Skocz do zawartości

Polecane posty

kissmy...    57

kupiłem na próbę na wiosne NPK 7 20 30,Dałem te nawozy do badania do stacji chemicznej na fosfor i potas. I wyszło ze fosforu tylko 10 % a potasu 20%

ile kosztowały te badania? zasadniczo większość nawozów pochodzi ze wschodu, podstawa to parametry i uczciwość sprzedawcy; z tego co obserwuję to na rynkach terminowych potas i mocznik potaniały od wiosny, a DAPy są prawie o połowę droższe od listopada

http://www.indexmundi.com/commodities/?commodity=dap-fertilizer

orientujecie się jakie są obecnie ceny soli potasowej, DAPu/MAPu, saletry/saletrosanu i mocznika dla ilości całosamochodowych?

Arek    113

Jednak tak, 14-24 PK z Lubonia, teraz potwierdził po 880 netto w domu, zamówiłem, to jest ich nawóz na wyłączność.

Nawóz 8-20-30 z Rosji mają i jest 3 razy badany na zawartość składników, w Rosji, na granicy, i u nich w firmie i wszystko się zgadza, ma to co piszę. Tak twierdzi.

Z Rosji czy Litwy?

Kierowca, który przywoził do mnie prosto z zakładu na Litwie, mówił że jak załadował na zakładzie to plandekę otworzył dopiero u mnie na podwórku.

tomek73    189

Wyraźnie powiedział z Rosji, ja zapytałem się że z Białorusi, to mnie poprawił.

Wiadomość z agroFakt.pl

marek1977    27

Polifoska 6 Ampol-1590zł brutto na placu.Cena jest ciekawa i chyba się skuszę ,bo w lipcu pewnie takiej ceny już nie będzie.

FarmerB    9

polski ten mocznik?

nie wiem bo sms dostałem, zainteresowany ni jestem to tematu nie podjąłem

lubofos 12-20 845zł brutto

polifoska 5 15 30 1510zł br

malycyc    1

koledzy a stosuje ktos z was Agrofoske 20 30?? jest to dobry nawóz? bo mam propozycje na niego za 1280 netto.

Lukasz82    2

Tak jest dobry. Ja stosuje już kilka lat. Jest to mieszanka nawozów:soli potasowej z superfosfatem(chyba). A z kąd masz taką oferte i za jaką ilosć?

Tomek90    196

No wczoraj mi przyjechał PK 12- 24 + Cao 8% S 12% po 880 netto z Lubonia.

Nie 12 -24 a 14 - 24 PK to jest Lubofos PK od Luveny więc jaka wyłączność jak Agrolok ma także.

Ciekawe czy on wychodzi najtaniej bo są jeszcze od Yary, suprofoski i tarnogran oraz inne lubofosy.

Edytowano przez Tomek90

proxy8441    72

u nas polifoska 6 własnie po 1650zł a w BB 1620zł

orientuje się może ktoś ile teraz kosztuje RSM 32%? lub tez z innymi zawartościami?

koszos1    1

wczoraj zamówiona polifoska 6 w bb po 1470 netto za tonę - ilość 6t, AMPOL-MEROL Wąbrzeźno

rob334    3

Mi właśnie przywieźli polifoske 4 z Ampol-merol po 1480zł brutto ilość 7 ton

read    4

ofercie fosforan amonu po 1670 netto na gospodarstwie korn kali 1100 netto tylko cały czas się zastanawiam jak zboża będą tanie to po co mi ten nawóz, deflacja pełna parą rząd musi papierki drukować przez NBP bo deficytu nie ma za co załatać, ??

Filipo    4

Lubofoska 3,5-10-20 plus 25siarki i 12 wapnia po 966brutto loco gospodarstwo przy 12 tonach

kissmy...    57

drogie to korn kali, sól potasową można złapać poniżej 1200zł/t, amofoska 3-10-25 1050zł/t netto, orientujecie się jak teraz kształtują się ceny saletry?

grego    218

Znajomy kierowca mówi, że torami bardzo duże ilości nawozów teraz idzie z importu, on akurat odbiera je ze Sławkowa dzień w dzień. Ciekawe co na to nasi producenci bo póki co różnice cenowe sa bardzo duże i żeby znowu się nie okazało że zostaną z ręką w nocniku jak ceny zbóż spadną, a spadną na pewno.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.