Skocz do zawartości

Polecane posty

koczas    53

Ultra 7 1410 brutto, więc "ósemka" pewnie z 1450. Jak się dowiesz dokładnie to napisz, bo też będę kupował ten wynalazek i nie chcę przepłacić.

Wiadomość z agroFakt.pl

przemo932    4

npk 6-16-35 w jednej granuli - 1345zł/t netto

blendix 5-20-25 1345zł/t netto możliwość terminu do 90 dni + parę zł.

marzygkop    4

Tak myślicie? to po ile u was by kosztował?

Dodam tylko ze to jest cena z terminem na 4 miesiące,od poniedziałku npk ma  być droższe od 30 do 60 zl

Arek    113

Standardowa gadka naciągaczy, bierz dzisiaj bo jutro będzie dużo drożej.

EppS    2

Przecież niedługo  siew rzepaku a zaraz potem ozimych, będzie popyt a to nie sprzyja obniżkom.

AleksanderX    104

chłopi maja mniej kasy no i popyt na nawozy będzie dużo mniejszy niż w ubiegłum roku  mysle iż o około 35 % tak więc po chwilowych podwyżkach na pewno berdą obnizki

Alio    61

"Chłopi" może i mają mniej. Rolnik jak się dobrze gospodarzy na nawozy zawsze powinien mieć środki. Szanujmy sami siebie....

PATr    238

Tak, szczególnie widać to na mleku, jak 3/4 osób za kukurydzę czy belki z stamtego sezonu ma niepopłacone a nawozów dawali połowę dawki albo i mniej bo zaległe rachunki dopłatami spłacali...

Alio    61

Z tym szanowaniem chodziło mi o nazywanie samych siebie "chłopami" Mimo że sam rolę przewracam nie czuję się chłopem (patrz moja stopka) . Koniec wątku. Temat jest o cenach nawozów. 

icek1    178

chłopi ile mniej kupicie nawozów w tym roku bo ja ostro w dół o 50%  zyc też muszę z czegoś

AleksanderX    104

niech sobie dystrybutorzy podnoszą ceny to się sami ugotują z tymi nawozami ja zmniejszam zakupy myślę iż inni chłopi też powód/spadek cen na produkty rolne/

Sadek    446

"Chłopi" może i mają mniej. Rolnik jak się dobrze gospodarzy na nawozy zawsze powinien mieć środki. Szanujmy sami siebie....

Nie inwestowanie w warsztat pracy to okradanie samego siebie. Jak z zakupem maszyny można poczekać ale o pole jak i hodowlę trzeba dbać. Ciągnik jak ma pusty zbiornik to i po roku po zalaniu paliwa odpali i będzie pracował poprawnie zaś ziemia/hodowla po  roku oszczędzania z dnia na dzień nie zacznie "pracować poprawnie".

AleksanderX    104

ty jak masz checi to i miżesz zwiekszyc nowozt nilt ci nie zabroni ale jaka będzie ogolna tendencja przy wizji dalszych spadk ów cen na płody rolne

AleksanderX    104

tylko ze musza być zachowane jakieś logiczne relacje pomiędzy cenami srodków do produkcji a cenami płodów rolnych na chwilę obecną i w krótkiej perspektywie tej  relacji nie będzie  chyba że ceny nawozów nie będą zawyżane ale każdy chce nic nie robić a zarobić bo lepiej sprzedać tonę i zarobić 300 zł niż 10 i zarobić też 300 zł

Kamilo1888    30

u mnie nawozy potasowo fosforowe w dół ,

Polifoska 6 - 1510 zł brutto

a azotowe niby od lipca mają być obnizki 

saletra 1185 zł brutto 

z tego co mi wiadomo potasowe mają sie utrzymać w miare na takim poziomie przez jakies 2 msc 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się