Skocz do zawartości

Polecane posty

KRISS75    39

Znajomy kupił mocznik litewski ,bardzo się pylił przy wysiewie. Pył osiadł na liściach kukurydzy i trochę przypalił więc z tą jakością różnie bywa.

aro1975    114

SALETRA PULAN 1260. MOCZNIK PULSAR 1470 MYSLE ZE SALETRA JESZCZE BEDZIE DROZEC NATOMIAST MOCZNIK TEZ CHOCIAZ IMPORTOWANY MOCZNIK TRZYMA NIZSZA CENE WIEC PULAWY DUZO NIE MOGA Z CENA WYSKOCZYC ALE SALETRE TO LEPIEJ JUZ KUPIC POZDRAWIAM

PRACUJE PRZY NAWOZACH KILKANASCIE LAT I POWIEM SZCZEZE ZE IMPORTOWANE NAWOZY SA GODNE POLECENIA JESLI CHODZI O JAKOSC A CENA SWOJE TEZ ROBI

skąd jesteś?

read    4

a jaka cena jest na fosforan amonu import?

na allegro 1660 brutto z dostawą do wlkp to dobra cena czy idzie taniej ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Alio    61

Do mnie jutro przyjeżdża cysterna RSM32 po 920 netto, ale zamawiany był koło 10 grudnia. Rano ładuje się w Puławach i do mnie jest raptem 40 km.

knoro93    168

Orientuje sie ktoś skąd najlepiej jest brać wapno mieszkając na podlasiu i czy wogóle się opłaca teraz wziąść czy latem?

eMWu    484

W kamieniołomie gdzie zaopatruję się w wapno teraz są niższe ceny (sląskie - 20zł kontra 30zł w sezonie - odbiór bezpośredni - wapno węglanowe). Jeszcze dałoby się pola zwapnować z mieszaniem gleby, pogoda jeszcze ma się utrzymać, pytanie, kiedy te wapno Ci dowiozą.

Kondziu1832    180

superfosfat prosty 20 - 850zł/t

saletrzak (Tarnów) - 1070zł/t

sól potasowa 60% - 1590zł/t

saletra amonowa (worki po 30kg) - 1230zł/t

Polifoska 8 - 2050zł/t

Polifoska 6 - 2030zł/t

mocznik - 1520zł/t

mirek211    0

kolego z podlasia z czego wiem to tylko Kuna w Bielsku sprzedaje bo wykupił całe wydobycie z Mielnika niektórzy ciągną z Kielc

dominower    0

a jaka cena jest na fosforan amonu import?

na allegro 1660 brutto z dostawą do wlkp to dobra cena czy idzie taniej ?

to dobra cena lepszej w regionie raczej nie znajdziesz ja bym brał

rolnik000    0

czy słyszał ktoś o polifosce 7 (7-20-30)

na składzie sprzedaca oferuje ten nawóz po 174 brutto

nie wiem skąd on jest , ja osobiście nie słyszałem dotąd o takim nawozie...

To nie jest polifoska. Miałem to na rzepak przedsiewnie, import ze wschodu,różowe granulki różnej wielkości, trochę pyli przy rozsiewaniu, ale za ta cenę jeszcze w miarę, tyle że trafiało się trochę bryłek. Tyle mogę Ci o tym nawozie powiedzieć.

bialy2005    193

chyba najekonomiczniej wyjdzie mielnik - MARTEN, GPS i kilka innych firm któe maja tam umowy. bo jak sam chcesz kupic bezposrednio to cena duzo wyzsza niz przez wyminionych wczesniej.

knoro93    168

kolego z podlasia z czego wiem to tylko Kuna w Bielsku sprzedaje bo wykupił całe wydobycie z Mielnika niektórzy ciągną z Kielc

A orientujesz się w jakich cenach jest to wapno i co to za wapno?

KoNiU4718    7

Łódzkie :

Mocznik : 1540 zł/t

Saletrzak : 1050zł/t

Saletra Amonowa : 1280 zł/t

Jeszcze nie kupowałem, ale z tego co patrzyłem na cenę soli potasowej to byłą 1880 więc coś chyba facet przedobrzył skoro u was po ok. 1500-1600 zł/t

bialy2005    193

dzis zamówione kilka nawozów ceny brutto detal małe ilosci w workach 50kg został tylko fosforan do kupienia

saletrosan 5,5t 1150

sól potasowa 4t 1470

mocznik 3t 1480

NPK wschodni 1t bb 5-20-30 1500

fosforan polidap - 2000-2200 ( zalezy w jakim punkcie)

fosforan litwa 18-46 1800 ( nad nim sie zastanawiam bo wyglada praktycznie jak polski wziałem garstke na test rozpuszczalnosci jesli bedzie podobnie jak polski to biore litewski)

crative    1

KoNiU4718

Napisany Dzisiaj, 12:16

Łódzkie :

Mocznik : 1540 zł/t

Saletrzak : 1050zł/t

Saletra Amonowa : 1280 zł/t

Jeszcze nie kupowałem, ale z tego co patrzyłem na cenę soli potasowej to byłą 1880 więc coś chyba facet przedobrzył skoro u was po ok. 1500-1600 zł/t

podaj namiary na tą składnice... :rolleyes:

Edytowano przez crative

mp255    7

Podzwoniłem wczoraj po dilerach i o dziwo cena saletry wszędzie taka sama (1260) ale za to cena mocznika różni się (1470-1540)

Z wszystkimi z którymi rozmawiałem mówili mi że od stycznia nawozy w góre o jakieś (40-70 zł).

Zdecydowałem jednak że kupie u pobliskego sprzedawcy żeby nie było kłopotu z transportem.POdał mi cennik dogadalismy sie i zaklepałem stara cene a po nowym roku pojade do niego i zamowie konkretnie dane ilośći.Oto ceny:

Saletra Amonowa Puławy-1260 zł Brutto

Saletrzak Tarnów (Podobno granulacja taka jak saletra dlatego taka cena)-1260 zł Brutto

Mocznik Pulrea - 1460 zł Brutto

Wszystko w 50 Kg

rafi101    0

koledzy po ile jest u Was sól potasowa?

PODLASIE

sól potasowa 60% 1470zł

polidap[fosforan amonu]1920zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.