Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
chuck00    10

Dzsiaj wykupiłem nawozy, podane ceny są cenami brutto, worki 50kg

Saletra amonowa 1320zł

Mocznik                1490zł

Polifoska 6           1700zł

Polidap                 2070zł

Sól potasowa        1520zł

Salmag                 1180zł

Tyle udało się wynegocjować, w przyszłym tygodniu ceny idą w górę. 

Mikruss    71

O uprzedziłeś mnie, brane w tym samym punkcie j.w. ale w big bagach i jeszcze udalo sie cos tam uszczypnąć.

Hasandar1    0

Dziś kupowane w workach po 50 kg

Saletra amonowa  1360zł

Mocznik                 1480zł

Polidap                  2140zł

Sól potasowa         1490zł

Saletrzak               1200zł

Unifoska02            1020zł

Amofoska corn      1220zł        

Wiadomość z agroFakt.pl

empro24    2

Skład Empro Zaliwie-Piegawki Cena do 10.03.2015 lub wyczerpania zapasu

SALETROSAN 26 w BIG BAGU  1280 zł brutto tona

Potafoska worek 920 zł brutto

Unifoska 02 Worek 960 zł brutto

Amofoska Corn 1200 zł brutto

kamils    4

Dziś byłem u kuczynskich (woj.lubelskie) ceny brutto

salmag 1200 bigbag

sól potasowa 1520 tylko w workach mieli

saletrosan nie było może za tydzień?

polidap nie było może za tydzień cena nie znana ale 2200 napewno

ruch taki że wózki widłowe nie stygną czyli na spadki cen nie ma co liczyć

falco    0

Ceny wszędzie widzę podobne, i tak jak kolega z góry pisze, na spadek cen nie ma co liczyć, wielu czekało z zakupem, ale teraz gdy pogoda wygania w pole nie ma na co czekać już. 

U nas i wiem żę jeszcze w kilku miejscach w kraju kreci się firma oferująca technologie pozwalajaca zminimalizować npk nawet o 50%, Jakiś szwajcarski patent, sam się dałem naciągnąc, bo w sumie drogo to nie było, Kilku kolegów z forum wiem też już po spotkaniu. Ktoś chętny na pogadankę z przedstawicielem to kontakt na priv. 

Jak byłem dzisiaj sztychówkę w sumie kupić i parę pierdół do warsztaty to w jednym z punktów u nas kolejka na drodze się zawijała po nawozy. 

kamil2111    15

Saletra amonowa powiat pabianicki cena 1385 kto się nie zaopatrzył w grudniu ten teraz musi przepłacać....

ChiquitaB    50

a jak u nas pytałem o polidap jak z dostępnością jak swój odbierałem to mówili że nie ma problemu teraz. W grudniu jedynie nie mieli i musiałem 200zł na tonie przepłacić

kamils    4

Ja pytałem na trzech składach w okolicy i i nigdzie nie mieli polidapu zostaje  mi czekać albo szukać gdzieś dalej ! pewnie cena bendzie konkretna a na jesieni po 1940zł w workach kupiłem trzeba było brać więcej  ale kasy nie miałem ! Wiem jedno nie zależnie od pogody czy cen gazu czy paliw wraz z ilością rolników którzy dostają dopłaty rosną ceny nawozów !!!

Farmkeen    7

A może orientuje się ktoś z Was czy jest różnica miedzy Polidapem z Polic, a fosforanem z importu? Spotkałem sie z opiniami, ze to ten sam nawóz, tylko inne opakowanie. Różnica w cenie jest spora, tylko nie wiadomo jak z przyswajalnoscią fosforu. Macie z tym jakieś doświadczenia ? :)

bialy2005    193

fosforan DAP litewski mozna powiedziec ze to samo ten sam skład w ubiegłym roku go stosowałem w tym roku był nie konkurencyjny cenowo ale po oststnich podwyżkach krajowego pewnei juz jest konkurencyjny.

jaco25    262

Panowie ma ktoś z was rozsiewacz amazone z-am 1001 special jak ustawić rozsiewacz na saletre 34 z puław w dawce 300kg/ha bo w instrukcji nie ma takiego nawozu, pisze tu bo dużo u użytkowników tu zagląda.

DUCH1986    3

FV z dzisiaj, ceny brutto:

Mocznik: 1566

Canvil (saletrzak): 1220

Saletra 34N: 1404

Dolokorn 90: 584,30 (big bag)

Polifoska 8: 1770 (big bag)

Zakup w Agro Sieci.

Edytowano przez DUCH1986

mgsnakepl    0

W GazPolAgro: z dostawą 

SUPROFOS zboże NPK (S) 4:12:22(14) - 1440 netto tona worek / bigbag 500kg
SuproFoska 22 PK ( Ca, S) 11: 22 : ( 6 : 15) -  1285 netto tona worek / bigbag 500kg
SuproFoska 20  PK ( Ca, Mg, S) 10:20:(5:4:15) - 1310 netto tona worek / bigbag 500kg
SUPROFOS Rzepak NPK (S) 4:12:22(14) z borem  - 1460 netto tona worek / bigbag 500kg
SuproPlon NPK ( MgS) 12 :5 :10 ( 2 : 35 ) - 1360 netto tona worek / bigbag 500kg
SuproFoska 11 NPK(Ca,S) 4:11:11:(7:27) - 1125 netto tona worek / bigbag 500kg
Superfosfat prosty  P(Ca,S) 19 (10:28) - 905 netto tona worek / bigbag 500kg
SUPROFOS 25  NPK(Ca,Mg,S) 5:10:25:(2,5:2:13) - 1645 netto tona worek / bigbag 500kg

daro189    11

witam, chciałem zapytać o opinie na temat bialfoski, jest na składzie 7-20-30 tańsza od polifoski o 250zł, szczątkowe opinie na forum są, ale może ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na temat tego nawozu

bialy2005    193

u nas bardzo popularny nawóz nazywany zazwyczaj "NPK-iem"  Jest to blending wschodnich nawozów. Pod oziminy i jare sie sprawdza. Na łaki nie polecam chyba że siac na jesieni.

XTRO    160

Ja teraz wziąłem właśnie Bialfoskę, rok temu też brałem NPK import to nawet byłem zadowolony.

Ale azoty teraz masakrycznie drożeją ;/

Edytowano przez XTRO

Alio    61

Też stosowałem ten nawóz pod oziminy, buraki  i rzepak. Generalnie ok tylko chyba trzeba jak kolega pisał wcześniej stosować.

Dziś przywieziona Yara mila probeta 14T po 1630 brutto. Buraki niedługo czas siać:)

ripol    0

Dziś zakupione nawozy na Składzie w Zaliwiu Piegawkach

Ceny po negocjacjach i pod warunkiem, że sam odbiorę mam 17 km więc się zgodziłem

Saletrosan 26 bigbag 2 tony po 1250 zł

Superfosfat prosty w worku 2,1 tony (2 palety) po 800 zł

Sól potasowa 0,5 tony w worku po 1500 zł

Saletrzak 1,2 tony (paleta) po 1160 zł

Mocznik 0,4 tony po 1520 zł.

Ceny brutto paragon.

Następne zakupy pod koniec marca

marcus1998    50

witam, chciałem zapytać o opinie na temat bialfoski, jest na składzie 7-20-30 tańsza od polifoski o 250zł, szczątkowe opinie na forum są, ale może ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na temat tego nawozu

My w tamtym roku braliśmy na wiosnę tylko, że chyba 5-20-30 i byliśmy bardzo zadowoleni. No i 400zł na t w kieszeniu zostało :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.