Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

hodowca16    3

Panowie czy jest jakas roznica jezeli pod jarki pod agregat dam sol i superfosfat zamiast polifoski ? Chodzi o tempo dzialania czy jest takie samo jak w polifosce ?

GucioJUMZ    283

Co to za hurtownia?

Chyba wszystkie hurtownie . Big bag to wygoda jak widać i zysk .Sypie polidap i sól pod wszystko i jest ok a wygoda jak widać słono kosztuje ciekawe z czym zmieszali pewnie z jakąś Amofoską 

nunu85    82

To jest Agrochem Puławy?

Agrochem Puławy to nie jest zadna niepewna firemka czy hurtownia, tylko wydzielona część koncernu Grupy Azoty*, ktora ma sie zajmowac sprzedażą nawozów i oprysków.

Wiec oni na pewno przekrętów na swoich nawozach nie robią, bo to rzecz jasna odbija sie na dobrym imieniu ich właściciela i przynosi wymierne straty

Cytat z ich strony: „AGROCHEM PUŁAWY” jest podmiotem wchodzącym w skład GRUPY KAPITAŁOWEJ AZOTY. 

Wiec jakby nie patrzec oni sa chyba najpewniejszym źródłem nawozów Grupy Azoty, bo omija sie praktycznie wszystkich pośredników i ewentualnych kombinatorów.

Edytowano przez nunu85

nhfan    1

tylu oszukanych a nikt nic konkretnego nie napisze co to za firma!!

pawel885    380

A jaki to problem? Iść po łańcuchu do pierwszego ogniwa, rolnik posiada trefne nawozy, pokazuje fakturę że kupił u Zenka, Zenek pokazuje że zaopatrzył się w firmie XYZ, a ta je z nieba wzięła, i teraz rolnikom niech oddaje pieniądze, prokuratura i skarbówka na łeb i odechce się przekrętów

krzychuuuuu    18

Polifoska 6-20-30 cena 1700 brutto. Yara 7-20-28 cena 2230 brutto. Sklad nawozow bardzo zblizony to dlaczego nawozy Yara sa takie drogie?

strzymek    15

co do podrabiania nawozów w Poradniku Rolniczym od kilku lat jest ogłoszenie nawozu NPK z mikroelemetami za 1650 zł chyba ze dwa lata temu o tym tu pisałem sąsiad kupił wtedy kilka bigbag-ów na polach róznicy za wielkiej nie było ale na łąkach to już tak a ci co nawóz przywieźli za bardzo rozmowni nie byli ale twierdzili że jest to polifoska na lewo brana zpolic kawy nie chcieli nawóz rozładowali pieniądze wzięli i pojechali jak się do nich dzwoni to mówią że w zeszłym tygodni kilka tirów poszło gdzieś w twoje okolice 

rafffffff    5

Polifoska 6-20-30 cena 1700 brutto. Yara 7-20-28 cena 2230 brutto. Sklad nawozow bardzo zblizony to dlaczego nawozy Yara sa takie drogie?

to Yara corn  u Ciebie cena spora ja w grudniu kupowalem po 2050 brutto mala ilosc w agroskladzie Lowicz

nunu85    82

Agrolok ma wszystko drogo. Nie wiem kto tam jeszcze kupuje. (jak sie dowiaduje o ceny w Ampol Merolu, Procamie, Agrochemie i u nich, to praktycznie w 90% przypadków mają najdrozej)

Ostatnio też dzwoniła o mnie ich przedstawicielka, to z ciekawosci spytałem o saletrosan 26.

Chcieli 1260 za tone.

To już lokalny GS woła 12000brutto, Ampol 1170, a agrochem 1130.

MAsakryczne róznice.

Edytowano przez nunu85

gen    50

Co to za hurtownia?

na Zamojszczyżnie wszystkie tym handlowały ale nikt się nie przyzna

PanJ30    0

Gdzie w okolicach Nakła Nad Notecią można dostać Polidap w workach 50 kg?

magnum123    47

powyższy nie ale suprosos 5 10 25 X X  i suprofos 3 12 26 XX tak i moim zdaniem można polecić ten nawóz jako alternatywę polifosek

thug    196

suprofos 4-12-22 jest bardzo ciekawym nawozem w szczególności  pod rzepak

cobrap    0

ja dostalem oferte od osadkowskiego

Yara Corn  1750

Yara sulfan 1060

Yara Can 27 1010 przy terminie 30dni a odroczony o 5 miesiecy 1040

ceny netto na  gospodarstwie 

zamowienia mozna laczyc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.