Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
koczas    54

A nie wiem szczerze mówiąc, taka tylko luźna rozmowa przez telefon. Jak środki przyjadą to będę się dopytywał o szczegóły ale może ktoś stosował to bym miał informacje bardziej wiarygodne ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

d4rek    16

Ja w zeszlym kupilem w workach pare ton pierwszy i ostatni raz, jeszcze jeden zostal bo nie mialem sil rozbijac grud obys mial cos lepszego ;-)

Edytowano przez d4rek

koczas    54

Jeszcze nie kupowałem, tylko tak się rozglądam. Ważna informacja dla mnie, dzięki.

zkordalski    83

Witam nie wiem jak u Was ale u moich lokalnych dostawców jest problem z nawozami bo ich nie mają . A z saletrą to juz porażka . Nie ma i na dodatek jak była to po 1210 zł /t cena brutto . Udało mi się kupić brakujące dwie tony saletry na drugi pokos traw i nie była to nawet saletra z gruby azoty tylko jakies huk wie co i cena 1200zł/t i tylko te dwie tony gośc miał a u innych 3 dostawców mieli tylko mocznik ....

lonoh    30

Koczas te nawozy to przepakowywane w Polsce z zagranicy ?

Przynajmniej w moich okolicach flora(chemirol)  ma te nawozy i sa one pakowane w fabryce na Llitwie w bb , nie ma tak jak to sie zdarzało ze przychodziły nawozy luzem na wagonach i pozniej pchali cały ten nawoz i syf z wagonów do worów

Edytowano przez lonoh

koczas    54

A tak jednym słowem polecasz czy nie bardzo? Zawsze leciałem polifoska lub sól i fosforan ale nie powiem cena jest zachęcająca i tak się zastanawiam czy zaryzykować.

lonoh    30

nie stosowałem tych nawozów nigdy, wiadomo cena zacheca. Widziałem ten nawoz w bb to granulki ładne rowne i nie widac tam zbryleń, wiem tylko tyle ze  chemirol sciagał rsm litewski to sprawdzali zawatosc azotu w nim to sie wszystko zgadzało

Edytowano przez lonoh

PATr    238

bo zagraniczne nawozy są tak samo dobre jak i polskie, problem polega na tym że często kombinują w transporcie zanim dotrze do klienta

marcus1998    50

Koczas bierz śmiało. Stosujemy już kilka lat i nie ma z nimi problemów. Zasobność nie spada, a rośnie więc chyba są dobre.

Arek    113

Wapno węglanowe 54% CaO z Morawicy, transport do łódzkiego 67zł netto.

Macie jakieś doświadczenia z importowanym NPK 7-20-30-5 firmy AurePio? Granule ładne, równe cena 1290 BB netto .

konio1011    12

Macro Speed Optima 18-30 + 6Ca 6.5S 0.3 Zn 0.2 Mn 1390 netto. Dobra cena ?? Sklad lepszy niz Polifoska 6( polifoska ma 17% fosforu rozpuszalnego w wodzie a to 17.3 no i dodatkowo mikro

ludwik1983    2

ja stosowalem w tym roku aurepio pierwszy raz i na przyszly sezon tez zakupie moim zdaniem lepszy od nasEj polifoski

Arek    113

Granule trochę drobniejsze ale równe i widać na każdej są równo wymieszane składniki więc powinno być ok.

koczas    54

Koczas bierz śmiało. Stosujemy już kilka lat i nie ma z nimi problemów. Zasobność nie spada, a rośnie więc chyba są dobre.

To jak tak mówisz wezmę delikatnie jakieś 4 tony na próbę. Rozumiem, że z Chemirolu to bierzesz. Dzięki za odpowiedź.

marcus1998    50

Nie z chemirolu, ale ten od nich to na pewno jakiś wschodni, a mieliśmy ich już dużo rodzajów na swoim podworku :D

soltys48    347

Wapno węglanowe 54% CaO z Morawicy, transport do łódzkiego 67zł netto.

Macie jakieś doświadczenia z importowanym NPK 7-20-30-5 firmy AurePio? Granule ładne, równe cena 1290 BB netto .

U mnie tj w północnej wlkp to wapno z transportem i terminem na koniec września 73 brutto, z sąsiadami wzięliśmy 10 aut i od razu cena 70,-

KARGO    81

Macro Speed Optima 18-30 + 6Ca 6.5S 0.3 Zn 0.2 Mn 1390 netto. Dobra cena ?? Sklad lepszy niz Polifoska 6( polifoska ma 17% fosforu rozpuszalnego w wodzie a to 17.3 no i dodatkowo mikro

moze bedzie rozkladac się ciut dluzej ale napewno zdarzy sie rozlozyc jesli zastosujemy przedsiewnie. Wyobraź sobie ze gleba to nie woda i sa tam kwasy i zachodza rozne reakcję ktore rozpuszcza ten nawoz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.