

No właśnie mnie zaskoczył. Bo tak, zamówiłem na jesieni RSM 32 po trochę sporej cenie bo na termin, aż wstyd mówić. Ale mi zbrakło parę kilo z ostatnich obliczeń. Jadę do niego aby dobrać trochę towaru i się zapytać kiedy mi dostarczy zamówiony RSM32. A on mi z tekstem że dobrać to mogę jak chcę tylko RSM28 po 600 brutto gotówka...

I tak RSM32 miało być całe auto, ale ono jeszcze jest w puławach cieplutkie. A RSM 28 mu zbywa na placu 2 auta. Zapytam się czy mogę zrezygnować z zamówionego RSM32 i w zamian biorę półtorej auta RSM28 bo mówicie że cena dobra? W sumie termin za 32 mija w maju ale za ten RSM28 po 600 chce gotówkę.

ech twardy orzech do zgryzienia taniej ale szybciej kasa, nigdy wcześniej nie orientowałem się ceny RSM28 i tak się pytam czy to takie tanie było czy to jakaś jednorazowa anomalia. No bo jak bym nawet za gotówkę brał na jesieni RSM 28 czy 32 to ten 28 i tak taniej wychodził, tylko ja wtedy tego nie sprawdziłem i dzisiaj się o tym dowiaduję (o ile mnie nie robi w bambuko i faktycznie na jesieni chciał by mi go oddać 28 po 600brutto gotówka ewentualnie +% za termin)

U was też tak jest że 28 tańsza od 32? Oczywiście w przeliczeniu na czysty składnik.

A towar pewny, bo do puław max ze 60 km jest i to jest jeden z głównych dilerów AZOTY PUŁAWY.

Edytowano przez damianzbr

corrado    217

Ja kupiłem wszystko na jesieni ale wczoraj byłem po parę rzeczy i ceny wyglądały tak 

Saletra 1100zł/t

Tarnogran 12-23 1000zł/t

Mocznik 1310zł/t

skywalker89    39

cena rsmu fajna, ja za 26 w listopadzie bodajże płaciłem po 650brutto... trzeba brać co tańsze i się nie zastanawiać, bo wg mnie rsm to jeden z najtańszych z najlepszych nawozów azotowych

zetorki12    1938

Drogo . W Moich stronach saletrzak od 95zł\q  , to salmag z 5zł drożej .

pawelol111    709

Salmag 1020

Kreda 350

Potafoska 920 

Worki 50kg. Tak dziś kupiłem.

Czemu siejesz potafoskę? Są nawozy za podobną kasę dużo bogatsze w swoim składzie. 

pedro2    342

Wyczytał pewnie gdzieś, ze pochodzenie germanskie mają;)

mj23    3

Polifoska 6 1540

Mocznik 1380

Saletra Puławy 1080

Ceny brutto , mały worek

Powiat garwoliński

master20002    151

Saletrzak z borek worek 50 kg 1040 zł/t

Sól worek 50 kg 1450 zł/t

Plonovit 3-19-29 worek 50 kg 1450 zł/t

RSM 28 880 zł/t

Podkarpacie

apaczek    6
Napisano (edytowany)

to taniej jak w zeszłym roku czy mi się tylko zdaje?

Edytowano przez apaczek

master20002    151

W relacji rok do roku jest taniej niż w zeszłym roku, może nawet taniej niż na jesieni. W październiku za sól płaciłem 1500 zł/t.

ansu    73

BB 0,5t Saletrzak 980zł brutto ostatnie worki Agricola

AleksanderX    104
Napisano (edytowany)

u nas mocznik litewski po 1250 a polski po 1300 brutto myślę o kupnie litewskiego ale jaka jakość czy porównywalna

Edytowano przez AleksanderX

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się