Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arek    121

Radzę zważyć sobie BB samemu i dopiero tak pisać bo ludzie różne historie opowiadają.

Dostałem transport saletry prosto z zakładu z podaną dokładną wagą netto i nic nie jest oszukane

@Arek ilości mniejsze (nie loco)

więc jak myślicie co będzie z cenami azotowych, bo przez te dopłaty i obecną sytuacje na rynku ciężko jest wyczuć ewentualne spadki i podwyżki cen?
jeszcze raz napisze, mam ofertę na saletre 34 Puławy 1000zł/t brutto i saletrosan 26 (13) 910 zł/t brutto wszystko w workach BB. Ceny jeszcze do delikatnej negocjacji.
w tamtym roku o tej porze różnica na saletrze - 220zł, na saletrosanie 150zł taniej.

Saletrosan dobra cena ale saletre można taniej, Chemirol ma chyba po 960.

Nikita_Bennet    101

więc jak myślicie co będzie z cenami azotowych, bo przez te dopłaty i obecną sytuacje na rynku ciężko jest wyczuć ewentualne spadki i podwyżki cen?

jeszcze raz napisze, mam ofertę na saletre 34 Puławy 1000zł/t brutto i saletrosan 26 (13) 910 zł/t brutto wszystko w workach BB. Ceny jeszcze do delikatnej negocjacji.

w tamtym roku o tej porze różnica na saletrze - 220zł, na saletrosanie 150zł taniej.

Powiem tak, przywiezione kilka dni temu 12 ton saletry pulan w workach 30kg po 928brutto/tona.

W sumie to w tej samej cenie mi by to przywieźli ale za kilka dni ale potem mam inną robotę a tak zwalone, przykryte i czekać z tym do wiosny. No tyle że doszedł mi transport czyli paliwko i czas na jazdę stracony ale rozładunek na spokojnie.

Także negocjuj.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl

srodecky    3

Ja teraz czekam, aż ceny azotowych trochę spadną i uda się zaoszczędzić. A polecacie Panowie jakiegoś producenta z zachodu kraju?

SIEWCA    24

Radzę zważyć sobie BB samemu i dopiero tak pisać bo ludzie różne historie opowiadają.

Dostałem transport saletry prosto z zakładu z podaną dokładną wagą netto i nic nie jest oszukane

Saletrosan dobra cena ale saletre można taniej, Chemirol ma chyba po 960.

Jak mam rozsiewacz nawozów z wagą i po wsypaniu BB................reszta jest już znana.

kto sieje ten zbiera....

soltys48    471

Jeżeli chodzi o nawozy dolistne, to coś tam słyszałem o Ziarn-polu Wklejam linka, jakby ktoś chciał sam sprawdzić http://www.ziarnpol.pl/pl/oferta/agro/nawozy/nawozy-dolistne.html

k**wa troll wszędzie to wkleja żeby chociaż to coś było warte

Panowie a Jak u Was Ultra 8 kosztuje ? Mam propozycjie na 24 tony po 1180 netto i nie wiem czy to dobra cena?

dobra-jaka lokalizacja??

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

soltys48    471

daj na priv namiar toż to u mnie prawie :D

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Przekeeeek    5

po tyle zamawiałem w poniedziałek (24.10). agrochemik pułtusk. ceny brutto

saletra amonowa anwil- 920 

mocznik puławy 1040

polidap -1850

sól potasowa 1310

polifoska 21- 760

Dziś kupiłem 16 ton nawozów . Kierowcy mówili o podwyżkach cen nawozów w listopadzie - czy to prawda ?

Jestem z Mazowieckiego .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Arek    121

Jak mam rozsiewacz nawozów z wagą i po wsypaniu BB................reszta jest już znana.

Waga w rozsiewaczu nie musi być super dokładna, te 2% spokojnie może przekłamywać więc nie sugerowałbym się tym, ze wszystkie worki sa oszukane.

@Arek ilości mniejsze (nie loco)

Saletrosan jednak też drogo masz, dzisiaj dzwoniłem na okoliczne składy i po 850-860 można kupić przy ilości 6t. Cena raczej w górę idzie bo przy zamawianiu dzisiaj tez chcieli odrazu fakturować a dostawa za kilka dni.

wilhelm    401

"Kierowcy mówili" :D Przecież przeciętny szoferzyna nawet nie bardzo ma pojęcie do czego służy towar, który przewożą...

empro24    2

Ceny detaliczne Zaliwie-Piegawki:

Polidap 1800worek /1770 bigbag

Polifoska 6 1470 worek/ 1440 bigbag

Polifoska 8 1510 worek/ 1480 bigbag

Polifoska tytan 1480 bigbag

Saletrosan 26 900 bigbag

Fosdar 1350 worek

Unifoska 870 zł

Ceny brutto

bizon1    18

lubelskie saletra 950 brutto cena dziś a jeszcze miesiąc temu dzwoniłem do tego samego składu to była po 1000 i straszyli podwyżkami

osobiście chyba poczekam do grudnia bo podobno wegierska ma być po 800

cobrap    0

Dzis zamowiona Yara Extran 27 po 790 netto a w piatek byla jeszcze po 770 netto. Dostawa koniec listopada, platnosc 30 dni po dostawie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.