Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
masio513    7

RSM 32 880,- 

Gdzieś taniej podlaskie, bądz do podlaskiego?

Kolego możesz dać namiary na ten RSM??

michal1993    350

Nawet nie wiem dokładnie, nie dopytywaliśmy się bo się na razie nie interesujemy. Wczoraj był u nas znajomy przedstawiciel i zaproponował taką ofertę.

Saletra gruzińska, na 100%. Wiem to z pewnego źródła, zatowarowali się w to jak na wojnę, dwa statki tego mają.

Wiadomość z agroFakt.pl

nunu85    82

Zapłaciłem za mocznik z puław a przywieżli z polic czy jest jakaś różnica w jakości i cenie płaciłem 1230 plus VAT

wyszło ci na dobre.

Mocznik z polic a mniej biuretu (to jest substancja niepożądana) i dzieki temu mozesz go dawac wiecej przy dokarmianiu dolistnym, a nie pali tak roślin

daro189    11

chyba nieźle przestrzeliłem, w listopadzie brałem saletre puławską w lipsku po 1310 w 30kg workach, jednak nigdzie w okolicy nie ma jej za mniej niż 1300

icek1    178

Skoro macie Polska w podobnej cenie to dlaczego macie finansować terrorystów

TheBociek1996    515

Widzę że trochę się pospieszyliśmy z zakupem nawozów, w listopadzie zakupiona saletra Pulan 34% po 1220 brutto w BB a teraz jest taniej jeszcze o 20-30zł średnio. A straszyli że azotowe od 1 grudnia w górę.

icek1    178

1190-1200 brutto za saletrę Pulan nigdzie nie ma takiej ceny napweno nie przeplaciłeś

bialy2005    193

Ja tez mam juz saletre pod wiata kupiona po 1200brutto. Do puki dopłaty nie rusza pełna para to cena nawozów bedzie sie utrzymywała.  W tym roku zapowiada sie że ludzie którzy kupowali zazwyczaj za dopłaty beda mieli problem bo czas pierwszej dawki bedzie raczej przed dopłatami. 

Zastanawiam czy zamawiac juz reszte czy czekac ?

GREMLIN    2

W Łowiczu na 1 składzie mocznik jest po 1350 a na 2 1500 brutto w workach ,no i jak to rozumieć  :wacko:  :mellow:

krilan06    64

Saletra Pulan wyszła mi 1198zł/t, a mocznik 1339zł/t, w porównaniu do zeszłych lat nie jest źle, ale porównując cenę świń do zeszłych lat to już tak różowo nie jest

milanreal1    290

Ta gruzińska ma mieć 34N ale podobno jak zamówili partie na próbe i przebadali wyszło ze ma 34,5

Jeżeli to ta saletra na której szkopy jadą od pewnego czasu to ma 34,4%.

W każdym razie obniżka azotów w grudniu to lekko nierealne. Ale niech wpłyną dopłaty to z automatu 50-100zł/t drożej.

Witam Wszystkich ;)  mam zamiar kupic na termin nawozy z agroloku ok26ton oplaca sie brac na dluzszy termin??ostatnio kalkulowal mi 16ton wyszlo niecale 2400wiecej za taka partie...  juz zamawiac czy poczekac do koncowki roku??przed samym sylwestrem?? moze nawozy jednak nie pojda tak przez te doplaty?? wypowiedzcie sie moze byc na priw.. dzieki wielkie

no jak nie pójdą jak co roku skok w górę kiedy dopłata wchodzi na konto. W tym roku na pewno będzie to samo. Azot najlepiej teraz. Taniej to na pewno nie będzie

ptaszyna    125

Tak naprawdę to ceny azotu wiążą z ceną pszenicy im droższa to i azot drożeje i odwrotnie. Obecnie nie ma przesłanek ekonomicznych do podwyżek azotu, wręcz odwrotnie, są zapowiedzi że po nowym roku ceny prądu (nieznacznie)i gazu spadną, tak samo paliwa są tanie. Zawsze było twierdzenie że największym kosztem produkcji azotu jest gaz, który ma tanieć. Ale jak to w Polsce wszystko na głowie i tylko patrzą by oskubać rolnika.

Cihu    123

1190-1200 brutto za saletrę Pulan nigdzie nie ma takiej ceny napweno nie przeplaciłeś

Założymy się, że jest? Tydzień temu przy ilości 13ton i rabacie 30zł/t wyszło po 1190 brutto

icek1    178

to chyba przy dużych ilościach i jak się dużo ku[uje to ma się rabaty  nie wszyscy mają tak dobrze bo nie wszycy mają po 500 ha

Edytowano przez icek1

MarcinK98    3

Mocznik Pulrea-1400zł/t

Saletra Pulan-1270zł/t

Saletra Kędzierzyńska ZAKsan-1280zł/t

Salmag-1100zł/t

Saletrzak 27 Standard-1060zł/t

Saletrosan N(S) 26-(13) 1150zł/t

Edytowano przez MarcinK98

icek1    178

witam poszukuje jakiegos sprawdzonego partnera do obslugi gospodarstwa z okolic Bialej Podlaskiej 

czyba do pracy ale o dobrych robitników na roli cięczko

Arek    113

Witam Wszystkich ;)  mam zamiar kupic na termin nawozy z agroloku ok26ton oplaca sie brac na dluzszy termin??ostatnio kalkulowal mi 16ton wyszlo niecale 2400wiecej za taka partie...  juz zamawiac czy poczekac do koncowki roku??przed samym sylwestrem?? moze nawozy jednak nie pojda tak przez te doplaty?? wypowiedzcie sie moze byc na priw.. dzieki wielkie

Nie opłaca się brać w agroloku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się