Skocz do zawartości

Polecane posty

magnum123    47

kupiona saletra anwil 1250 worek 50kg

saletra kędzierzyńska 1270 worek 50kg

mocznik 1380 worek 25 kg

sól 1610 worek 50kg

siarczan magnezu granulowany do siewu 870 worek 25 kg

kobra89    66

U nas od poniedziałku do góry nieco azoty idą i sól ma pójsc, rano byłem to zapytałem jak z cenami,
Odpowiedz prosta zaczynają dostawac dopłaty i zaczyna isc towar wiec prosty marketing.

krzeniek    5

Ja  kupiłem w sylwestra,  bo na składzie powiedzieli że maja już nowe cenniki i od nowego roku wszystkie nawozy o 20-30 zł na tonie do góry, bo rolnik i tak musi kupić .

Wiadomość z agroFakt.pl

NewVario    8

Też kupiłem w Sylwestra , bo również ceny w górę ze względu na to , że rolnik i tak kupi ^^ a powiem , Wam , że to duży skład i zainteresowanie w Sylwestra było ogromne , gościu przy mnie brał 40 ton kali S ;D

ptaszyna    125

Jeszcze trochę takiej pogody i nie będzie na co sypać azotowych. Ja zaczynam się cieszyć ze nie kupiłem bo jare potrzebują mniej azotu niż rzepak.

kobra89    66

Ja to na luzie mam :P , w październiku zapłacone kiedyś przyjadą ;)
Jeszcze w agroloku kizeryt i kainit zamówiony

aro1975    114

a ja mam kupiony kizeryt, polifoskę 6 i saletrosan, ceny saletry i mocznika ustaliłem w listopadzie, ale czy będzie sens brać jak temp. w nocy spada do -17 stopni i brak śniegu - ciekawe czy rzepak i pszenica to przetrzyma?

andrzej1988    102

Wszystko okaze sie przy odwilzy czy pszenica nie żółknie. Teraz ciezko to okreslic. Miejmy nadzieje ze wytrzyma. Siane bardzo pozno z małym korzonkiem moge troche ucierpiec. Wieksza szanse maja te co sie krzewia i wyzsza zimotrawałosc. teraz mozna sobie gadac ale wszystko okzaze sie w praniu jak to sie mowi

maniek20    71

nie zdziwie sie ze najleepije bedzie miał ta sian konicem listopada bo ona jeszcze w ziemi tylko skiełkowal wkonicu wymarznie w usa powodzie to i cen do gory tylko QQ moze być sporo

kobra89    66

w Bajki wierzysz i mikołaja jeszcze, nic nie bedzie napewno z cenami może nieznacznie,

aro ile płaciłeś za kizeryt?

aro1975    114

za kizeryt bb 1230pln/t brutto, a saletrosan worek 1120pln/t brutto

mocznik (worek) mam ustalony po 1350 brutto, a saletra (worek) po 1220 brutto

kobra89    66

ja kizeryt az Golubia musze sprowadzac u nas w tym wypizdziu tylko podstawowe są

aro1975    114

zamówiony był cały samochód - ja wziąłem 3,5t, a resztę zabrał kolega z Konstantynowa na handel. zamawiałem w team-agro mniejszej ilości nie chcieli dostarczyć.

kobra89    66

Agrolok aby nazbierac wszystkiego 3t na samochód i gonią to masz gdzies 400km do mnie to kizeryt big bag z dostawą 1250

kobra89    66

Nie wiem sobiscie mało mnie to interesuje jak to z biznesem dla nich wygląda, patrze na swój interes a wygląda dobrze :P, foli zawsze dużo biore może chcą podtrzymac klienta nie wiem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.