Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

KARGO    81

I co może oni ten azot do Chin eksportują? Śmieszne. Wszystkiemu winien jest umacniając się dolar nic innego jak kurs dolara

Alio    61

I co może oni ten azot do Chin eksportują? Śmieszne. Wszystkiemu winien jest umacniając się dolar nic innego jak kurs dolara

Ta! do chin. Jak faktycznie ta fabryka stanęla w Chinach to się porobiły luki na całym rynku. Fakt że i kurs walut wpływa na opłacalnośc eksportu. Fakt taki że nawozy szybko drożeją. 

Wiadomość z agroFakt.pl

ansu    73

Mam propozycje siarczan magnezu krystaliczny MgSO4*7H2O 16% 770zł/t netto z Chin. Stosował ktoś??

Mocznik litewski i węgierski zdrożał nawet ten który leżał od miesięcy kilka worków, bo wszystko drożeje.

20CBR12    51

Jakie Chiny jaki dolar drożeje? Skąd Wy macie takie info? Puławy wysyłają całą produkcję mocznika do Niemiec bo oni lepiej płacą niż my i tak przynajmniej będzie do marca a na nas wypieli d*p..

Jurniczek    15

Dolar ma dużo wspólnego z cenami azotów.Jest ogólnie duży pobyt na nawozy i dlatego drożeją.Podwyżki się skończą z 1 grudnia.

tomek73    188

Dolar ma bardzo dużo wspólnego z  podwyżkami, bo za gaz płacą w  dolarach.

andrzej1988    102

Ceny brutto w Agro Bit Biłgoraj, Magazyn Księżpol

- Saletra 1020zł

- Saletrzak z Borem 940 zł

- Polidap 1820 zł

- Polifoski od 1460 do 1540 zł

- Fosdar 1360zł

- Sól Potasowa 1450 zł

- Polimag S 2280zł

- Polifoska Start 2380 zł

- RSM 32   790 zł

- Mocznik 1230 zł chyba

- Superfosfat prosty 790 zł

- Siarczan potasu 2960 zł

Ceny w workach 50kg a w Big Bagach średnio 20 zł na tonie taniej

Edytowano przez andrzej1988

karolr2    180

Ciekawe czy w lutym nie będą tańsze. U nas większość już obkupiona ja jeszcze nic.

ziomal_one    17

Rolnicy dostali zaliczki to i ceny idą w górę. Niedawno czytałem, ze UE ma obniżyć standardy nawozów i zalać mają nas te z Rosji... ale gdzie ja to czytałem... :huh:

Taurus83    88

Jakie Chiny jaki dolar drożeje? Skąd Wy macie takie info? Puławy wysyłają całą produkcję mocznika do Niemiec bo oni lepiej płacą niż my i tak przynajmniej będzie do marca a na nas wypieli d*p..

dzisiaj kierowca cysterny z puław mówił dokładnie to samo. tzn dokładnie że szło do niemeic i nie sprzedawali na kraj ale już ma się to zmienić. ceny też mają się zmienić. na wyższe

Piotrek6911    0

Woj.lubelskie powiat łuków cena z dzisiaj

Saletrzak -960brutto

saletra - 1130brutto

npk 8-20-30- 1500brutto

sól -1460 brutto

na saletre i saletrzak trzeba czekać dziś zamówione

Alio    61

Przyjechała dziś polifoska 6, 1370 brutto tona przy 24t. Zamowiona początek listopada. 

keis71    1

Dziś dostawa-Polcalc-400,                                                                                                                                                                                                                                                 Saletrzak-860                                                                                                                                                                                                                                                 Saletra Pulan-970                                                                                                                                                                                                                                          Mocznik Pulrea-1080 , wszystko bb.ceny brutto,łódzkie

robi57362    56

Saletrzak -960brutto

saletra - 1130brutto

npk 8-20-30- 1500brutto

sól -1460 brutto

Gdzie jest tak drogo ?zmien dostawce bo cie wykonczy. No chyba ze przez dzien az tyle podrozalo to ok

LuckyLuke12345    114

Saletrzak -960brutto

saletra - 1130brutto

npk 8-20-30- 1500brutto

sól -1460 brutto

Saletrzak -960brutto

saletra - 1130brutto

npk 8-20-30- 1500brutto

sól -1460 brutto

Ok 20 września kupowałem nawozy i za saletre płaciłem 1000 zł to bardzo dużo i szybko podrożało ja też powiat łukowski Edytowano przez LuckyLuke12345

Agrest    399

Ogólnie to teraz została już wywołana panika, a ta jest na maksa wykorzystywana przez sprzedających. Cena nawozu z tej samej dostawy będzie się różnić dla poszczególnych odbiorców. 

U mnie jeszcze dziś można było dostać Ultra 8-20-30 po 1400BB, mocznik 1160BB (ten grubszy z Puław), polifoska 6 1440 BB 

Zodiax    9

Rsm32 735 netto
Npk 7-20-30 1200 netto czy to dobre ceny w małopolskim cena z dziś?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.