Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej1988    102

Ja cały czas czekam, bo magazyn w okolicy zamkniety poniewaz gościu który tam sprzedaje jest na badaniach w szpitalu a akuart tam jest najtansza saletra amonowa po 1150 zł. Może po niedzieli wróci...

Wiadomość z agroFakt.pl

loquito    16

Wiecie może coś na temat wapnia-węglowego  Wapniak CaCo3 z miejscowości Działoszyn? Na swojej ulotce piszą ze zwiera 92% reaktywności wapnia, 51CaO, magnez , mangan , bor, żelazo. Cena 400 zł/t. Działają w ten sposób zbierają zamówienia z danego regionu i jadą tam samochodem i sprzedają. I czy warto kupić takie wapno?

marcin2057    20

dziś zamówiłem saletre puławską 7,2t z dostawą po 1122 brutto i saletrosan 1,2t po 1040 brutto , dobra cena, a propozycja na mocznik 1270brutto i na polifoskę 6 1670brutto  

ahten    13

Stosowal ktos nawoz plonovit 5-20-30 (import)? Ma on jakies dodatkowe składniki?, bo slyszalem dwie opcje: pierwsza - ze tylko npka a druga ze posiada jeszcze 25-13 Ca-S? Produkuja to w dwóch wersjach? Zaproponowano mi za to cene 1380 brutto. Stosowal ktos juz ten nawoz, jak sie sprawdza?

Wczensiej stosowalem bialfoske z importu tez 5-20-30 3S, ale teraz cenia 1550 zl brutto wiec roznica duza.

bialy2005    195

plonvit i bialfoska to praktycznie to samo tylko inne firmy. tzw. NPK wschodni blending. Unas najpopularnijsze NPK-i ze wzgledu na cene.

ahten    13

A wiesz moze czy plonvit posiada cos jeszcze poza npk? chodzi o siarke, wapn, magnez?

przemo89    6

Warto stosować ten Plonvit 5-20-30? 300 zł róznicy u mojego dostawcy w porównaniu z Polifoską 6, ale nigdy nie stosowałem tych wschodnich NPK.

marcus1998    50

Pewnie, że warto. Zawsze to parę złotych w kieszeniu przy wcale nie gorszej jakości nawozu. My osobiście stosujemy tylko wschodnie NPK.

krychu    43

Gdzie na północy wlkp. można zakupić coś wschodniego NPK? Kupiłem Lubofos pod rzepak i chcę coś na próbę zamówić wschodniego. Gdzie dzwonię to mają tylko polifoski bądź lubofos.

Michal673    3

Cześć

Też jestem zainteresowany wschodnim NPK województwo Mazowieckie. Napisałem do jednej firmy, czekam na odpowiedź, ale obawiam się, że są dostępne tylko ilości całosamochodowe.

Okolice Świecia, czy ktoś wie gdzie można dorwać tanią saletrę? Dzwoniłem do Cichoradza ale nie odbierali, Agrolok proponował 1210zł/t brutto

Zadzwoń do Cichoradza pod nr 508 155 284 lub końcówka 283

wschodnie NPK poniżej , taką ofertę dostałem :)

7-20-30 - 1470 netto + dostawa z podlasia

6-18-34 - 1450 netto + dostawa z podlasia

fosforan 18-46 - 2020 netto + dostawa z podlasia

sól potasowa - 1350 netto + dostawa

marcus1998    50

@NawozyKromagPL

Od kogo dokładnie otrzymałeś tą ofertę? Podaj miejscowość.

Edytowano przez marcus1998

wysoki1122    6

To może i ja się podzielę i poproszę o radę

saletra am. 34 30kg-1270

big 600kg-1250

npk (7-20-30) 50kg-1620

big 500kg-1600

plifoska 6 50kg-1760

big 500kg- 1730

Oferta z kojpasz wisznice

Porównując ceny to co piszą inni to są wysokie czy znacie jakieś inne firmy w woj. lubelskim w okolicach białej podlaskiej ?

Mario81    4

Panowie jak to jest z tymi cenami nawozów.Dzisiaj byłem na kilku składach i jedni sprzedawcy twierdzą że nawozy juz podrożały od 1 lipca i teraz bedą tylko szły do góry a na innych składach nie maja towaru bo czekaja na obniżki cen i dopiero sie zatowarują. I kto ma racje :D ?

kamils    4

Nie każdy sprzedawca kupuje tak dużo żeby producent dał mu odpowiednią zniżkę a jak nakupili wcześniej drożej to teraz nie popuści żeby zarobić ! Ja byłem na większym składzie to powiedzieli że mieli saletre po 1040netto puławską a mieli 1600 ton i poszło w trzy dni ! Wzieli by więcej ale puławy nie chcą dać narazie  i czekają ! Może z anwilu bendą mieli ale cena nie wiadomo ?? npk  cena stoi !

przemo89    6

Koledzy w małopolskim po ile macie oferty na nawozy, pytałem już w 7 składach i wszędzie saletra ponad 1400, a pasowałoby kupić póki taka tania w fabryce. Polifoska 6 od 1680 do 1780.

PawelWlkp    339

Ktoś wie po ile teraz można kupić mocznik? Polifoska 6 1720 worki 50kg, saletra jak dobrze pamiętam 1150, polidap 2250, mocznika brak, sól nie pamiętam dokładnie ale cena nie spadła wcale po sezonie podobnie jak polidapu i wieloskładników.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.