Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

marluk    29

maxiben, pisz ceny za jedna tone bo nie wiadomo ile to caly sklad u ciebie a za jedna tone kazdy wie o co chodzi

bubel500    4

co myślicie o jakimś litewskim nawozie o składzie zbliżonym do polifoski 8 za 2000zł brutto z kredytem do sierpnia warto się pchać czy lepiej kupić polskie ?

Ja wziąłem w tym roku na próbę. U mnie ona kosztuje 1600zł/t brutto, 300zł/t taniej niż za polską. Ale polskiej też wziąłem.

mlodyhef    143

maxiben, pisz ceny za jedna tone bo nie wiadomo ile to caly sklad u ciebie a za jedna tone kazdy wie o co chodzi

Napisał, że 990 zł za tonę przecież. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

panczo1922    68

Ja mam po 550zł brutto.

Siejesz jeszce teraz to wapno czy na wiosnę?

Widać zależy u jakiego dilera...

Ja to wapno zawsze pod agregat staram się dawać... Na wierzch nigdy nie sypałem... Więc Nie wiem czy będzie jakiś efekt...

KRISS75    39

Pod agregat przed siewem rozumiem.Mi gość mówił że można to sypać nawet teraz.

maxiben    14

czytaj ze zrozumieniem a caly sklad to tir 24 tony razy napisalem 990 zl netto 1000kg inaczej tona

karolr2    180

Saletra 1280zł,saletrzak 1060zł,sól 1500zł wap-mag 480zł i krede 480 zł,polidab 2070zł możliwość negocjacji przy więkrzych ilościach.Ceny detaliczne brutto.Sprzedaje firma Agro-Bud tel.510-272-703.ZAPRASZAMY

marluk    29

czytaj ze zrozumieniem a caly sklad to tir 24 tony razy napisalem 990 zl netto 1000kg inaczej tona

sorki, zle cie zrozumialem, moj blad.

Mateusz28    0

Zna ktoś rozsądne ceny polifoski 8 w okolicach Częstochowy ? Jeżeli tak to proszę o podanie wraz z ceną za transport.

starybudnik    15

Dziś kupione nawozy. Ceny:

Saletra puławy 1230

Saletrzak kędzierzyn 1100

Mocznik puławy 1430

Lubofoska 4-12-12 990

Polidab 2020

Sól potasowa. 1531

Ilości kilkutonowe. Podobno taniej już nie będzie.

Edytowano przez starybudnik

lew908    207

Taniej już nie bedzie tylko drożej. Niech tylko zaczną wypłacać dopłaty to ceny odrazu skoczą do góry :P

martinezo    16

dzisiejsze ceny:

- saletrzak - 1040 zł brutto /tona

- mocznik Puławy - 1400 zł brutto/tona

- lubofoska 4-12-12 - 990 zł brutto/tona

milanreal1    290

Właśnie na odwrót. Rok temu nawozy były droższe. I już z doświadczenia wiem że warto nawozy stosować, oczywiście w odpowiednich dawkach.

corrado    217

Anwil. Jeszcze superfosfat, saletrzak i mocznik musze zakupic, czekam tylko na dobra cene.

proxy8441    72

witam jaki nawóz zawiera najwięcej fosforu w jednym składniku?

napewno dużo bo aż 40% P2O5 zawiera Superfosfat Wzbogacony z Fosforów Ciech dodatkowo bodaj 10% CaO co jest korzystne bo dodatkowo wprowadzasz jakże potrzebny wapń. Nie pamietam juz dokładnie ile zawiera maczka fosforytowa tez dość sporo, natomiast superfosfat pojedynczy coś około 20% P2O5. Ja osobiście stosowałem Wzbogacony wraz z solą potasową na jesieni pod zboża w ub. sezonie wychodziło taniej na hektarze o bagatela 100zł przy mojej dawce w porównaniu z Polifoską 8 na korzyść wapnia z supru a na niekorzyść jedynych 8% azotu z polifoski.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

gwozd    101

napewno dużo bo aż 40% P2O5 zawiera Superfosfat Wzbogacony z Fosforów Ciech dodatkowo bodaj 10% CaO co jest korzystne bo dodatkowo wprowadzasz jakże potrzebny wapń. Nie pamietam juz dokładnie ile zawiera maczka fosforytowa tez dość sporo, natomiast superfosfat pojedynczy coś około 20% P2O5. Ja osobiście stosowałem Wzbogacony wraz z solą potasową na jesieni pod zboża w ub. sezonie wychodziło taniej na hektarze o bagatela 100zł przy mojej dawce w porównaniu z Polifoską 8 na korzyść wapnia z supru a na niekorzyść jedynych 8% azotu z polifoski.

Fosforan amonu zawiera 46% P2O5 i 18% azotu stosowałem razem z solą potasową pod pszenicę na stanowisku po jęczmieniu a po łubinie poszedł suprefosfat zwbogacony i sól

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.