Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

racja, azoty 20-30zł do góry od przyszłego tygodnia. ahhhh...gdyby ta kasa była to by sie wzięło szybko teraz :(

Chodzi o forme np fosforu jaką ma.

Dostałem oferte dzis na saletre Puławy BB 1000zl
Saletrosan 910zł/t BB
handlować i zamawiac czy czekac jeszcze?

Saletra Puławy BB w tej chwili mam oferte- 870zł netto (940zł brutto)

a Saletrosan26 BB w tej chilwi mam oferte- 770zł netto (831zł brutto)

no od przyszłego tygodnia ma byc drozej

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    138

Chodzi o forme np fosforu jaką ma.

Dostałem oferte dzis na saletre Puławy BB 1000zl

Saletrosan 910zł/t BB

handlować i zamawiac czy czekac jeszcze?

Jakie ilości?

Saletrosan cena ok ale saletre można taniej kupić,

Zamówiłem zaksan 18t po 900 brutto.

qba333    9

u mnie oferta na polifoske 6 na 1200zl/T BB 200zl obnizki na tonie plus chca sie pozbyc towaru. Zeby czlowiek wiedział na jesień by nie sial i wczesna wiosna dal.

zkordalski    112

To można zamówić z firmy Krex Biała Podlaska z białorusi i litwy nawozy po saletra 900 brutto Npk 8 20 30 (5s) po 1450 brutto ale to juz duże ilości

PAN88    6

u mnie mazowieckie okolice mińska  saletra 1000zł/t saletrzak 880zł/t sól 1560złt  tarnogram 1020zł/t

Alio    64

Dziś zamówiona cysterna RSM z Puław po 788 brutto i propozycja na polifoskę 6 po 1375 brutto. Rozważymy. Czekam na ofertę na saletrę.

Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania.

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....

bodo101    6

Jaki sens ma pisanie przyjechało to po tyle,tamto po tyle jak nie piszecie od kogo ?

police o których ja pisałem prosto z polic przy 24t. Info na priv od kogo, nie chce reklamować.

Chyba po to jest to forum żeby się dowiedzieć gdzie kupić w dobrej cenie i w naszym wspólnym interesie jest żeby wszyscy wiedzieli i kupowali tam gdzie są lepsze ceny bo to wymusi spadek cen u tych co mają drogo.Jak twój sąsiad kupi tam gdzie ty taniej to chyba na tym nic nie tracisz a możesz " wyrąbać" z rynku tych którzy nas na cenach rąbią....

SIEWCA    24

czemu tera narzekają na polifoski?

..bo w każdym big-bagu brakuje kilku a nawet 10 kg a przecież nikt tego nie waży.......ale jeśli czuje się oszukany

kto sieje ten zbiera....

TheBociek1996    578

@Arek ilości mniejsze (nie loco)

więc jak myślicie co będzie z cenami azotowych, bo przez te dopłaty i obecną sytuacje na rynku ciężko jest wyczuć ewentualne spadki i podwyżki cen?
jeszcze raz napisze, mam ofertę na saletre 34 Puławy 1000zł/t brutto i saletrosan 26 (13) 910 zł/t brutto wszystko w workach BB. Ceny jeszcze do delikatnej negocjacji.
w tamtym roku o tej porze różnica na saletrze - 220zł, na saletrosanie 150zł taniej.

Wiem, że nic nie wiem.

icek1    178

No to jak jest zaniżona waga polifaski to ja w tym roku jej nie kupię  Już do takich metod się chwitają by oszukać bo ja np. nigdy nie przewazałem BB

Arek    138

Radzę zważyć sobie BB samemu i dopiero tak pisać bo ludzie różne historie opowiadają.

Dostałem transport saletry prosto z zakładu z podaną dokładną wagą netto i nic nie jest oszukane

@Arek ilości mniejsze (nie loco)

więc jak myślicie co będzie z cenami azotowych, bo przez te dopłaty i obecną sytuacje na rynku ciężko jest wyczuć ewentualne spadki i podwyżki cen?
jeszcze raz napisze, mam ofertę na saletre 34 Puławy 1000zł/t brutto i saletrosan 26 (13) 910 zł/t brutto wszystko w workach BB. Ceny jeszcze do delikatnej negocjacji.
w tamtym roku o tej porze różnica na saletrze - 220zł, na saletrosanie 150zł taniej.

Saletrosan dobra cena ale saletre można taniej, Chemirol ma chyba po 960.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez atomik
      witam
      czy ktoś z was bawi się w nawozy startowe koło nasion w postaci mikro granulatu, jakie firmy stosujecie, wasze opinie itd.
      z opinii użytkowników tych co znam najlepiej chwalili timac physiostart cena 180 zł na ha wychodzi chyba. Sam miałem ochotę spróbować ale już mam posianą w tym roku kukurydzę.

Zapraszam do dyskusji
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.
    • Przez roleeek
      witam  czy ktoś z rolników-forowiczów stosował RSM na czosnek ???? bo myśle ze jest to dobry nawóz azotowy ale nie wiem czy przypadkiem może poprzypalać czosnek.Z góry dziękuje za odpowiedzi. 
    • Przez EkoFarm
      Granulowane wapno nawozowe BioMaxx1000 firmy EKOFARM posiada CaCo3 90%(węglan wapnia) co w przeliczeniu mieszanki daje nam w czystym składniku ok. 52% CaO (tlenek wapnia) + mikroelementy: magnez, bor, cynk, miedź, żelazo, mangan, molibden.
      Reaktywność - 97%
      Średnica granulek - 4mm - 6mm

Zalety:
      -Pewne i szybkie podniesienie pH do optymalnego poziomu
      -Zwiększenie plonów do 30%
      -Poprawia cechy jakościowe roślin
      -Poprawia właściwości strukturalne i fizyko-mechaniczne gleby
      -Oszczędności w rozsiewaniu ( ok 500kg na hektar !!!! ) - rozsiewanie zwykłym siewnikiem

Cena 350zł brutto za tonę z transportem na miejsce*
      Wystawiam fakturę vat !!!
      *Przy zamówieniu 24t 

Zamówienia - 8t, 16t, 24t

W celu dokładnej wyceny proszę o kontakt telefoniczny.

Kontakt: 790 890 590
      biuro@ekofarm.org

• Przez golemiak
      Witam wszystkich agrofotowiczów,
      Powoli zabieram sie za plantacje borówki amerykanskiej narazie 30 ar zamierzam skonczyc na 3 ha
      Mam pytanie odnośnie nawożenia jakie nawozy chodzi mi tu głownie o nazwy np jakies polifoski czy tez inne (wiem ze nie moze byc wapn)...bo wiem ze to wychodzi taniej niz kupowac taki przenaczony dla sadzonek w ogrodzie gdzie 2 kilo kosztuje 10 zł Oraz w jakich ilosciach je stosowac i kiedy...
      Czekam na wasze sugestie  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.