Skocz do zawartości

Polecane posty

STIG0013    406

Co mi się nie podobało? Zbrylony, to co nie zbrylone to się pyliło i gorsze rozpuszczanie, gorzej się siało, a w deklarowaną zawartość składników to im nie wierzę. Wolę parę złoty więcej dać ale niech będzie dobrze zrobione.

icek1    178

ja stosuję rosyjski i jakość dobra może nawet lepsza jak polska polifoska

mikcom20    22

Co mi się nie podobało? Zbrylony, to co nie zbrylone to się pyliło i gorsze rozpuszczanie, gorzej się siało, a w deklarowaną zawartość składników to im nie wierzę. Wolę parę złoty więcej dać ale niech będzie dobrze zrobione.

a jak było głośno o oszukanej polifosce to już zapomniałeś

Wiadomość z agroFakt.pl

daroo9876    0

Co lepiej kupić saleterzak czy salmag bo mam dokupienia w tej samej cenie po 950? Wiem że salmag ma trochę więcej N i C ale pod względem tempa rozpuszczania, rozsiewania różnią się czymś, chce stosować przedsiewnie pod owies?

TheBociek1996    515

a jak było głośno o oszukanej polifosce to już zapomniałeś

Ale ta oszukana polifoska to była z zewnątrz a nie przez zakłady Police. Ktoś pakował nawóz wschodni czy nawet polski pokroju lubofoska/unifoska w podrobione worki polifoski.

Raptus902    30

Co lepiej kupić saleterzak czy salmag bo mam dokupienia w tej samej cenie po 950? Wiem że salmag ma trochę więcej N i C ale pod względem tempa rozpuszczania, rozsiewania różnią się czymś, chce stosować przedsiewnie pod owies?

Według mnie to to samo jest. A jeśli to samo to rozpuszcza się tak samo. Salmag stosowałem 2 lata z rzędu na wszystko (kukurydza czy zboże) efekt jak najbardziej zadowalający. W tym roku próbuje z saletrą i saletrosanem

Edytowano przez Raptus902

Armand    24

Granule ZAKsan'u są w "otoczce" dolomitowej stąd wapń i magnez w ilościach stosunkowo nieznacznych...

Co do ceny to u nas (tj w naszej ofercie jak i firm w pn-wsch Polsce) zwykle ZAKsan był droższy 10-20 zł. Aktualnie jest jedna cena.

Patrząc na składnik to raczej nie można powiedzieć że taniej...

Co do Salmagu - Saletrzaku to podstawową różnicą jest granulacja (Salmag ma grubsze, bardziej równomierne granule), Salmag ma 0,5% więcej azotu i 1,5% więcej wapnia.

Mateusz6340    17

@adrian3005 czytałem to już wcześniej z tej strony co podałeś ale nie napisali ile zawiera wapnia i magnezu więc myślałem że ktoś tutaj wie coś na ten temat wiecej, Armand co nieco wyjaśnił sprawe. Pytam się o te nawozy bo podobno trawy ładnie na ten nawóz reagują (przynajmniej po YaraBela) i mam chęć je wypróbować. 

tom446    12

Stosował ktoś nawozy Phosagro ultra 8?

Edytowano przez tom446

Ceny nawozów woj mazowieckie północno wschodnie powiaty  Radzymin, Nieporęt 

Saletra Amonowa Anwil 1000zł

Saletrzak 900zł

Salmag 960zł

Polifoska 6 1540zł

Polifoska 8 1560zł

Lubofoska 4-12-12 860zł

Podobno ma drożeć ale to loteria, w tamtym roku w grudniu zamówiłem 6 ton saletry i 1,5t mocznika i  przepłaciłem względem wiosny.

pawelol111    713

U nas na składzie w Zaliwiu do końca Roku lub do wyczerpania zapasu, dostępny MOCZNIK z Puław w cenie 1320 zł lub Mocznik Węgierski w cenie 1220 zł. Oba w workach na PALECIE

A po ile u was Polifoska 6 i sól potasowa 60%?

Edytowano przez pawelol111

Alio    61

Sól kupiłem tydzień temu w lokalnym sklepie po 1440 brutto. Skromne 3 palety. 

aro1975    114

sól kupiona po 1360 brutto BB - kupiona 1 tona, polifoska 6 po 1460 brutto BB - kupione 2 tony - uzupełnienie zapasów pod wiosenne zasiewy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.