Skocz do zawartości

Polecane posty

malorolny121    25

Tak kilka dni temu można było kupić poniżej 600 . na dzisiaj już nikt nie sprzeda poniżej bo co drugi dzień azoty podnoszą cenę. Rolnicy przecież dostali zaliczki dopłat i trzeba pomóc im wydać kasę.

andrzej1988    102

Dzisiaj zakupiony Polidap w cenie 182 zł za 100kg pod soje. Musze jeszcze coś kupić pod łubin i chyba postawie na Tarnogran PK w cenie 99 zł za 100kg

Wiadomość z agroFakt.pl

KRISS75    39

Co do Napeny brałem dzisiaj mała ilość 2.5 tony mocznika mój odbiór a i tak zjechali z ceny 15 zł na tonie

To jest u nich normalne że przy odbiorze osobistym opuszczają 20-40 zł na tonie.

ame="WaldemarNowicki" post="1928195" timestamp="1479395443"]

Czy Napena dysponuje własnym transportem o wielkości kilku ton?

O ile wiem to mają jakiś samochód do dyspozycji ale bez hds-a,rozładunek musisz zorganizować sam.

Edytowano przez KRISS75

To jest u nich normalne że przy odbiorze osobistym opuszczają 20-40 zł na tonie.

O ile wiem to mają jakiś samochód do dyspozycji ale bez hds-a,rozładunek musisz zorganizować sam.

Tak rozładunek to samemu ogarniasz a 15 zeta przy małej ilości poza sezonem bez problemu

maniek20    71

panowie mocznik import mam oferte po 1100 bruto big bak stosował już ktoś to cudo bo on jest taki grubszy

zkordalski    83

Jakie polecacie wapno profesjonalne o bardzo wysokiej reaktywności wręcz natychmiastowym działąniu ? Nie drogie 200-400zł/tona . Nie interesują mnie kruszywa z kopalń o prawdziwym rozkładzie 10-20 lat bo to taka jest prawda. Chce szybko podnieść Ph i profesjonalnie je rozsiać ten Polcalc dziłą dobrze ale dośc wysoka cena dlatego może ktoś ma inne substytuty tego produktu ?

pawel885    380

Cena za granulat zawsze będzie wysoka, myślę że jak już to coś z ciemnych wapn typu complexor - zawierają sporo magnezu który jest problematyczny do uzupełnienia bez zakwaszania gleby siarką 

Anetka1    69

agencja nie ma już kasy na dopłaty więc ceny nawozów będą spadac chyba koniec  tej nagonki na wzrost cen

pawel885    380

Oj chyba dopiero się zacznie, dopiero stare zapasy wyprzedają, dzwoniłem o mocznik to sprzedana końcówka po 1050zł i nie wiadomo kiedy i po ile będzie. Dolar poszedł w górę to powiedzą że koszty wzrosły itd

Anetka1    69

wiadomo ,wiadomo przecież kontyakty podpisane na import i one będą spływać do polski jeszcze w większych ilościach jak to jest przed sezonem

czy ktoś już stosował ten Super Agri N46 na I dawkę w zbożach czy rzepaku

mat22889    11

ame="WaldemarNowicki" post="1928195" timestamp="1479395443"]

Czy Napena dysponuje własnym transportem o wielkości kilku ton?

zależy ile masz na myśli ja mieszkam jakieś 30km od szamotuł i zamawiam koło 6t nawozu to mi zawsze podrzuca tylko nie możesz na już. Lepiej jedź trochę szybciej to jak będą jechać w tym kierunku to i Tobie zabiorą :)

Tygrysek    21

lokalny dostawca mówił że police będzie miało mocznik co dopiero w marcu teraz nie jest dostępny

To żadna rewelacja, u nas polska / yara can po 860 netto na cenniku 

Ja mam inne zdanie.Yara can ma chyba 27% N a tu mam 34% N to sobie przelicz.  Poza tym jakość jest naprawdę ok. Od 4 lat ją stosuję i dopóki nie zaczną coś kręcić z jakością to nawet jak  Polska saletra będzie w tej samej cenie to wybiorę Litwę.

Alio    61

Czy na dziś cena 770 brutto za RSM 32 jest przyzwoita? Mam taką ofertę przy caym aucie. Polifoska 6 24t 1360 brutto też możliwe?

wiadomo ,wiadomo przecież kontyakty podpisane na import i one będą spływać do polski jeszcze w większych ilościach jak to jest przed sezonem

czy ktoś już stosował ten Super Agri N46 na I dawkę w zbożach czy rzepaku

Nawóz jak Mocznik a idzie na to nagonka bo nowość i ma być taki boski.

Krakers16    2

Dostałem dziś ofertę na kupno Saletry Amonowej ze wschodu, bodajże z Gruzji.

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie lub opinie na jej temat ? Pozdrawiam

W tym roku mialem 6 ton saletry z Gruzji z Agroloku - Złego slowa nie moge powiedziec wszytsko bylo wporzadku badalem jej skład i  sie potwiedzil z tym co na opakowaniu :) Polecam .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.