Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER

BENNY82    34

1359  :blink:

drogo !!!

Dla mnie cena do przyjecia patrząc na fakt ze gotówki brak-ceny u pośredników na teraz za gotówke 1250 a może już i wiecej i rosną w okresie wjazdu na pola cena sie wyrówna a daje reke żę będzie wyższa a gotówki i tak nie naru****m bo za cos tez żyć trzeba a tak spokojnie sobie juz po żniwach opłace tym bardziej że ilosci nie na kilka ha. Kredyt sie tez nie oplaca bo nadkładam tylko za 3 tony . wiec jak ktos zalatwi taniej tira z platnoscia na wrzesień prosze o kontakt na priw albo sie nie chwalic że kupiło sie 3 tony po 1220zl. Pozdrawiam hobbystów.

SIEWCA    24

Dziś dostałem anons o dostawie RSM-u 32 % plus S za 864 zł brutto. tona.. ilość 19 ton..

Edytowano przez SIEWCA

Wiadomość z agroFakt.pl

DarekD    56

Dla mnie cena do przyjecia patrząc na fakt ze gotówki brak-ceny u pośredników na teraz za gotówke 1250 a może już i wiecej i rosną w okresie wjazdu na pola cena sie wyrówna a daje reke żę będzie wyższa a gotówki i tak nie naru****m bo za cos tez żyć trzeba a tak spokojnie sobie juz po żniwach opłace tym bardziej że ilosci nie na kilka ha. Kredyt sie tez nie oplaca bo nadkładam tylko za 3 tony . wiec jak ktos zalatwi taniej tira z platnoscia na wrzesień prosze o kontakt na priw albo sie nie chwalic że kupiło sie 3 tony po 1220zl. Pozdrawiam hobbystów.

hobbysta mógłby pomysleć ,że nie śmierdzisz groszem . Ja tam bym się tym nie chwalił a tym bardziej nie kpił otwarcie z tych co kupują  za gotówkę bo są na tym forum i tacy z nich co biorą o wiele więcej niż te 3 tony

thug    196

1359  :blink:

cena normalna 1% za miesiąc plus jakieś zabezpieczenie za płatność wrzesień

andrzej1988    102

Ja jak brałem saletre amonową w gdzies w połowie lipca z płatnością na koniec wrzesnia to wyliczyli mi 0,6% na miesiąc. na tablicy była po 1150 a wyszła mi po 1167 zł brutto

Alio    61

Ali o , u kogo zamawiałeś saletrę i kiedy ?

Zamawiana  2 dni temu czyli 11 stycznia w stampolu Opole lubelskie. Jak byś chciał namiary mam komórkę. 

thug    196

Ja jak brałem saletre amonową w gdzies w połowie lipca z płatnością na koniec wrzesnia to wyliczyli mi 0,6% na miesiąc. na tablicy była po 1150 a wyszła mi po 1167 zł brutto

to  tylko dwa miesiące Ci doliczyli co w tym dziwnego

Alio    61

Dziś dostałem anons o dostawie RSM-u 32 % plus S za 864 zł brutto. tona.. ilość 19 ton..

A co to za RSM32 plus S? Nie słyszałem o takim a jeśli to prawda to cena jest rewelacją na skalę kosmiczną. Zwykły RSM 32 chodził po więcej w sierpniu, ja kupowałem w paździerkinu już po 935 brutto a teraz 32 chodzi gdzieś koło 1000 zł/t a tu jeszcze siarka i taka cena? 

fezoi    47

Jakaś nowość , 26+S to wiem , że jest , ale nie stosowałem.

Minkes    1

Witam! Jestem świeży na forum choć af przeglądam już dość długo. Mam pytanie odnośnie nawozów i ich terminu przydatności. Co zostało z nawozu pk ważnego do 2011roku? Mam możliwość kupić coś takiego w okazyjnej cenie i dlatego pytam.

andrzej1988    102

to  tylko dwa miesiące Ci doliczyli co w tym dziwnego

Dokładnie to 2,5 miesiąca ale Ty piszesz o 1 % w skali miesiąca

LuckyLuke12345    114

Witam panowie chciałbym się dowiedzieć ile potrzebne jest RMS 32 wylać pod przeżyto ozime  na ha załóżmy w dwóch terminach z góry dzięki 

Ziel    26

@martinezo

Pewnie zależy od tego jak długo z nimi współpracujesz i jak dużo zamawiasz.

Edytowano przez Ziel

Witam! Jestem świeży na forum choć af przeglądam już dość długo. Mam pytanie odnośnie nawozów i ich terminu przydatności. Co zostało z nawozu pk ważnego do 2011roku? Mam możliwość kupić coś takiego w okazyjnej cenie i dlatego pytam.

Jeżeli był przechowywany w odpowiednich warunkach tzn bez wilgoci itp. to jak najbardziej nadaje się do stosowania

magikw    6

wczoraj zamówione

polifiska 5 po 1430

saletra po 1115

sól potasowa 1400

dolokorn 420

ceny netto

thug    196

Dokładnie to 2,5 miesiąca ale Ty piszesz o 1 % w skali miesiąca

od połowy miesiąca już się nie liczy przynajmniej ja nigdy nikomu nie liczę poza tym % zależy od firmy zarząd ustala  warunki kredytowania więc może być różnie  ,poza tym jest jest coś takiego jak naddatek który jest oddawany po terminowej płatności jak po terminie naddatek przepada

BENNY82    34

cena normalna 1% za miesiąc plus jakieś zabezpieczenie za płatność wrzesień

na pewno nie jestem w plecy. czas zrównoważy.

nie    571

Grupa Azoty, nr 2 w produkcji nawozów w Europie, zaoszczędzi w tym roku, dzięki niższym cenom gazu, aż 240 mln zł. To – w połączeniu ze stabilnymi cenami nawozów w Polsce – zapewnia jej bardzo komfortową sytuację finansową.

może obniżą ceny nawozów :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.