Polecane posty

stef3    0

dziś kupiłem litewski wieloskładnik po 1550 zł brutto

 

kupiłem litewski wieloskładnik po 1550 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

fajnie , a może byś się pochwalił składem i czy to blend czy granula.

 

polifoska 6 - 1505zl netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

2 zł to nie żadna różnica na tonie.Nieźle chłopa doją w tym roku ale cóż juz taka natura chłopa,dołoży a będzie kupował i arbait.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Patrzyłem w necie to ceny poszły w dół. Warto już teraz kupować czy jeszcze poleci ? Polifoska 5 jest po 1650 zł/t nie wiem czy już nie kupić chociaż pod oziminy.

Edytowano przez PeterG14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemqs    0

Witam Jestem z Województwa Mazowieckiego Powat Makowski :)

 

Moje pytanie brzmi gdzie mogę kupić w okolicach rsm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

ceny poszły w dół? Kurde, a u mnie w ciągu kilu dni na składzie dźwigneli po 30 zł. Aktualnie Polifoska 6 1770zł, Polifoska 8 1800zł, importowany 8-20-30 1680zł ceny brutto szczególnie dziwi mnie wysoka cena importowanego, który jest niewiele tańszy od polifoski. Patrząc na ceny jakie piszecie to u mnie jakoś koszmarnie drogo jest i jeszcze podnieśli, wygląda na to że najzwyczajniej w świecie hurtownik chce lepiej zarobić przed siewem rzepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Ceny brutto:

Saletra 1180zł/t

Mocznik 1340zł/t

Sól potasowa 1420zł/t

 

Jak myślicie, dobre ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

U mnie ceny podobne, ale na termin, jak chcesz płacić teraz, to znajdziesz taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo89    17

Ale to nie produkt Yary chyba? Chcę sypnąć tego corna bo ma mikroelementy, a bez stosowania obornika pewnie mam jakieś ich braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Lubelskie

Polidap-1920

Sól potasowa -1400

ceny brutto worek wczoraj zamówione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

w zeszłym roku za polifoskę 6 pod pszenicę 2200 za tonę płaciłem. Ładnie te ceny sobie generują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Ale to nie produkt Yary chyba? Chcę sypnąć tego corna bo ma mikroelementy, a bez stosowania obornika pewnie mam jakieś ich braki.

Nie Yara, litewski nawóz pakowany w Policach pod nazwą polifoska 7


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Wielkopolska :D

 

Polifoska 4 worki - 1699 zł/t BB - 1689 ZŁ/T

Lubofoska 4:12:12 worki - 999 zł/t BB - 989 ZŁ /T

Lubofoska Rzepak 3,5:10:18 - worki 1060 zł/t BB - 1050 ZŁ/T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj