Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nunu85    82

dziwne, ze taka różnica (ty bardziej, ze ja tez mam BB z Anvilu). Moze w moich stronach maja wieksza konkurencje to ceny niskie a u Ciebie moga sobie pozwolic drozej sprzedawac.

Albo sie nie targowałeś.

leopard64    2

Co sądzicie o amofosce ?

Stosowałem , wedle mnie kijowy nawóz, zresztą popatrz na parametry tylko 2,5% rozpuszczalne w wodzie fosforu :) no chyba że masz gleby bogate w fosfor :)

Wiadomość z agroFakt.pl

marcus1998    50

NPK pod oziminy kupione. Deko podrożały...

polifoska 8- 1685zł/ t 

NPK 8-19-29 (ruski)- 1545zł/ t

ceny netto

kris14    259

dziwne, ze taka różnica (ty bardziej, ze ja tez mam BB z Anvilu). Moze w moich stronach maja wieksza konkurencje to ceny niskie a u Ciebie moga sobie pozwolic drozej sprzedawac.

Albo sie nie targowałeś.

Jesteś lepszy klient niż ja :) 

loquito    14

Orientuje się może ktoś z Was w jakiej cenie mogą być nawozy ADOB Micro Zboże i ADOB Micro Rzepak ? Pozdrawiam :)

Pajej    50

jest taka zasada ze odstep pomiedzy wapnowaniem nma nawozami fosforowymi powinien wynosić min 3 tyg, bo inaczej fosfor Ci sie uwsteczni do form nie dostepnych dla roslin

bools    13

Witam chce kupic fosforan po 220 zl za 100 kg pod zboze czy dobrze robie cyz moze polifoska bedzie lepsza ? , zawsze byla siana polifoska a w tym roku chce fosforan posiac 

skywalker89    39

jest taka zasada ze odstep pomiedzy wapnowaniem nma nawozami fosforowymi powinien wynosić min 3 tyg, bo inaczej fosfor Ci sie uwsteczni do form nie dostepnych dla roslin

teraz to te nawozy się nawet nie rozpuszczą :D

nie będę się kłócił, że to nie prawda, ale nie słyszałem jeszcze o takiej teorii... 

u mnie nawozy zakupione

rsm32 - 970

sól potasowa60% worek - 1560

superfosat wzbogacony bb-1400

wapno polcalc 480

polifoskę kupowałem po ok 1700brutoo z miesiąc temu

ceny brutto

EdziuRolnik    0

znalazłem fosforan amonu 18-46 BB za 1980 netto + dostawa na fosforanamonu.pl  , mają też polidap 18-46 BB ale drożej bo 2100 netto z dostawą

jest też taki skład 10-35 za 1440 ale jak się policzy na składniki to gorzej wychodzi chyba ,że azot nie potrzebny

RafaKdziela    135

Wapno polcalc 460zł brutto tona bagi  .Jeżeli płatność jest od ręki to 450 zł .Dziś siałem to wapno siewnikiem nawozowym ,to się blokowało strasznie .Ciężko je wysiać rozsiewaczem .Dawka 400kg na ha .Siałem też NPK Lubofoskę na te same pola  cena 1150 netto tona  .

empro24    2

Wapniak Koszelowski 400 zł brutto Opakowanie bigbag, gruby lub drobny Cena tylko do wyczerpania zapasu, odbiór osobisty Empro Zaliwie-Piegawki

Alio    61

Zamówiony RSM 32% Już po 934 brutto (podwyżka 30 zł/t od sierpnia) Cała cysterna.

Polifoska 4 1550 brutto /12T

Kalinit 11%K 27%Na, magnez+siarka 795 brutto/12 t

Ktoś może wie dlaczego Agrolok przestał handlować nawozami z Polic i Puław??

grego    218

Masakra jakaś u mnie litewski 8-20-30 kosztuje 1730zł Brutto! Plifoska 8 1880 Brutto. Saletra na przyszły rok juz zakupiona 1180 Brutto

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się