Skocz do zawartości

Polecane posty

karol091193    98

mocznik 1360

saletra 1220

polifoska 6 1720 a litewska po 1600

polifoska 8 1740

saletrosan 1100

saletrzak 1060

superfosfat 40%1500

sól potasowa 1540

superfosfat prosty 760

fosforan amonu 2180 chyba za ten mocniejszy

luboplon kalium 1215

woj. podlaskie

Ceny dzisiejsze praktycznie tylko od jednego sprzedawcy, a odwiedziłem ich dziś 3 i do jednego zadzwoniłem od którego praktycznie wszystkie nawozy biorę.Chyba z tymi nawozami jest na prawdę niezły zastój, bo rozmawiając z przedstawicielem przez telefon to jest niezły zastój na nawozy i strasznie namawiał na negocjacje. Nie podawał konkretnych cen, tylko np. mocznik 1360-1350, więc trzeba go chyba zaprosić na jakąś kawę i ponegocjować trochę. 

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

GucioJUMZ    288

Dziś rozmawiałem z przedstawicielem handlowym świć i mówił zastój ceny nawozów w dół bo dopłat niema i mówił że Sawicki wirusa do ARiMR nie wpuścił że system im słabo chodzi niema kasy niema obrotu zastój Panowie 

Wiadomość z agroFakt.pl

Anetka1    69

Może i zastój ale i tak w końcu określona z góry wielkość trafi do rolników niezależnia jakie będą ceny

Jurniczek    15

Kolego Karol już widzą co się dzieje z oziminami i azot nie będzie potrzebny to lepiej sprzedać nawet ze stratą niż trzymać go w nieskończoność.Obstawiam że mocznik za 2 miechy max 1200 t.

GucioJUMZ    288

Nic nie Krzyczał bo wie że od niego nie wezmę .Bo widzi że pieniądze mam na co innego a nawozy idą na wymianę .Powiedzał że cena spadła a o cennik się nie pytałem ale mówił że mają mega zastój Bo Sawicki na odchodne wirusa w dopłaty puścił i jeszcze z ubiegłego roku odroczoną płatność za nawozy nie są uregulowane 

kobra89    66

Kolego Karol już widzą co się dzieje z oziminami i azot nie będzie potrzebny to lepiej sprzedać nawet ze stratą niż trzymać go w nieskończoność.Obstawiam że mocznik za 2 miechy max 1200 t.

bywały gorsze lata że wyparzało i jakos nikt nie odorywał

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

karol091193    98

nawet jak oziminy wymarzną to trzeba dać azot na jare, z resztą nie same zboża mam w gospodarstwie i pod kukurydzę też trzeba go dobrze sypnąć i zaczynam stosować go na łąki na pierwszy pokos

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Wojtek987    61

Gdybyś tylko w połowie kolego @jurniczek miał rację, to był bym nawet księdzu na mszę skłonny był dać :D  I tak większość (razem ze mną) zacznie kupować nawozy jak dopłaty zaczną spływać na konta, lub towar z naszych magazynów zamieni się na towar na naszych kontach. Czyli nawozy podrożeją końcem lutego- początkiem marca :(

Jurniczek    15

Jestem na 100% pewny że azot nie podrożeje.Pod jare nigdy nie sieje azotowych.Na moich polach ważniejszy jest potas niż azot.

maciek    27

to ciekawe a jak sypie bez azotu?,pieniądze z dopłat bedą w maju a wtedy to nawozy już powinny być 1,5 miesiąca w ziemi,także zostaje sprzedać zboże, a o tym wiedzą podmioty skupujące i cena nie pojdzie do góry

kobra89    66

czemu coli i fosforu da i rośnie ślome napewno solidną ma i system korzeniowy tematu ziarna lepiej tu nie bede poruszal.......

mlodyhef    144

Dziś podzwoniłem:

saletra 1210

mocznik 1350

saletrosan 1110

sól potasowa 1530

polidap 2160 

wszystko podane jako ceny w big bagach. W workach 20-30 zł droższe. Kupować czy czekać? Koleżanka mówiła, że jeśli chcę zaoszczędzić to żebym nie czekał bo cena będzie rosła. 

icek1    178

spytaj jasnowidza ale na poważnie jak ci ktoś nawet doradzi to i tak decyzja należy do ciebie

kobra89    66

Po co coś robic jak kasy na środki do produkcji niemasz, dla mnie to śmieszne. Czekac tylko dopłat i konsumkcja jak to w mojej okolicy

aro321    16

saletra pulan BB- 1215 zł

salmag BB-1070 zł

RSM 32%- 970 zł

Ceny brutto Agroters Hrubieszów

piotrekbud    1

wczoraj odwiedzony punt Skłodowskiego i z tego co zauważyłem ceny azotowych średnio o 20 zł w górę i tak 

mocznik 1420 

saletra pulan 1290

to to co pamiętam

a i jeszcze fosforan 2200 to o 50zł więcej jak kupowałem w grudniu. Ale kobieta mówiła że idą w górę, w sumie mnie nie musiała oszukiwać bo i tak już mam kupione u nich

Agrest    524

U kogo w powiecie lipskim - Kołton, Borek, Sońta, Kwaśnik, inni? I gdzie - Sienno, Maruszów, Lipsko? Po rabacie czy bez rabatu?

thor1984    7

Bimar Zwoleń

Mocznik 1400

Saletra 1290

RSM 32 1040

Saletrzak 1070

Polifoska 6 1770

Sol potasowa 1640

ceny brutto, od 3 ton możliwość negocjacji ceny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.