Skocz do zawartości

Polecane posty

Cihu    123

Dlaczego ten temat jest tak nielogicznie zakopany? Po jakimś czasie człowiek nie pamięta gdzie go szukać. Nie powinien być w kategorii ceny - środki do produkcji rolnej?

Co do tego gadżetu świetny, może samemu da się to zrobić?

Tomek90    195

Da się, widziałem gdzieś jak ktoś zrobił coś podobnego tyle że z metalu. Problem z korozja tutaj chyba tylko. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Alio    61

Ja mam propozycję na puławską BB po 840 netto plus transport i z włocławka po 815 netto plus transport. Oczywiście 24T. Na razie nie korzystam z uwagi na chwilowe suchoty portfelowe... :)

icek1    178

jo to co roku kupowałem w listopadzie ale w tym roku nie ma kasy więc ograniczam zakup a kupię jak dostanę dopłaty

staszek131415    2032

Ja mam propozycję na puławską BB po 840 netto plus transport i z włocławka po 815 netto plus transport. Oczywiście 24T. Na razie nie korzystam z uwagi na chwilowe suchoty portfelowe... :)

Niedługo zaczną zalcizki płacić to pewnie ceny wzroną dobrym roziązaniem może być zakup na termin

ansu    73

Salmag BB 850zł/t brutto

RSM 32 na tony 750zł/t brutto

Expert met 358zł/2kg brutto

Mocznika w workach nima

plapla123    0

Saletra puławska BB po 915 worek 935 zł\t ilości kilku tonowe woj. lubelskie ceny brutto.

Edytowano przez plapla123

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.