Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BENNY82    35

Dobrze kolega mówi tam gdzie biore nawozy za 1 miesiąc doliczają 0,6 %.

Jak ktoś już z nimi współpracuje jakiś czas i przedstawiciel jest ok z jego terenu to można się i inaczej dogadać

ja z agrolokiem współpracuje jakiś czas. i co roku zmieniają mi konsultanta czy jakoś tak- efekt brak zniżek dla stałego klienta w moim odczuciu - pytam co się stało z poprzednim to albo awansował albo poleciał na pysk krótko mówiąc burdel jakich mało na plus to tyle że dają na termin cała reszta na minus co do cen to jeżeli komuś nie pasuje nie musi brac ale banki już podwyższają koszty kredytów i ci co liczą szybko wrócą do terminów. co do innych przedsiębiorstw tego typu to zapraszałem przedstawicieli regionalnych na rozmowy i nie chcieli dac na terminy bo nie handlowałem z nimi wcześniej aż- szkoda słuchać

XTRO    164

Dziś kupione:

polifoska 6 1690

salmag 1050

ceny brutto big bag

kto po tyle ma polifoskę ?

aro1975    116

to jest cena przy zamówieniu całego auta w BB, zamawiał u tego gościa pod Parczewem co wszyscy handlarze u niego biorą (nie pamiętam nazwiska)

Wiadomość z agroFakt.pl

bialy2005    195

sobianek :) ja mam taka cene przy mniejszych ilosciach. Sobianek jak dla rolnika to ceny ma czasem wygórowane.

farmervip    78

Ja w Listopadzie kupiłem 24t saletry po 1220 brutto big bag, dzisiaj dzwoniłem o mocznik to sie dowiedziałem że jak bym teraz zamówił całe auto saletry to po 1200zł może być ;[ podobno mało kto kupuje bo kasy brak przez dopłaty

:) :)

Jeżeli to saletra Puławska to dobra cena sam bym chętnie z auto kupił w takiej cenie, jak możesz to daj namiary na tą firmę.

Nie jest to akurat saletra z Puław, ale jakością jej nie ustępuje, wręcz przeciwnie, bo duża część Niemiec dokarmia tym nawozem swoje pola i jest bardzo zadowolona, Polskich nawozów nie chcą brać. .

Jeśli jesteś zainteresowany to napisz na PW mniej więcej lokalizacje oraz ilość jaka Ciebie interesuje, to zdobędę ofertę stosowną, która jeśli okaże się dla Ciebie dobra, to przekaże wówczas kontakt do firmy, abyś już z nią dopiął kwestie handlowe (wyszukanie oferty do niczego Ciebie nie zobowiązuje,)

skywalker89    39

a słyszeliście, że odkryli chyba w mazowieckim oszustów którzy pakowali nawóz jak POLIFOSKA w takie same bb a skład od oryginału oczywiście się różnił.. niby oszukali ludzi na 30 mln zł, czy ktoś tu z forum miał niestety z tym styczność? 

Edytowano przez skywalker89

mlodyhef    144

No w Top Agrarze piszą w nowym numerze. 30 milionów to nie mała kwota. Podobno najwięcej tego sprzedali na wschodzie Polski. Szykują artykuł o tym za miesiąc będzie pewnie. 

farmervip    78

Tak na szybko licząc 30mln zł to jakieś 750 samochodów po 24t :blink: jest to możliwe do rozprowadzenia w Polsce?

:) :)

kobra89    66

Nawozy pójdą do góry jak nic przynajmniej u nas, dziś w banku kasa płyneła za dopłaty jak strumień bez dna

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

ekozar    4

Ja dogadałem się z przedstawicielem  Agroskład Ujazd na auto mieszanki polifoska 6 saletra 32 i Rsm 32i 26 w 1000l zbiornikach  ,już u nich kupowałem to dostałem 90 dni terminu

a słyszeliście, że odkryli chyba w mazowieckim oszustów którzy pakowali nawóz jak POLIFOSKA w takie same bb a skład od oryginału oczywiście się różnił.. niby oszukali ludzi na 30 mln zł, czy ktoś tu z forum miał niestety z tym styczność? 

A wiesz co to za firma?

a powiedzcie jak wam się układa współpraca z agrolokiem? zastanawiam się czy brać nawozy od nich na dłuższy termin...

Podobno agrolok już nie będzie dawał na odroczony termin płatności tylko trzeba będzie podpisać umowę. Info z wczoraj od kolegi- przedstawiciela firmy

kobra89    66

Podobno agrolok już nie będzie dawał na odroczony termin płatności tylko trzeba będzie podpisać umowę. Info z wczoraj od kolegi- przedstawiciela firmy

Patrz żeby nie było tak jak u mnie, zamóiłem korn kali, 4 dni i przywieżli , przyszła faktura i kopara mi opadla, przez tel. gadaliśmy o takiej cenie a tu teraz o 80zł wiecej na tonie, do d*py z takimi biznesami.

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Tetsuya    7

Już w ubiegłym roku żeby dostać na termin w agroloku trzeba było podpisać umowę współpracy na czas nie określony.

już w tamtym roku tak było w agrolok pospisujesz umowe o współpracy i bierzesz na termin nic nowego

Nie wiem jak u was ale u mnie do 3 miesięcy z odroczonym terminem zapłaty nie trzeba było nic podpisywać. Czasem brałem na 30 czy 60 dni więc wiem co piszę, ale teraz już koniec z tym.

Ceny u nich przedwczoraj:

-saletra gruzińska 1180- saletra pulan 1220

-rsm 32 -1050 z własnym odbiorem. Ceny brutto przy ilości ok 4 ton

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.