Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    193

ja tez mam oferte na polidap 2190 u mnie takze idzie pod kuku w dozownik i na łaki takze wole mieszc sól z poladapem bo efekt jest pewny a po NPK( wschodnich była lipa) NPK jest oki do mieszania z ziemia. Polifoski juz dawno nie stosowałem choc troszke by było sprawniej bez mieszania ale na szczescie mam nie duzo łaki :)

poza tym:

sól worek 25kg 1560

saletrosan bb   1120

Mocznik  25kg   1370

konrad82    46

Polidap 18-46 w cenie 2190 zł to dobra cena w Lubelskie jest po 2390 a sól potasowa po 1610 zł .Za taka cenę już wolę stosować gotowy produkt Polfoska 6 

No chyba u Ciebie są takie ceny u mnie jest sporo taniej

Wiadomość z agroFakt.pl

kamils    4

Nie moge sie nadziwic jak mozna tak windowac ceny przeciez zboze tanie mleko i wiepszowina tez a tu polidapu do 2500 a azoty kolejny rekordowy zysk co roku wiekszy

ChiquitaB    50

jeszcze kolego podaj przy jakiej ilości taka cena? A stosował ktoś ten litewski DAP i jak cenowo wypada?

EdziuRolnik    0

na allegro znalazłem trzeba wpisać : fosforan amonu

i znajduje 12-52 i 18-46 w cenie 1879

jeszcze kolego podaj przy jakiej ilości taka cena? A stosował ktoś ten litewski DAP i jak cenowo wypada?

GucioJUMZ    283

Polidap po 2480-2500/t zależy jakie worki

Płaciłem po 2390 za tonę worek 50kg Big- bag 20zł taniej na tonie (Lubelskie pow Zamość) dyby nie import tych NPK 7-20-30 co ceny Polifoskiej czy Polidapu złapały by cenę nie pamiętam dokładnie jaki to był rok ale chyba 2008 to Polidap kosztował 3200zł za tonę z tym Polidapem to też był kiedyś 18-52 następnie 18-48 a teraz 18-46 w tym 40 rozpuszczalnego w wodzie 

tofil    1

Witam mogli byście podrzucić mi namiary na tani nawóz w lubelskim  potrzebuje polifoske 21 i mocznik

sylip    2

W grudniu kupowaliśmy w Agricoli azotowe, ale po nowym roku zdrożały, przy czym chyba nadal mają konkurencyjne ceny.

sylip    2

A przepraszam. Moja pomyłka. Teraz zerknąłem na fakturę. Nawozy były brane w firmie Agrosimex, swoją filię mają w Lublinie przy ulicy Mełgiewskiej 80. Niestety nie mam numeru telefonu.

W grudniu saletra była po 1220 zł/t z VATem i dostawą w ilości kilku ton.

Edytowano przez sylip

milanreal1    290

Nie moge sie nadziwic jak mozna tak windowac ceny przeciez zboze tanie mleko i wiepszowina tez a tu polidapu do 2500 a azoty kolejny rekordowy zysk co roku wiekszy

Akurat fosforan jest drogi z powodu małej produkcji, mało jest go na rynku więc i ceny wysokie. 

Na szczęście mam gleby zasobne w fosfor, tylko trochę fosforanu kupiłem pod kukurydze. Na innych działkach idzie sól potasowa lub korn-kali.

piotrczem    47

Firmy idą na łatwiznę, aby się można pochwalić na walnym czy zebraniu zarządu jak to zyski wzrosły, wystarczy pojechać na plecach kupujących.

nie trzeba się męczyć w gospodarność, wybitne zarządzanie czy walczyć o nowe rynki zbytu. W innych branżach ten sprzedaje kto robi dobrze i

w miarę tanio a w nawozach mamy od dawna niby nie istniejącą zmowę cenową i tyle.

Alio    61

Brutto czy netto? bo jeśli brutto to jutro zlinczuję tego co mi sprzedał auto po 1220 twierdząc że po obniżce 20zł/t

bizon1    18

Ja w grudniu kupiłem sałatkę gruzińskom z agroloku 34,4%N po 1100 netto

To teraz koniecznie musisz popić świeżo destylowanym polskim mocznikiem.

Alio    61

Zdradź jeszcze gdzie jak nie tajemnica. Jak to prawda tom kończę od jutra współpracę z moim dostawcą. Razem z sąsiadami bierzemy u niego rocznie chyba ponad 100 ton samych azotowych... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.