Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nikita_Bennet    100

No wspomaganie i logo to akurat wiadoma sprawa... ;) Za tym idzie "jakaś" gwarancja jakości.

Nie sądzę żeby było prawidłowe powiedzenie, że jest tak samo jak każdy import :)

szybkie pytanie - będziesz w tym roku handlował ŚOR? Coś tam słyszałem że w 2017 chcesz zacząć. Jeżeli nie tu to odpisz na priv.

Armand    24

Magazyn się buduje (między innymi również ku temu), jakieś chęci są, propozycje i "namowy" różne również ale... powiem szczerze... lubię i mam jakieś większe (stosunkowo) pojęcie o np. roślinach pastewnych (tu m.in. głównie mieszanki traw, lucerny), uprawie / odmianach zbóż, rzepaku, kukurydzy, nawozach itd. z tego co mamy w ofercie i co przede wszystkim praktykuję na większą skalę od kilku lat w gospodarstwie czy widzę / słyszę od Klientów. Temat ŚOR jest dość szeroki, odczuwam tu "lekką niepewność" stąd możliwe że będę potrzebował jeszcze chwilę czasu. Może nie tyle na teorię co na praktykę i obiektywne wnioski chociaż w tym temacie dużo się zmienia. Do tej pory było trochę mało na to czasu + zmieniłem jednak profil schodząc z rzepaku i zbóż na użytki zielone i produkcję pasz objętościowych. Są oczywiście ludzie, którzy mogliby się zająć tym działem ale mam taką filozofię, że muszę jednak sam dopinać wszystko, a Klientom nie sprzedawać bajek czy marzeń tylko optymalne rozwiązania. No tak na szybko i słodko ;) Moderatorzy nie blokujcie ;)

Nikita_Bennet    100

Dobrze wiedzieć, a podpytuję bo ŚOR kupić w tym rejonie to można tak naprawdę porozmawiać z 3 firmami i też wszystkiego nie mają w ofercie a jak oni mają ściągać to mogę sam ściągnąć (ostatnio brałem wysyłkowo z 3 różnych firm na końcu Polski bo naszym regionie nie ma tego nikt w ofercie). Pozostałe firmy sobie odpuszczam bo chyba myślą że człowiek nie sprawdza cen u konkurencji albo mają swoich doradców i a może to pan weźmie a może tamto (i oczywiście wychodzi wyżej jak człowiek przeliczy subst. czynną albo to zamiennik za który liczą jak za oryginał).

Wiadomość z agroFakt.pl

d4rek    16

Polifoska 6 bb 1442zl brutto Adler Bielsk Podlaski,. Saletra 1050 inne zrodlo

Matey    431

na dziś saletra 1100-1170 brutto mocznik z importu 1280, polski 1380, sól potasowa 1500, korn kali 1180 brutto

robi57362    56

Drozeja mocznik w sobote widzialem znowu w gore o 20 zl teraz juz 1440. Reszta od 2 tyg bez zmiam

KRISS75    39

Drożeje z tygodnia na tydzień.Mocznik polski 1350zł/t w dodatku brak.

AleksanderX    106

a mocznik z puław idzie na export po 800 netto

mieszkasz blisko Puław więć twa informacja wydaje się wiarygodna

U mnie aktualnie saletra amonowa po 1080zł/t ,a mocznik 46% węgierski po 1200zł/t ,polski widziałem że sprzedają po 1400-1450zł/t.Myślałem żeby kupić saletry trochę ,jak myślicie dobra cena jak  na te chwilę?,przy wiekszych ilościach może bedzie jeszcze coś taniej.

Matey    431

ja mysle ze 1080 to cena dobra, obserwuje ceny od dluzszego czasu i wszystko idzie w góre a nie sadze zeby cena miala spadać

bolid20    35

A jak kupowałem w sierpniu saletre po 880 chyba to mówili mi że będzie tańsza do grudnia. Okolice Oświęcimia 1150 saletra

Jurniczek    15

Widzę że tu więcej sprzedających jak kupujących.To co teraz robią z azotowymi to typowa zagrywka złodzieja,kupuj bo za chwile będzie drożej.Nic nie będzie drożej a szczyt cen jest w tej chwili i kto może radzę nie kupować bo dużo straci jak korporacji azoty Puławy skończą się limity za granicę to Polskę zaleją swoim produktem w ciągu trzech tygodni.

Cihu    123

Tak, na koniec kwietnia, a Ty wtedy zaczniesz go kupować.  Wtedy to ja prawie cały azot mam już cały na polu! Z połową lutego ludzie ruszą z azotem na rzepaki i do tego czasu nic nie potanieje, nawet o złotówkę.

Jurniczek    15

W połowie lutego to Tobie nie bedzie sie chciało wyjśc do magazynu sprzedać coś.

wojcik1989    2

Lubofoska PK 12-24   912,5zl/t

Yarabela Sulfan 24   842.3zł/t

Zamawiane jesienią. Dostawy teraz.

Chemirol

skywalker89    39

w połowie lutego? w tamtym roku trochę ludzi się wyrwało z azotem przed końcem lutego to agencja ponoć zebrała dobre żniwo... :)

zkordalski    83

Właśnie a jak sie to ma do Unii przecież można dopiero od marca  a trzeba nawozić wcześniej robicie to w nocy ?

dachu127    78

mocznik super n46 z inhibitorem 1520 netto w Agrii, cena z tego tygodnia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.