Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ekozar    4

ceny z dziś brutto

salmag 1020 BB

Saletra can 27 Yara 1180zł BB

Mocznik 1380zł BB

zaksan 32 1200BB

saletra 1240BB

CZytam o tej gruzinskiej saletrze Agrolok po 1080 brutto już oddaje

Wiadomość z agroFakt.pl

BENNY82    35

Saletra gruzinska oferta na dzis 1320 zl brutto splata do wrzesnia . Sial ktos ta saletre, i czy dobra cena ?

a skąd jesteś? ja też kupiłem tira na próbe trochę drożej i zobaczy się co to warte. z plusów to granulacja taka jak wschodni mocznik czyli grubsza od saletry puławskiej a drobniejsza od polifoski np. lepsze pokrycie powierzchni od polifoski a lepsza donosnosc od saletry a jak działanie to nie wiem aha no i 0,4  kg więcej azotu na 100kg nawozu.

Alio    61

Doliczają sobie za opóźnione zapłaty. Pisałem że z agroloku ta sama gruzińska saletra za 1201 brutto z płatnością w kwietniu,  1320 z płatnością we wrześniu  jak piszą powyżej a wcześniej ktoś pisał ze za gotówkę 1080 brutto. Mój matematyczny mózg się zaraz odzywa i liczę koszty. 

W przypadku płatności w kwietniu: 1201/1080= 11.2%  za 3 miesiące,  czyli w skali roku daje to odsetki 44,8 %.

W przypadku płatności we wrzeniu1320/1080= 22.2% za 8 miesięcy czyli za rok wychodzi 33.3% odsetek. 

Tak czy siak firmy na opóźnionych płatnościach zarabiają krocie. 

Pół roku temu brałem kredyt "nawozowy" w banku na rok. Odsetki 5.5% prowizja 1.2%.

Porównajcie do kosztów powyżej.'

Lichwa po prostu. Chyba że coś źle liczę....

Sprzedam tegoroczne nasiona facelii tanio. 

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....

ekozar    4

Dobrze kolega mówi tam gdzie biore nawozy za 1 miesiąc doliczają 0,6 %.

Jak ktoś już z nimi współpracuje jakiś czas i przedstawiciel jest ok z jego terenu to można się i inaczej dogadać

soltys48    471

saletra 34N pulan 1220,-brutto małe worki(bb1200)

saletrzak litewski 1020,-brutto bb

a moi dostawcy nie pobierają od stałych klientów odsetek za opóźniony termin z zastrzeżeniem cena z tablicy bez negocjacji, na dziś saletry jest to 1250,- i termin na max 30.09 czyli 30,-/tona(licząc to co utargowałem)

Edytowano przez soltys48

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

adrian3005    45

A ludzie się cieszą, że mają nawóz i zapłacą po żniwach, tylko chyba żaden tego tak nie kalkuluje ..  :)

Ja brałem w grudniu nawóz i płatnośc na grudzień 2016 i policzyłem że 5% więcej będę musiał zapłacic. Wziąłem nawozu za 30 000 więc 1500 zł za darmo im daję, ale u mnie wychodziło podobnie jak w banku jak bym chciał kredyt, ale tak jak pisze kolega wyżej 33% to już ździerstwo jest. Dobrze że wziąłem wcześniej przed genialnym pomysłem szefów agroloku na zarobek ... ;[

farmervip    78

Doliczają sobie za opóźnione zapłaty. Pisałem że z agroloku ta sama gruzińska saletra za 1201 brutto z płatnością w kwietniu,  1320 z płatnością we wrześniu  jak piszą powyżej a wcześniej ktoś pisał ze za gotówkę 1080 brutto. Mój matematyczny mózg się zaraz odzywa i liczę koszty. 

W przypadku płatności w kwietniu: 1201/1080= 11.2%  za 3 miesiące,  czyli w skali roku daje to odsetki 44,8 %.

W przypadku płatności we wrzeniu1320/1080= 22.2% za 8 miesięcy czyli za rok wychodzi 33.3% odsetek. 

Pół roku temu brałem kredyt "nawozowy" w banku na rok. Odsetki 5.5% prowizja 1.2%.

Normalne firmy doliczają max 0,8% miesięcznie, jak dobrze cię znają to jesteś w stanie jeszcze coś urwać

A ludzie się cieszą, że mają nawóz i zapłacą po żniwach, tylko chyba żaden tego tak nie kalkuluje ..  :)

Ja brałem w grudniu nawóz i płatnośc na grudzień 2016 i policzyłem że 5% więcej będę musiał zapłacic. Wziąłem nawozu za 30 000 więc 1500 zł za darmo im daję, ale u mnie wychodziło podobnie jak w banku jak bym chciał kredyt, ale tak jak pisze kolega wyżej 33% to już ździerstwo jest. Dobrze że wziąłem wcześniej przed genialnym pomysłem szefów agroloku na zarobek ... ;[

Brałeś w Grudniu z płatnośćią na Grudzień więc za co te 1500 im dałeś :blink:

:) :)

ekozar    4

sól potasowa 1390+ transport i Vat BB

Na łódzkie policzyli mi 35 zł

Po ile RSM 32i 26 ? macie jakies ceny?

lamboEVO100    175

Wcześnie pisali o tej saletrze po 1200 zł za tonę a teraz ktoś wyskoczył z tym 1080zł

ekozar    4

Tak kolego taka cena za wschodnia saletre

Polska można kupic po 1190-1200żł brutto BB 34% a 32 % poniżej 1200zł

Wojteslaw    1

Okolice ostrowa Wlk

Saletra 34 1075

RSm 32 895

Fosforan 1870

Kizeryt 1130

Ultra 8-20-30 1450

Canwil 940

Ceny netto BB plus transport

ChiquitaB    51

ta saletra i fosforan sa Polskie? Cena niska
U nas:
saletra 1220-1240
Mocznik 1425

Polidap 2200

Sól potasowa 1615
Ceny brutto mały worek

Edytowano przez ChiquitaB

g60dalk    3

Saletra 34% worek 1230

Mocznik       worek  1360

Polifoska 6   worek  1730 

ceny brutto z dowozem. wczoraj zamówione jutro przyjeżdża 

W październiku było taniej kupiłem tylko saletrę po 1209 worek Łódzkie,pow.  piotrkowski

martinezo    16

Okolice ostrowa Wlk

Saletra 34 1075

RSm 32 895

Fosforan 1870

Kizeryt 1130

Ultra 8-20-30 1450

Canwil 940

Ceny netto BB plus transport

kolego u kogo takie ceny?

mógłbyś podać namiary, mogą być na PW

Pozdrawiam

karolr2    180

Saletra bb 1230zł

Polidap 2220zł

Mocznik 1420zł

NPK 6-18-34 1580zł

Ceny brutto Lubelskie Pow.Łuków

empro24    2

Jeżeli to saletra Puławska to dobra cena sam bym chętnie z auto kupił w takiej cenie, jak możesz to daj namiary na tą firmę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.