Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

ChiquitaB    50

Saletra dzisiaj pytałem mały worek od 1210 do 1345 brutto taka mała rozbierzność:)

g60dalk    3

Dzisiaj mają mi przywieść z Susca Superfosfat prosty po 860 zł tona. Bede go stosował na łubin i soje poniewaz ma sporo siarki a straczkowe tel lubia siarke. Azot juz od lipca stoi na podwórzu

po ile kupiłeś w lipcu azoty?

JanoB    0

1150 zł tona saletra 34% ale z płatnościa na koniec wrzesnia wyszło 1167 zł tona

Końcem Października saletre kupowałem po 1180 BB cena podobna

PATr    238

Rsm 32- 950
Saletrzak 1080
Polidap 2220
Polifoska 6 1680
Sól 1540
Ceny brutto

JanoB    0

Brutto!!

JanoB  - A gdzie była po tej cenie? Bo widze ze z okolic jesteś

saletra po 1180zł brutto kupowałem w Rol-Mech Lubaczów z dowozem i rozładowaniem pod wiatą

kris14    259

Mi po oświadczeniu że jestem płatnikiem podatku rolnego i że wykorzystam ją jako nawóz zrobili korektę z 23 na 8%

malorolny121    25

Vat na sól jest cały czas taki sam czyli 23% ale po oświadczeniu że posiadasz gosp rolne i zużyjesz ją jako nawóz możesz rozliczyć z 8% stawką vat. A teraz pytanie z innej beczki - czy ktoś spotkał się z info że ta niby tania saletra z Gruzji którą rozprowadzała nie jedna firma w Polsce zawiera tylko 24% azotu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.