Polecane posty

fezoi    170

 Dziś dostałem anons o dostawie RSM-u 32 % plus S za 864 zł brutto. tona.. ilość 19 ton..

Jakaś nowość , 26+S to wiem , że jest , ale nie stosowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minkes    72

Witam! Jestem świeży na forum choć af przeglądam już dość długo. Mam pytanie odnośnie nawozów i ich terminu przydatności. Co zostało z nawozu pk ważnego do 2011roku? Mam możliwość kupić coś takiego w okazyjnej cenie i dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

to  tylko dwa miesiące Ci doliczyli co w tym dziwnego

 

Dokładnie to 2,5 miesiąca ale Ty piszesz o 1 % w skali miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Witam panowie chciałbym się dowiedzieć ile potrzebne jest RMS 32 wylać pod przeżyto ozime  na ha załóżmy w dwóch terminach z góry dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

@martinezo

Pewnie zależy od tego jak długo z nimi współpracujesz i jak dużo zamawiasz.

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem świeży na forum choć af przeglądam już dość długo. Mam pytanie odnośnie nawozów i ich terminu przydatności. Co zostało z nawozu pk ważnego do 2011roku? Mam możliwość kupić coś takiego w okazyjnej cenie i dlatego pytam.

Jeżeli był przechowywany w odpowiednich warunkach tzn bez wilgoci itp. to jak najbardziej nadaje się do stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magikw    6

wczoraj zamówione

polifiska 5 po 1430

saletra po 1115

sól potasowa 1400

dolokorn 420

ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Dokładnie to 2,5 miesiąca ale Ty piszesz o 1 % w skali miesiąca

 

od połowy miesiąca już się nie liczy przynajmniej ja nigdy nikomu nie liczę poza tym % zależy od firmy zarząd ustala  warunki kredytowania więc może być różnie  ,poza tym jest jest coś takiego jak naddatek który jest oddawany po terminowej płatności jak po terminie naddatek przepada


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

cena normalna 1% za miesiąc plus jakieś zabezpieczenie za płatność wrzesień

 

na pewno nie jestem w plecy. czas zrównoważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Panowie jak wygląda cena siarczanu magnezu siedmiowodnego ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

Grupa Azoty, nr 2 w produkcji nawozów w Europie, zaoszczędzi w tym roku, dzięki niższym cenom gazu, aż 240 mln zł. To – w połączeniu ze stabilnymi cenami nawozów w Polsce – zapewnia jej bardzo komfortową sytuację finansową.

 

może obniżą ceny nawozów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

koledzy potrzebuje kupić zbiorniki 1000 l na rsm wie ktoś gdzie można znaleźć takie w dobrej cenie w pow. Chełm/Hrubieszów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

szukaj zbiorników mauser ja do takich leje koszt używanego to okolo 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Dostałem dziś ofertę na kupno Saletry Amonowej ze wschodu, bodajże z Gruzji.
Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie lub opinie na jej temat ? Pozdrawiam
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

tez dostałem ofertę na te saletre, jest 100zl tansza od naszej ale Itak stosuje rsm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

aro1975. Agrostop Terespol-oni importują ze wschodu węgiel i nawozy więc możesz spytać.Terminal rozładunkowy mają chyba w Kobylanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

dajcie namiar na ta saletrę

 

Agrolok sprzedaje tą saletrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Dokładnie ofertę mam od Agrolok.
A używał ją ktoś ?  Interesuje Mnie czy się nie pyli i czy nie przyjedzie zbrylona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj