Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

Panowie takie pytanko?

Ile kosztuje polifoska 6 i saletra amonowa 34% PULAN na fabryce .

Po ile kupują ją odbiorcy co potem sprzedają rolnikom ?

Powie mi ktoś ?

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nikt ci nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

to pytanie do dealerów bezpośrednich a oni raczej ci tego nie powiedzą :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Nikt Ci nie powie bo nikt nie wie (a sam jestem ciekaw) Ale z drugiej strony po co Ci to jak i tak żadna fabryka nawozów nic Ci nie sprzeda? nie ma szans. Kiedyś ze 20 lat temu niektórzy z mojej okolicy jeździli do Puław z beczkami po RSM. Teraz nawet pod bramę Cię nikt nie dopuści nie mówiąc o kupnie. I tak jest wszędzie w każdym zakładzie. Mają dilerów i ci zajmują się handlem. To podobnie jak z nowym samochodem czy wieloma innymi rzeczami. Spróbuj kupić samochód prosto w fabryce?


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Kolego Alio dlaczego sądzisz że nikt nie wie? dealer też nie wie :) :) jeżeli jesteś vatowcem to kupisz co chcesz tylko musisz brać ilości cało samochodowe, jak chcesz mieć w miare pewną cene to podpisujesz kontrakt na odbiur np 1000t i po sprawie


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oj chyba nie znasz realiów

np. podpisałeś kontrakt rok temu po 1500 a teraz jest po1200 i co to tylko książkowy przykład

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Człowiek uczy się na własnych błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Oj chyba nie znasz realiów

np. podpisałeś kontrakt rok temu po 1500 a teraz jest po1200 i co to tylko książkowy przykład

To podpisujesz kontrakt np pólroczny, taki jest już biznes raz zarobisz raz stracisz, ze skupem płodów rolnych jest tak samo


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dzisiaj mają mi RSM PK 10-15 na pole wylać pod buraka, po 780 z rozlaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Jakie RSM PK, czego ile to ma ?

Polifoska 7, czyj to wynalazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jakie RSM PK, czego ile to ma ?

Polifoska 7, czyj to wynalazek ?

Przecież napisałem P -10 K-15 Niedaleko koło mnie produkują, dąłem po 800 kg/ha, jest jeszcze z N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

To nie nazywa się RSM tylko PK, ale jak bym tak napisał to nikt by nie wiedział że takie coś jest, a jest to w płynie z wapnem jeszcze. Dawkuję się to dyszami co 120cm od siebie z otworami 8mm, mam zrobione zdjęcie tego "opryskiwacza" na samochodzie, to może potem dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj