Polecane posty

walkol    34

Podwyżki  tuż tuż........... a ja dziś zakupiłem 

mocznik  46% 1400

saletra 34% 1200

saletrzak tarnów 1000

polifoska 6 1760

BRUTTO

worki 

 


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

dzisiaj negocjonowano z rosjanami potezne obnizki cen gazu-rzedu 30 % ,straszak gazoportu zadzialal, a i gazu na calym swiecie jest nadmiar wiec nawozy azotowe powinny sporo potaniec.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

dzisiaj negocjonowano z rosjanami potezne obnizki cen gazu-rzedu 30 % ,straszak gazoportu zadzialal, a i gazu na calym swiecie jest nadmiar wiec nawozy azotowe powinny sporo potaniec.

JASNE .......... obyś się nie zdziwił  :)


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

dzisiaj negocjonowano z rosjanami potezne obnizki cen gazu-rzedu 30 % ,straszak gazoportu zadzialal, a i gazu na calym swiecie jest nadmiar wiec nawozy azotowe powinny sporo potaniec.

 

Heh kolega trochę naiwny jest.Nic nie stanieje, różnicę w cenie gazu skasuje sobie Grupa Azotowa bo z kim miała by konkurować ceną w Polsce i po co skoro rolnicy ochoczo kupują nawozy po aktualnych wysokich cenach. Cena spadnie tylko wtedy kiedy będzie mniejsze zapotrzebowanie, a to już jest w naszych rękach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Wiecie jakie znaczenie cena gazu ma na cenę nawozów azotowych? Jak drożeje gaz to drożeją nawozy, w drugą stronę to nie działa ;)  Identyczna sytuacja jak zależność między cenami zboża i pieczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Heh kolega trochę naiwny jest.Nic nie stanieje, różnicę w cenie gazu skasuje sobie Grupa Azotowa bo z kim miała by konkurować ceną w Polsce i po co skoro rolnicy ochoczo kupują nawozy po aktualnych wysokich cenach. Cena spadnie tylko wtedy kiedy będzie mniejsze zapotrzebowanie, a to już jest w naszych rękach...

 

Dokładnie. Była zmiana rządu, stary prezes dostanie kilka mln odprawy, nowy da radzie nadzorczej podwyżkę, a rada prezesowi. A skąd na to wezmą? A z wyższych cen nawozów. Dobrze że niektóre firmy kombinują z nawozami ze wschodu, inaczej ceny polskich nawozów byłyby droższe.

Ja tydzień temu kupiłem saletrę anwil za 1240zł brutto w małym worku, w bb 1210.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Z oficjalnych źródeł wiem ,że na wiosenny sezon nawozy wzrosną o około 150 zł na tonie wg tego co np kupiłem w tym tygodniu jw


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

saletra amonowa pulan w worku 30kg w cenie 1130netto/tona


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Orientuje się ktoś jaką cenę ma Korn Kali i azotowe z Yara?

Jeżeli chodzi o Yara Extran to okolice Jarosławia podkarpackie to cena od 1180 do 1300 zł/t brutto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Orientuje się ktoś jaką cenę ma Korn Kali i azotowe z Yara?

 

W tym tygodniu kupowałem Extran 27% BB po 1134zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ripol    0

Kupione dzisiaj w Zaliwiu powiat siedlce

Fosdar workowany 1475 zł  2 tony

mocznik bb 1 tona 1355 zł.

Saletrosan 26 bigbag 1,5 tony po 1105 zł 

Ceny brutto fakturka i odbiór mój własny do końca lutego.

 

Edytowano przez ripol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

saletra amonowa pulan w worku 30kg w cenie 1130netto/tona

 

Możesz napisac gdzie zamawiałes, miałem oferte 1160 zawsze troche taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

zamówione około 2 tygodnie temu:

saletra anwil 1160

polifoska 6    1760

mocznik        1320

Ceny brutto  , bigbag, jeszcze tylko zostało zamówić korn kali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akernolat, polifoska 6 to nie jest to samo co NPK 8-20-30

polifoska 6 ma skład NPK(S) 6-20-30-(7),

po za tym polifoska jest polska :)

a NPK 8-20-30 importowana..

 

a po za tym aktualnie polifoskę 6 można już kupić po ok. 1500 netto wraz z dostawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Saletra Pulan 1210zł tona

Saletra Kędzierzyńska 1220zł tona

Saletrzak 1030 zł tona

 

Po znajomości płacone tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj