Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    345

Panowie jak macie jeszcze w domu rosyjskie nawozy wrzucie fote bo ja kupilem kiedys poli7 chyba z canexu czy jakos tak z litwy przepakowywana w Polsce to kamien byla po paru miesiacach. Wiec jesli macie sprawdzone dobrze by bylo wiedziec jak to konkretnie wyglada firma czy cos

Panie a jak były wory zabezpieczone??Miałem NPK i źle były worki zabezpieczone i leciało do nich i się zbryliło

d4rek    16

Worki 50 zaskocze Cie bo byly zabezpieczone ... folia jak to worki ;-) mowiac serio uszkodzen nie zauwazylem.

Tomek90    196

Białoruskie NPK zbryla się przez zimę, litewskie niby nie. 

Mocznik białoruski ok, ale w grubej granulacji, w małej przecież to jak mąka wygląda i pyli strasznie cały ciągnik i rozsiewacz się lepi. 

Kiedyś ojciec jak pryskał dolistnie mocznikiem to dał raz białoruski to poparzenia były duże. 

Polifoska 6 już z 1485 skoczyła na 1650. 

Wiadomość z agroFakt.pl

ludwik1983    2

ral ktos z agroloku mocznik import w 30kg workach szukam opini poniewaz opiekun mowil ze mocznik jest z firmy barter dzwonie tam oni mówią ze pakuja w bagi i worki po 50kg w zeszlym roku jak bralem ultor 9-25-25 to bagi byly bez nadruku i się wkurzylem chyba dzialaly ale lepiej dmuchać na zimne

Egzo    1

Ogólnie z bartra mocznik jest ok ale ja zawsze brałem w bagach z chemirolu ;p

mlodyhef    143

Polifoski 6 - 1520/t, 8 - 1560/t, Tytan - 1540/t, Polidap - 1860/t, Superfosfat - 1370/t, Sól potasowa - 1400/t.  

Big Bagi, ceny brutto, Pułtusk

pawel885    380

Polifoski 6 - 1520/t, 8 - 1560/t, Tytan - 1540/t, Polidap - 1860/t, Superfosfat - 1370/t, Sól potasowa - 1400/t.  

Big Bagi, ceny brutto, Pułtusk

A saletrę w jakiej cenie mają? 

krzychuuuuu    18

saletra byla tania przez kilka dni bo anwil oproznial magazyny i w pomorskim mozna bylo kupic po 770zl od poniedzialku cena rosnie.

TOME11    84

Saletra Kędzierzyńska 894 brutto / BB 24 tony

brać czy czekać na lepsze czasy? :D

rumcio40    7

saletra byla tania przez kilka dni bo anwil oproznial magazyny i w pomorskim mozna bylo kupic po 770zl od poniedzialku cena rosnie.

A niech sobie podnoszą, problem w tym, że to rolnicy mają opróżnione portfele

Slomek    184

770 netto za tonę Saletra Anwil, czekam na nowe cenniki na RSM bo przy tych cenach powinien być po 600netto z hakiem...

PATr    238

No właśnie z rsm'em się opóźniają, teraz wychodzi w tej samej cenie co saletra, a zawsze był w tej cenie lub delikatnie tańszy co mocznik

ekozar    3

łódzkie polifoska 6 1550 8-1580 tytan-1570 ceny brutto co azotu słyszalem ze anwil saletra 880 brutto . czekam na rsm podobno po 15.

po ile u was koszelowka kaszka w BB1 tonowy mam propozycje po 280zł i nie wiem czy dobra cena

Famer21    6

Widzę ceny praktycznie takie same jak w punktach mają te 3zł czy 10zł różnicy.. Porównując z nawozami tańszymi w necie..

loquito    14

Yara pk 20-30 w cenie 1510 zł brutto Wia Lan Przeworsk. Jakie są Wasze opinie o tym nawozie. 

maniek20    71

Yara pk 20-30 w cenie 1510 zł brutto Wia Lan Przeworsk. Jakie są Wasze opinie o tym nawozie. 

o nawozach dobre ale otych złodziejach i kłamcach z wia lanu już nie i sprawdzi z kiedy te nawozy mają i czy nie są oszukane tak jak opryski a o maszynach już nie mówię 

waldii1    13

Npk w czerwcu a azoty w lipcu.

Edytowano przez waldii1

Pawel2678    4

mam propozycje soli po 1300 w bigach ze wschodu sól ma granulację podobną do naszej tyle ze jest biała tylko jestem ciekaw czy ma te 60 procent jak miał ktoś z nią styczność proszę o rade

kamil18fmr    11

podzwoniłem popytałem

Saletra lokalnie 870-900 anwil

Polfoska 6 1560

Agrolok yara pk 20 30 1500 brutto

Chemirol npk 7 20 30 1450

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.