Skocz do zawartości

Polecane posty

AleksanderX    106

przecież prawie wszystkim wiadomo iż ceny nawozów w Polsce sa zawyżone a chłop nabija kieszeń producentom i importerom /spróbuj dostać koncesję na import nawozów/koleś daje ją kolesiowi by wspólnie skubać chłopa/

soltys48    357

niech sobie dystrybutorzy podnoszą ceny to się sami ugotują z tymi nawozami ja zmniejszam zakupy myślę iż inni chłopi też powód/spadek cen na produkty rolne/

w czasie kłoszenia była pryskana mieszanka tebu  i ataku plus modus bo omyłkowo posykano czała dawka 450 kg mocznika no i teraz na 4 i 3 liściu od góry są jakies malutkie zółte plamki

też tak myślę jutro polecę małą dawką propikanazolu tani zabieg a efekty mogą być  tak na póbę zostawię kawałek bez prysku

No przy takich dawkach jak podajesz to się nie dziwię,że zmniejszasz zakupy :lol:

ach te wakacje-trzeba rzadziej forum odpalać ;)

AS2    52

dziś zakupione w Agrolok 12 ton Ultra 8 po 1405 netto

Tak myślicie? to po ile u was by kosztował?

Dodam tylko ze to jest cena z terminem na 4 miesiące,od poniedziałku npk ma  być droższe od 30 do 60 zl

Nie wiem skąd pochodzisz, ale ja jestem z okolic Golubia-Dobrzynia i mi w czwartek Agrolok zaproponował cenę 1418 zł/t brutto  przy ilości 12 t i płatności gotówką (przywóz z portu w Gdyni; ze Szczecina 30 zł drożej).

Z tymi podwyżkami od poniedziałku jest coś na rzeczy, bo potem zadzwoniłem do Ampol Merolu i dowiedziałem się, że MacroSpeed Optima i inne nawozy przez nich sprzedawane od poniedziałku drożeją, bo ceny importowanych ze wschodu idą do góry i reszta producentów ma okazję do podwyżek. 

Za MacroSpeed Optima zaproponowali mi 1470 zł/t brutto (płatność do końca sierpnia 1490 zł/t brutto).

Wiadomość z agroFakt.pl

marzygkop    4

Nie wiem skąd pochodzisz, ale ja jestem z okolic Golubia-Dobrzynia i mi w czwartek Agrolok zaproponował cenę 1418 zł/t brutto  przy ilości 12 t i płatności gotówką (przywóz z portu w Gdyni; ze Szczecina 30 zł drożej).

Z tymi podwyżkami od poniedziałku jest coś na rzeczy, bo potem zadzwoniłem do Ampol Merolu i dowiedziałem się, że MacroSpeed Optima i inne nawozy przez nich sprzedawane od poniedziałku drożeją, bo ceny importowanych ze wschodu idą do góry i reszta producentów ma okazję do podwyżek. 

Za MacroSpeed Optima zaproponowali mi 1470 zł/t brutto (płatność do końca sierpnia 1490 zł/t brutto).

]

Dolnyslask okolice Wrocławia 

ultra 8 1300 netto scannera

A jakie warunki-całe auto i płatność gotówka pewnie?

Pablo1970    6

Byłem   dziś  na   składnicy  czekają  do  pierwszego  lipca  aby  kupić  taniej    nawozy  w   dół .

icek1    178

dzius byłem na składzie i sprzedawca kolrgo nie szef powiedz9eał by nie kupować bo po 1 bada nizsza ceaa

Egzo    1

Slyszalem juz nie od jednego ze saletra lipiec, sierpien kolo 800 brutto. W tym momencie fosforan litewski w chemirolu kolo 1500, saletra na pobliskich skupach ponizej 1000, yara pk 20-30 1460 brutto. Płn Mazowsze

gregorz    0

Dziś kolega oferuje saletrę Kędzierzyn 770netto , saletrosan 690 netto termin płatności 14 dni . Ilości 24 tony

Arashi95    0

mówicie o azotowych aby poczekać ale czy z NPK też poczekać? bo agrolok wstępnie ultra 8 za 1440 brutto

loquito    14

Agricola Szówsko-Jarosław podkarpacie Polifoska 6 1740zł brutto bb, Saletra Pulan 1200zł brutto bb.
Rol Mech Radymno podkarpacie Polifoska 6 1800 zł brutto bb, Saltera Pulan 1300 zł brutto bb.
Ceny cennikowe przy ok 4-5 tonach. 

franzlotz    1

Mocznik 46%N drobny 990 pln/netto przyjechały dwa auta z Flory

Edytowano przez franzlotz

hardkor113    19

Agricola Szówsko-Jarosław podkarpacie Polifoska 6 1740zł brutto bb, Saletra Pulan 1200zł brutto bb.

Rol Mech Radymno podkarpacie Polifoska 6 1800 zł brutto bb, Saltera Pulan 1300 zł brutto bb.

To niezle was tam doja mam oferte na polifoske 6 1530 brutto wiec roznica jest ogromna.

Sunf    9

To niezle was tam doja mam oferte na polifoske 6 1530 brutto wiec roznica jest ogromna.

problem w tym ze i tak nikt tego nie kupi wiec sami sobie moga to uzywac do np. donieczek

JanoB    0

ja miałem propozycje z Rol Mech Lubaczów. polifoska 6 -1570 t. brutto saletra 1120t brutto coś ciebie chyba troche naciągają na kase

polifoske kupiłem o wiele taniej nie u nich.

Był u mnie przedstawiciel Rol-Mech Radymno i za min. 10 ton poli  6 to za 1410 netto za tone płatność do 21 dni

Edytowano przez stachurski28

loquito    14

Dzięki stachurski28 za infromacje. 
Ma ktoś jakieś namiary na saletrę, polifoskę, mocznik w dobrych cenach na Podkarpaciu, ilości łącznie ok. 8 ton. 

Edytowano przez loquito

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.