Polecane posty

kamil18fmr    97

Gdzie takie ceny? Z dowozem ?

 

Agrochemik Pułtusk. Ceny z transportem po "intensywnych" negocjacjach przy łącznym zamowieniu 25 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateopi    0

Zapraszam jestem przedstawicielem dilera grupy azoty. RSM w atrakcyjnych cenach woj. lubelskie

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

Saletra amonowa 34- 1340 w warkach 30kg

mocznik 46-                1400                    25kg          

saletrzak tarnowski -   1000

polifoska 8-                 1760

polifoska6-                  1700

bontar-                        1400

saletra wapniowa-       1340

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Zapraszam jestem przedstawicielem dilera grupy azoty. RSM w atrakcyjnych cenach woj. lubelskie

Pozdrawiam

Jakie ceny z dostawą i przy jakich ilościach, jak z magazynowaniem? Myślę za rok pójść w kierunku RSM. rocznie zużywam ok 8T czystego N. A i pytanie do wszystkich kiedy najlepiej (najtaniej) kupować azoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Mocznik puławy bb 1320

saletra puławy          1250

sól potasowa             1410

polidap                        1905

saletrosan                   1070

Lubelskie ceny brutto razem 30T cena z dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacoVR6    1

Fabrowski mircze ceny brutto z 12.12.2014

 

saletra pulawska 1320zł t

saletra kendzieżynska  1340zł t

mocznik  1430zł t

saletrzak kendzierzyn 1120zł t

superfosfat 40   1440 zł t

polifoska 21  1050zł t

Edytowano przez JacoVR6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
men0410    0

Fabrowski mircze ceny brutto z 12.12.2014

 

saletra pulawska 1320zł t

saletra kendzieżynska  1340zł t

mocznik  1430zł t

saletrzak kendzierzyn 1120zł t

superfosfat 40   1440 zł t

polifoska 21  1050zł t

 

Podrożało czy mi się wydaje?

PS. To ty jechałeś MTZ z dwiema siwymi przyczepami?


Ursus 1224, Ursus 1014, Ursus 914, Zetor 7211 i Ursus c360 na 150 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Jacek gdzie takie ceny? saletrosan worek?

Wszystko w tym roku bb brałem, (saletrosan też) bo większy siewnik nabyłem, ceny brutto, agro exped brzeziny powiat łęczna z transportem do domu, tylko rozładunek mój. Najkorzystniejszą oferte mi przedstawili wg kuczyńskiej i jakiś rol tech radymno?

A saletrosan u kuczyńskiej też 1070 tona w bb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

dostałem ofertę na saletrosan worek 1120 i pewnie wezmę - za mały rozsiewacz mam na bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Miałem wziąć część worków, ale policzyłem 30t x minimum 20 zł/t drożej worek od bb, to daje 600 zł różnicy za które spokojnie zapłacę pracownika aby nawet 2x to wiaderkiem przesypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27

 Może  pracownik Iprzesypałby to nawet łyżką stołową, ale pewnie znając życie przerzucisz to sam

 

Co powiecie na temat nawozu Lubofoska 4 12 12 ? jakie są wasze opinie na  temat tego nawozu ? 

Beznadziejny granulat,drogie składniki duża masa balastowa, lepiej kupić polifoskę 8 wyjdzie taniej I się nie nadźwigasz inie najeździsz na darmo po polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qawsedr    1

Masa balastowa z czegoś się składa. Może są tam składniki mające wartość nawozową np. Ca, S...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Miałem wziąć część worków, ale policzyłem 30t x minimum 20 zł/t drożej worek od bb, to daje 600 zł różnicy za które spokojnie zapłacę pracownika aby nawet 2x to wiaderkiem przesypał.

Przy workach się bardziej napracujesz, aniżeli przy wiaderku wysypując z bb do rozsiewacza.

Saletrosan 1055 netto. Sól potasowa 1350 netto, saletrzak canwil 1030 netto.

Edytowano przez Darekpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

a ceny kędzierzyna się wraz nie dowiedziałem...

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Przy workach się bardziej napracujesz, aniżeli przy wiaderku wysypując z bb do rozsiewacza.

Saletrosan 1055 netto. Sól potasowa 1050 netto, saletrzak canwil 1030 netto.

Gdzie mają sól w takiej cenie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj